с какво количество се започва захранването със зеленчуково пюре?

  • 5 225
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 2 468
Опитах и дадох първо млекото: детенце изпи около 120-130. Обикновено изпива 170мл и след това продължихме с пюрето. Бях определила 30 мг. но тя определено зяпаше за още Flutter и стигнахме до около 50 мг.

Мисля, че детето е готово за захранване, защото се храни с явно удоволствие с лъжица, от няколко дни отблъсква шишето с млекото, не е имала никакви оплаквания или запек дори след пюрето.

Благодаря Ви че споделихте с мен опита си, преди всяко ново начинание в храненето понякога се паникьосвам Sunglasses

# 16
  • Мнения: 844
Абе как ще даваш първо млякото, пък после пюрето. Коя умна глава го измисли това? Само може да му разшириш стомахчето по този начин!!! #Cussing out #Cussing outВинаги се дава първо новата храна, пък после познатата. Щом детенце харесва пюренце, мисля, че няма какво да се притесняваш, храни го. Аз напаро ви завидях. Моят син започна да яде пюрета чак на 5 месеца, дотогава само плюеше. Sick

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 2 468
Абе как ще даваш първо млякото, пък после пюрето. Коя умна глава го измисли това? Само може да му разшириш стомахчето по този начин!!! #Cussing out #Cussing outВинаги се дава първо новата храна, пък после познатата. Щом детенце харесва пюренце, мисля, че няма какво да се притесняваш, храни го. Аз напаро ви завидях. Моят син започна да яде пюрета чак на 5 месеца, дотогава само плюеше. Sick

ще взема да се посъветвам с педиатъра, че наистина мога да направя нещо съвсем погрешно. Благодаря за помощта!!

# 18
  • Мнения: 4 629
Опитах и дадох първо млекото: детенце изпи около 120-130. Обикновено изпива 170мл и след това продължихме с пюрето. Бях определила 30 мг. но тя определено зяпаше за още Flutter и стигнахме до около 50 мг.
Много се радвам за вас дано все така добре да ви върви захранването!

Абе как ще даваш първо млякото, пък после пюрето. Коя умна глава го измисли това? Само може да му разшириш стомахчето по този начин!!!
  Shocked Shocked ShockedТова са го  измислили умните глави на лекарите от ААП. Или ако не са го те измислили, то поне те са едни от хората, които подържат това станаовище. А ти знаеш ли коя умна глава е измислила това с разширяването на стомахчето? Ще ми е интересно да науча  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт