Мами от Пловдив кажете ми детски център

  • 43 417
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Някой знае ли как е положението в детския кът на Сентрал парк на Младежки хълм?

През лятото там има само външни катерушки и люлки за децата, а детската стая (където имаше и момиче, което наглежда децата) се маха през лятото, заедно с всички други дограми и на мястото им има маси на открито.

# 91
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 124
Може ли да попитам къде се намира Тон Бонбон 2, че не мога да се сетя в момента,  и какво му е работното време? Искам да заведа малкия. Подходящ ли е за неговата възраст - 1 г и 9 месеца? Благодаря предварително за отговора   bouquet

# 92
  • Мнения: 8
Преди два месеца в Гладиатори нямаше аниматорки, но там става такава лудница, че не виждам две момичета как успяват  да се оправят. Там се отива с идеята, че единият родител е неотлъчно до детето, защото в този хаос от превъзбудени деца опасността от инциденти не е за пренебрегване.
За деца над 5-6 години може би е добре, но не и за по-малки.
Някой знае ли как е положението в детския кът на Сентрал парк на Младежки хълм?
[/qu                            ote]Централ парк бяхме май месец,беше валяло предния ден и децата станаха целите в кал.Доста неприятно,на Лаута в център Теди е същото,кал ако е валяло преди.За летния сезон,за открито няма голям избор.А това за инцидентите не съм съгласна.Какво имате предвид за "превъзбудени деца"?Децата са си съвсем нормални деца,слава Богу.Ние за две години ходене в Гладиатори проблем не сме имали никога.Аниматорките,които има от есента някъде,си вършат работата добре.И все пак там всички детски забавления са безплатни.Наличието на много родители с деца за мен говори,че на хората,и най-вече на децата им харесва

# 93
  • Мнения: 2 382
Юни месец сме посетили два пъти заведението и аниматори категорично нямаше Peace.
Под превъзбудени деца имам предвид непрекъснато тичащи и крещящи, защото точно това се получава.
И опасността за по-малките е съвсем реална. Peace
 

# 94
  • Мнения: 8
Сега позвъних на Ваня,управителката на ресторанта.Имат аниматорки всеки ден от 16 часа до края на вечерта,а събота и неделя от 10 часа сутринта.Сигурно през деня работен ден сте били,явно нямат много клиенти тогава и в тези часове нямат детегледачки.Ние живеем в Остромила и ни е доста удобно там.Още преди да се роди малчо,преди 4 години,си ходехме в Гладиатори често.Все семейства като нас са клиентите и понякога имам чувството,че децата са повече от възрастните.

# 95
  • Мнения: 2 382
Ходили сме в петък вечер и в неделя, пак вечерно време.
Имаше толкова много хора и шумът беше така невъобразим, че беше невъзможно да си говорим на масата .
Пак казвам, за деца на 6-7 г е прекрасно място, но в никакъв случай не е за малки деца, още по-малко за спокойно прекарване на родителите им.

# 96
  • Мнения: 8
Е,вярно е,в детската част си е доста шумничко.В крайна сметка обаче все пак нашите палавници вдигат врявата.То ни така,ни така...Аз съм доволна,че наблизо имам удобно и приятно местенце,където да излезнем цялото семейство.

# 97
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Може ли да попитам къде се намира Тон Бонбон 2, че не мога да се сетя в момента,  и какво му е работното време? Искам да заведа малкия. Подходящ ли е за неговата възраст - 1 г и 9 месеца? Благодаря предварително за отговора   bouquet

Тръгваш по Главната, посока Халите, стигаш до подлеза на "6 септември", минаваш го и продължаваш към пешеходния мост. Само че не се качваш на него, а след градинката завиваш леко в дясно по улицата, на която е джамията и веднага след това ще видиш Тон Бонбон 2. Има бейби зона, където можеш спокойно да пуснеш детето.

# 98
  • Мнения: 8
Днес правихме кръщене на малкия ни син в градината на "Гладиатори".Видях и чисто новото заведение вътре,което е доста голямо и с по-голяма детска част.Хубавото е,че към детската част има видимост от всички маси.Направили са и бейби кът,а на пода е дебела гумена настилка.Хареса ми,че е доста просторно,за разлика от стария ресторант.

# 99
  • Мнения: X
Днес правихме кръщене на малкия ни син в градината на "Гладиатори".Видях и чисто новото заведение вътре,което е доста голямо и с по-голяма детска част.Хубавото е,че към детската част има видимост от всички маси.Направили са и бейби кът,а на пода е дебела гумена настилка.Хареса ми,че е доста просторно,за разлика от стария ресторант.
Страхотно!

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 79
А какви са цените да детски РД в Гладиатори, някой знае ли?

# 101
  • Мнения: 8
Май месец детско меню с пица,картофки и детско сокче беше 7 лв.Не препоръчвам менюто с мечетата хапки,особено за малки деца.Доста твърди са за млечните зъбки на мъниците.На нас РД със 7 деца с куверт,и 18 възрастни яко хапване и нормално пийване ни излезна всичко няма и 280 лв някъде.За кръщенката менюта не сме правили за децата,не ни искаха.Утре мисля да направим сефтето на новата им зала,мъжът ми мрънка че не се пуши.Но,ще излиза за по цигара.В крайна сметка не може децата в кълбета тютюнев дим.

# 102
  • Мнения: 3
здравейте мами, в неделя празнувах рожден ден на детето ми в Марабу, новият детски център на мястото на стария Тон Бонбон до дома на красотата. беше ужасно, наистина ужасно. Пълни аматьори и нахални, като се сетиха, че е минало ужасно се държаха като че ли аз и/ли детето сме виновни.  #Cussing out Толкова обещания дадоха, нищо  не изпълниха. в детската зала, повече от половината играчки ги имам в къщи, другата зала имала уникален батут (който така и не видях надут). на празника също не мислеха да го надуят. Имаше аниматор - смях в залата. децата бяха на 4 год, игрите бяха за 6-годишни, никой не искаше да играе. аниматорите не можаха да се справят с децата. накрая с 300 зора надуха батута, та започна купон. Почерпката беше някакви хапки от "тяхната пекарня", която е толкова специална, че не искаха да кажат коя е, оказаха се филийки с пастет. Обещаха малки подаръчета на излизане, майките сами си купуваха накрая за да си тръгнат децата. на заведение с добър аниматор ще ви излезе 2 пъти по-евтино и много, много по-хубаво. а като разбраха че съм недоволна, станаха съвсем непоносими. поръчах фотограф. от неделя снимките щяха да са готови във вторник сряда. Отидох вчера, всичко е готово, но да мина пак след час и половина. Вече търпението ми се изчерпа тотално, поискаха да ми ги изпратят по пощата (те сами ми го предложиха в неделя),още чакам....
въобще никой не може да ме убеди, след всичко което видях, че те се стараят да направят нещата добре. схемата е малко "който не ме харесва, няма вкус" УЖАСНИ СА. НАИСТИНА СА УЖАСНИ И СА НАГЛИ. провалиха рождения ден на детето ми!!!!!!!!!!!!!!!!! очаквах от тях да се стараят, не видях нищо подобно. Още много мога да кажа, но колкото повече задълбавам, толкова повече се ядосвам. единствено баничката за децата изглеждаше много вкусна. Виното за рожден ден то 20 деца (и съответно родители) беше в бутилки от 375мл или наливно естествено!!!! НЕ ИСКАМ ДА СИ СПОМНЯМ ЗА ТОЗИ РОЖДЕН ДЕН, БЕШЕ НАИСТИНА ПОКАЗНО КАК НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт