Какви противоза4атъ4ни средства използвате?

  • 4 613
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Опция N2 .

# 16
  • Мнения: 793
Ние се "пазим" (пазехме) с опцията "прекъсване на акта" ,за 5 години имаме 1 пропуск и сега чакаме бебчето с нетърпение. Пробвали сме 2-3 пъти с презерватив но на 2рата минута се отказваме от него (нещо не си допада). Сега след като родя мисля да се посъветвам с лекарката,но метода който сме прилагали преди също е вариант за в бъдеще. Все пак за 5 години 1 пропуск си е добре (забравих да спомена че имах опция да се откажа от бременността ,но...така ни е писано  Grinning и не съжалявам)

# 17
  • Мнения: 69
Аз по принцип съм доволна от спиралата, и моето колебание е между нея и хап4ета. Не Рися , цикъла ми беше без особена промяна, малко по обилен първите 2дни, но съвсем в норми. Те маи и за това казват 4е ако ти е обилен цикъла по добре да не слагаш спирала.Но на мен ми беше  слаб и за това ми направи впе4етление.

# 18
  • Мнения: 2 011
Таблетки.Освен сигурността,която ми дават,ме избавиха от болезнен цикъл.

# 19
  • Мнения: 11 607
Набор от средства Mr. Green

Има пропуск в опциите.......Връзване на тръбите при жената.......Ако.......някога имам друго дете - ще искам да го родя с операция, само и само след това да ми вържат тръбите.......

Мерси и от спирала, и от конодми, и от прекъснат полов акт.......Не че една позната и с вързани тръби не забременя, но това е друга тема........

Но ако все пак трябва да избирам - спирала - доволна съм и от 3-те, които съм имала.......До човек си е обаче!

# 20
  • Мнения: 156
Гласувах за втората опция Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 4 588
Пия противозачатъчни и за предпазване от бременност, и за нормализиране на цикъла. Peace

# 22
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Винаги кондоми. Откакто съм започнала да практикувам  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Противозачатъчни хапчета. Най-сигурни ми изглеждат.

# 24
  • Мнения: 275
Преди бях с хапчета, сега ползваме презервативи, а като ми се завърне цикъла след раждането сигурно ще сложа спирала, но не съм решила още.
Календарните и други такива - тип "пазиии се", както се беше изразил някой по-напред, ми звучат малко смешни за 21 век.

Ако пък не ти е постоянен партньора или имаш някакви съмнения - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО презерватив! Не си заслужава да експериментираш в тази област.

# 25
  • Мнения: 931
8 години се пазихме с презервативи.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
фарматекс.

# 27
  • Мнения: 923
Прeзерватив но след гаф си сложих спирала.
Много съм доволна  Peace слагаш и забравяш

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 08:04 от denigs

# 28
  • Мнения: 6 274
.......... 4е наи-широко е разпространен прекъсване на половия акт. Това оба4е е твърде несигурно.........

Не бих казала.  Naughty
За толкова години никога не се е случило да забременея, без да сме го искали.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Гласувах с първа опция.Досега този начин на mредпазване е работил при нас   Peace

Общи условия

Активация на акаунт