Интернатът

  • 62 015
  • 789
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 108
.Вече веднъж си предложих услугите, но пак да повторя. Ако някой иска сериите на испански, да казва, ще дам линкове.


Аз искам.  Wink

Имаш ЛС.

# 46
  • Мнения: 5
Аз също мога да пращам директно сериите, защото някои нямат сийдъри и бавно се свалят. Също да се похваля направих субтитри за 3х01 и ми остава още малко да свърша тези за 3х02, така че ако някой ги иска да ми пише ЛС, или тук. Опитах се да ги кача в субс.сабс , но не ми ги харесаха...нямат вкус хората.

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 15:01 от beb4ooo

# 47
  • Мнения: 1 505
Снощи го гледах на пресекулки сериала и не успях да разбера за бащата на Маркус,хвана ли го този,а Маркус успя ли да го види в подземието,и той ли беше.И онова моми4е дето му се привиждаше вода,във ваната кой видя,кой беше това?Моля някой който е гледал тази серия да ми разясни,4е останах в невидение малко аз.

# 48
  • Мнения: 108
.

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 22:10 от Cornelius

# 49
  • Мнения: 1 505
Cornelius,благодаря ти и на теб и на beb4ooo(тя ми писа на ли4но,за което й благодаря),и двамата излизате с разли4ни тези и по двата въпроса които ме интересуват,но това само може да ме радва и да ме държи в напрежение за следва6тата серия,невероятен е филма.Нямам време сега да се ровя по форумите,за да търся отговорите и о6те един път ви благодаря,4е сте тук и 4е помагате.

# 50
  • Мнения: 5
Няма защо, пак заповядай, но аз предлагам да не пишем тук за пети сезон, защото в бг са на втори и като прочетат последните 3 постинга и ще стане шаш, да не слагаме спойлери заради тях.

# 51
  • Мнения: 108
Няма защо, пак заповядай, но аз предлагам да не пишем тук за пети сезон, защото в бг са на втори и като прочетат последните 3 постинга и ще стане шаш, да не слагаме спойлери заради тях.

Права си. Сега ще изтрия горното си мнение, да не се чудите къде е изчезнало.

# 52
  • UK
  • Мнения: 3 959
Благодаря. Simple Smile

# 53
бебчоо писах ти на ЛС, но кутията със съобщения ти е препълнена затова ти пиша тук, ако можеш да пратиш серийките от 2 сезон или които имаш моля те намери ме на скайпа madafakuz Wink

# 54
  • Мнения: 1 505
А аз не успях да гледам предния епизод който го изла4ват тук в испания и ако някой ми каже от каде да си го сваля,без субтитри на бг 6те сам ви много благодарна.

# 55
  • Мнения: 108
А аз не успях да гледам предния епизод който го изла4ват тук в испания и ако някой ми каже от каде да си го сваля,без субтитри на бг 6те сам ви много благодарна.

Заповядай:
El Internado 5x04
http://www.megaupload.com/?d=Z0T2VMKC

El Internado Extra 14- 02-06-09 Los Secretos del Internado
http://www.megaupload.com/?d=PWT1I03X

# 56
  • UK
  • Мнения: 3 959
Някой знае ли да ли ще го дават повече, днес по програма го няма... Sad

# 57
  • Мнения: 5
Някой знае ли да ли ще го дават повече, днес по програма го няма... Sad
deathnote спомена, че от есента ще възобновят сериите и ще го излачват до 4-ти сезон включително, но не беше много сигурен, а и не знам къде го е чел/чул. По-добре той да каже.

# 58
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аха... Дано. Иначе ще трябва да го гледам на испански. Снощи си направих експеримент да гледам Хората на Пако без да чета субтитрите и разбирам учудващо много... Не е особено учудващо, де, все пак сума време вече го гледам тоя сериал и е нормално да запомням много неща, ама все пак  не е достатъчно за да гледам без субтитри и да разбера всичко. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 108
Аха... Дано. Иначе ще трябва да го гледам на испански. Снощи си направих експеримент да гледам Хората на Пако без да чета субтитрите и разбирам учудващо много... Не е особено учудващо, де, все пак сума време вече го гледам тоя сериал и е нормално да запомням много неща, ама все пак  не е достатъчно за да гледам без субтитри и да разбера всичко. Simple Smile

Да споделя лично мнение...Испанския, за разлика от английския се учи много по-лесно. Разбира се, отново повтарям, това е лично мнение. Много е индивидуално. На някой може да му е свърх лесно да заучава английски...Е, аз не мога...Виж испанксия и другите романски езици са си друго нещо...Много по-лесно ги уча... И с гледане на филми и сериали се научава много, вярвайте. Даже понякога повече, отколкото с учебници. Така, че напред с испанския. Вярвам, че чрез този или друг сериал може да навлезете много надълбоко в дебрите на испанския език(за да бъдем по-точни, кастилския, тъй като това е  основният официален език на Испания и Латинска Америка). Виж с английския, признамавм си, никога не бих се справил само с гледане на разни филмчета...

Общи условия

Активация на акаунт