Мами от Пловдив кажете ми детски център

  • 43 420
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 564
освен Тон бонбон , него само знам
където може детето са играе , а аз да пия кафе (да се пуши)и да го виждам.
Ще ходим в Пловдив на гости , ще имаме много срещи , а малкия не обича да го оставям и ще го мъкна  с мен.

# 1
  • Мнения: 550
http://zadecata.com/index.php?page=0_1_3_1
http://www.plovdiv-tour.info/catalog/search/45
Това намерих,дано да ти е от полза!Сещам се и за детския център в бившите Хали http://www.hali-plovdiv.com/detski.html Peace

# 2
  • Мнения: X
Бих ти препоръчала детския център на Хотел "Санкт Петербург". Доста е просторно там, родителите спокойно могат да пият кафе и да наблюдават децата си, защото не са отделени в друго помещение. Но имай предвид, че там не се пуши Naughty. Друго място-Търговски център "Форум" в ЖК Тракия, на последния етаж има детски център, към него има и сладкарница. Но от друга страна, защо ти е точно детски център? След като ще взимаш детето си на срещи, най-подходящи са заведенията с детски площадки-сладкарница "Скалата" е любимо заведение за много хора, има хубав детски кът там, пицарии Верди и др.

# 3
  • Мнения: 4 564
  bouquet ви момичета
скалата не беше ли над икономическия техникум , там правеха най -хубавите мелби   Grinning, може още да правят (за мен в минало число ) Heart Eyes
или да са се преместили някъде?

# 4
  • Мнения: 636
Не, не става въпрос за тази скала. Сладкарницата, която Милена има предвид се намира зад бившето бинго Балкан, до Телевизията.
В Халите не става хем да го гледаш, хем да пушиш. Молът е добра алтернатива за кафенце, там също е Тон Бонбон.

# 5
  • Мнения: X
  bouquet ви момичета
скалата не беше ли над икономическия техникум , там правеха най -хубавите мелби   Grinning, може още да правят (за мен в минало число ) Heart Eyes
или да са се преместили някъде?

Това е Стената:) Мисля, че още съществува...

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 192
В новия МОЛ също има много хубав детски център и мисля, че има жена която занимава децата. Hug

# 7
  • Мнения: 4 564
 Joyвярно че стената се казваше , а не скалата  Joy

# 8
  • Мнения: 13
В ж.к. Тракия , търговски център Форум - детският център е просторен и непосредствено пред кафето, през цялото време ще виждаш детето, пуши се, но вентилацията им е добра.
Другият вариант е ресторант Сентрал парк, който е под младежкия хълм - имат хубав закрит детски кът, но може и да седнете отвън, ако времето го позволява - пак има хубаво място за игра с люлки и т.н.
А точно на 100 метра от ресторанта е детската железница, ако имате време може да доставите тази радост на дечко. Не съм сигурна обаче дали вече са открили сезона при тях, а и е хубаво за там да имате запазени места, ако искаш можеш да получиш информация на този телефон: 0895712779
Приятна разходка ! balloon

# 9
  • Мнения: 377
"Мечо Пух" - пресечка на бул"Руски" има момичета, които се занимават с децата, хубаво е!

# 10
  • Мнения: 6 206
В новия МОЛ също има много хубав детски център и мисля, че има жена която занимава децата. Hug
Да, това е също Ton Bonbon


В Ton Bonbon 2 до пешеходния ьост на Новотела иьа лятна градина където спокойно ьоже да се пуши

# 11
  • Мнения: 565
Къде по-точно е Мечо Пух, може ли малко разяснения.

# 12
  • Мнения: 4 564
искам да попитам за ТОН БОНБОН 2 до новотела по всяко време ли може да се ходи , ако има рожденни дни пускат ли, по план ще ходим там
днес бяхме в този в мола , мартин супер си игра,много доволен а аз си мислех че ще му е тясно
във ''форума'' не му хареса и ни вдигна да си ходим
бяхме и в едно кафе аква център с боулинг , там средно положение центъра , но все пак си игра

# 13
  • Мнения: 24
Мечо Пух доколкото аз знам се намира на ул.Братя Миладинови 7, пресечка на бул.Руски, ако идваш от посока централна гара към моста на Герджика, на сфетофарите преди моста завиваш наляво.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Да, там е Мечо Пух, на втория етаж, над детския магазин.

Общи условия

Активация на акаунт