търся си спешно такъв костюм, моля ви за помощ къде ?

  • 1 304
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 537
здравейте момичета, търся си такъв костюм и незнам къде да търся в софия такъв. Обиколих моловете обаче нямаше...
http://www.next.co.uk/shopping/women/daywear/8/2
благодаря на всички отзовали се  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 164
Гледах подобни в Тели Велл-в МОЛ Стамболийски-елече с панталон-бяха обаче в по-светли цветове
Дано откриеш каквото търсиш Peace

# 2
  • Мнения: 11
deizy 13 аз си взех подобен минолото лято тук в Бургас от Елезабет.Няма начин марката да я няма в София , но костюма дали го има .... незнам.Много е удобен защото в по-горещо време го нося на голо , а може и с риза или с някоя блузка  с къс ръкав.Успех .... хайде обратно в мола и късмет

# 3
  • Мнения: 13 623
В DIKA преди имаше такива

# 4
  • София
  • Мнения: 537
deizy 13 аз си взех подобен минолото лято тук в Бургас от Елезабет.Няма начин марката да я няма в София , но костюма дали го има .... незнам.Много е удобен защото в по-горещо време го нося на голо , а може и с риза или с някоя блузка  с къс ръкав.Успех .... хайде обратно в мола и късмет
а марката каква е казваш ?

# 5
  • Мнения: 46
deizy 13 аз си взех подобен минолото лято тук в Бургас от Елезабет.Няма начин марката да я няма в София , но костюма дали го има .... незнам.Много е удобен защото в по-горещо време го нося на голо , а може и с риза или с някоя блузка  с къс ръкав.Успех .... хайде обратно в мола и късмет
а марката каква е казваш ?
ELIZABETH

# 6
  • Мнения: 2
Подобни има и в KENSOL.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 443
Аз онзи ден бях в Кенсол (този до Пиргос стил),но не видях такива.Освен в другия да има.Този Елизабет къде се намира-за Елизабет Арден в Мола ли става въпрос?

# 8
  • Мнения: 11
да - преди имаха магазин и в Пиргос стила , ама сега са го преместили в мола

# 9
  • Мнения: 549
Чрез сайта на детско царство можеш да си го поръчаш от некст

# 10
  • София
  • Мнения: 537
Чрез сайта на детско царство можеш да си го поръчаш от некст
да, знам ама кой знае кога ще пристигне... и дали ще улуча размера  Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 406
В ETERE също има подобен,като разликата е,че елечето има три/четири копчета,а не едно Peace

# 12
  • Мнения: 73
В Modena имаше подобни костюми есента, сега не знам...

# 13
  • София
  • Мнения: 537
В ETERE също има подобен,като разликата е,че елечето има три/четири копчета,а не едно Peace

Peace

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 20:29 от deizy13

Общи условия

Активация на акаунт