Бях на 4Д

  • 1 666
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • у дома
  • Мнения: 708
и аз нищичко не различавам  Embarassed

а колко струва подобен преглед?

само да кажа че д-р Мазнейкова няма да обърка пола на детенцето никога - много е добра! и нас ни погледна обидено като я попитахме дали е сигурно Wink

Леко раждане и чакаме девойчето в отбора!!!

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
70лв струва
ми не се вижда добре...какво да направя

# 32
  • Мнения: 7 186

Уау, много бе! Пуста София. ooooh!

# 33
  • Мнения: 7 640
със сигурност на клипчето се вижда по-добре, пък и то важното е доктора да види каквото го интересува Grinning

# 34
  • Мнения: 2 212
Ох, добре, че не съм единствената...понеже нямам бебе и си мислех, че затова не мога да различа нищо.....но явно самата снимка е такава - на самия ехограф лекарите сигурно виждат добре Simple Smile
Деяна, желая ти здраво и хубаво момиченце Simple Smile

# 35
  • Мнения: 198
Да зависи снимката кога е направена, на клипчето в някои моменти се вижда много добре, в други размазано  Simple Smile

И аз не знам каква е разликата м/у 3д и 4д.Като ходих на прегледа попитах и ми казаха, че е едно и също  Thinking

В София явно е доста по-солено  Shocked Във Варна този преглет е 30 лв

# 36
  • Мнения: 2 807
DEianaZ,
честито ти момиченце!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много се радвам за теб Hug
Минала съм по твоя път с огромното си желание за момиченце, и аз така като теб си платих за ехографа, за да я видя "по-отблизо"...
Така изглеждаше и дупето на моята девойка на такъв ехограф  Wink 

Моята малка прелестна госпожица вече е реалност, скоро и твоята ще стане  Wink

А ти си различаваш по-добре от всички други, защото си видяла изображенията и на екрана, където е хиляди пъти по-ясно  Wink
Снимките са наистина размазани наяве, за съжаление  Sad

И ще видиш, че наистина ще прилича на мъжа ти, и ние още тогава видяхме приликите на нашата Принцеска с татито  Heart Eyes

А на теб на диск или дискета ти сложиха "филмчето"?
На мен е на дискета, но не е ехографа на Мазнейкова...


# 37
  • Мнения: 2 807
...а защо говорите за 4D видеозон, като такъв просто няма.

Значи 4D видеозон = всъщност 3D + цветен, т.е. по-новият модел  Wink
3D е същото изображение, но е чернобял.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Опитах се и аз да видя нещо от снимката, но за съжаление не успях  Sad
Разбирам, че искаш момиченце и ти пожелавам наистина да са определили пола правилно. Пожелавам ти безпроблемно раждане!

# 39
3D/4D ултразвуково изследване на бременни се извършва също и в МЦ Фемина, ул. “Дунав” № 47. За да се убедите в качеството на получаваните образи посетете уебсайта на центъра www.mcfemina.com

Общи условия

Активация на акаунт