Давате ли колбаси и какви

  • 8 038
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 669
Не давам все още.

# 16
  • Мнения: 296
Аз му давам. Много обича направени на сандвич ( филия намазана с масло, лютеница и салам или кренвирш отгоре).

# 17
  • Мнения: 1 763
Гледам да не давам, но ако ние ядем, си иска и много обича. Старая се между храненията да давам сирене и кашкавал, но ако му се мерне в хладилника или на масата някакъв салам, не мога да го накарам да хапне нищо друго, докато не се натъпче порядъчно с въпросния колбас.

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 12:13 от reme

# 18
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Давам кренвирш на Тандем понякога (запарен) и пуешко филе.

# 19
  • Мнения: 6 713
Шунка давам от време на време

# 20
  • Мнения: 4 433
Давам този на Джуниър,харесва му.

# 21
  • Мнения: 69
Давала съм , но освен луканка нищо др. не му харесва (и то 1-2колелца)

# 22
  • Мнения: 7
Не давам поне засега,то и ние не консумираме много такива.Още е малък да си иска сам,колкото по късно опита такива боклуци-толкова по-добре.

# 23
  • Мнения: 552
Не давам.Нямам и намерение скоро да дам.Вкъщи и не купуваме,освен от време на време филе някакво,от което е опитвал.

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Давам рядко, но след като сина ми стана на 3г.

# 25
  • Карлово
  • Мнения: 328
не

# 26
  • Мнения: 2 111
Не давам колбаси и вкъщи не ги консумираме редовно.
Яде това,което й дам,не напада хладилника  Wink

# 27
  • Мнения: 202
Не зная защо но някои от отговорите ви ми прозвучаха направо усъдително Confusedне казвам че трябва да се тъпчем но от 2-3 колелца едва ли нещо ще стане--пак и по тази логика купувайки "чисто" месо от магазините--знаете ли произхода му Confused--сиренето,кашкавалът,зеленчуци,плодове---ми май нищо не остава да даваме---само от бурканчета и остава да разчитаме че чуждестранните производители са съвестни--така ли newsm78
На нас баба ни прави дом. кис. мляко,заек ни дава, зеленчуци-според сезона---да тогава знам какво ядем---но не може само тях да хапва.
Не знам--всеки иска най доброто  за детето си--купувам предимно най-скъпите детски пюрета,сокчета,каши, козметика---с единствената надежда че са и най-качествените--определено не разрешавам на бабите да го тъпчат с каквото им скимне, но вкъщи ядем колбаси, филета и такива ---еее да го оставям да плаче ли и да го пляскам по ръчичката всеки път когато посяга към салама Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 15 216
Давам само филе.
Салами и луканки-не.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
давам изключително рядко,защото са вредни дори и за възрастните.все пак детето е опитавало и яде,но рядко.при това от тези,които имат най-малко сланина и гадости.

Общи условия

Активация на акаунт