Получавате ли редовно и навреме заплата?

  • 2 675
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 114
на държавна работа си получавам редовно заплатата, но е много малка Laughing
И аз така. Мъжът ми е в частна /международна вече/ фирма и си получава заплатата също редовно и навреме- засега.

# 31
  • Мнения: 417
Да PeaceИ аз и мъжа ми сме в частни фирми и си получавама редовно заплатите Peace

# 32
  • Мнения: 43
На 14 аванс на 28 заплата.Но  да беше  по голяма  щях да се  радвам  повече,но уви.Важното е че е навреме. Thinking

# 33
  • Мнения: 171
Понеже и аз съм държавен служител... затова си получавам заплатата навреме и слава богу, че е така smile3521

# 34
  • Мнения: 2 697
Получавам редовно заплатата си, в пълния й размер. За протокола - в средно голяма частна фирма съм Flutter

# 35
  • Мнения: 1 168
Аз съм по майчинство и напоследък взеха даже по-рано да превеждат, но на мъжо много му баявят заплатата, случвало се е и по 1 месец и понеже по принцип ги дават в края на следващия месец, ако напусне губи 2 заплати, които няма шанс да си вземе, поне не и без съдебно дело, което не ни устройва. Лошото е, разбира се, че нямаме представа колко точно ще е забавянето всеки път /от Нова година/, за да си направим сметка. Всеки ден казват "утре", което си е леко изнервящо.

# 36
  • Мнения: 2 622
Засега я получавам навреме,но предвид кризата няма бонуси,както и увеличение на щата.

# 37
  • Мнения: 1 101
В частна фирма съм и си получавам заплатата на 10 дни редовно. В това отношение нямам оплаквания....

# 38
  • Мнения: 330
Понеже и аз съм държавен служител... затова си получавам заплатата навреме и слава богу, че е така smile3521

 Peace

# 39
  • Мнения: 118
Аз работя на хонорари и нямам оплаквания - повечето клиенти заплащат дори авансово консултациите. Мъжът ми е на държавна работа и на 25 число има превод в картата си.

Общи условия

Активация на акаунт