Давате ли колбаси и какви

  • 8 017
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
 newsm78Ние сме на 1г.4м и малкия само Напада саламите в хладилника--давам по едно две колелца , но...не съм много навита-уж гледам по качествен колбас да е но все пак

# 1
  • София
  • Мнения: 11 857
Не, не давам. В България не съм виждала качествени колбаси. Да не говорим, че повечето колбаси, ако са от месо, то е пушено, което го прави вредно.

# 2
  • България
  • Мнения: 457
Не давам

# 3
  • София
  • Мнения: 1 735
Не давам.Давала съм единствено пюре на Хип с шунка и макарони.Ако и дам ще е филе,а не колбас,в който даже и видимо не знам какво има.

# 4
  • Мнения: 10 975
Опитвала е шунка, но това са единични случаи. За салами, кренвирши и др. колбаси от мляно месо и дума да не става.

# 5
  • Австрия
  • Мнения: 143
давам салами от време на време.какъвто има,обиЧа да си Чеше зъбките с тях.тук в Австрия има едни дълги саламени пръЧиси,обиЧа да ги гризе и смуЧе

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз самата ги избягвам , така че няма как да ги дам на детето.

# 7
  • Мнения: 118
Не, не давам, но щерка ми се хапва филе, когато се докопа до него:)

# 8
  • Мнения: 3 157
Никога не съм давала,а аз също избягвам да ям такива изделия от ,,месо''.
Не е толкова голямо детето-едва ли си отваря само хладилника и се обслужва-,,я да хапна малко саламче,я малко сиренце,ааа ма то и биричка имало:)))))''

# 9
  • Мнения: 15 379
Вкъщи не се внасят никакви колбаси, много рядко се купува шунка или филе, като от последните две е опитвал броени пъти.

# 10
  • София
  • Мнения: 17 591
Горе- долу по това време започнах да му давам, когато си поиска. Гледам да не ядем салам пред него, та да не се присеща по този начин... но не се впрягам много- много.

# 11
  • Мнения: 27 524
Давам.  Simple Smile Бургас на Тандем, луканка и суджук  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Как да дам като незнам какво има вътре  Sick . Случвало се е някога да и дам кренвирш и то не защото е много полезен, а просто защото ям аз а тя ме гледа и няма как да не и дам да опита. Пълни са с какви ли не глупости, а този джуниър който рекламират е абсолютен БОКЛУК  Sick

# 13
  • Мнения: 15 379
джуниър който рекламират е абсолютен БОКЛУК  Sick
Този салам доста го рекламират, и понеже съм подробна, много силно ме вълнува съдържанието, след като е предназначен за консумация от деца. Обаче в магазините,от които пазарувам, го няма Rolling Eyes.

# 14
  • Мнения: 9 973
давам меки колбаси-такива обича

Общи условия

Активация на акаунт