Blomberg - някой има ли опит с тази марка?

  • 4 080
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 305
Видях в Технополис една изключително примамлива миялна машина на тази фирма, на много добра цена. Чак съмнителна.
Някой има ли уреди от тази фирма и какви са отзивите за тях?

# 1
  • Мнения: 248
Имам готварска печка на тази фирма от близо година. Много съм доволна.

# 2
  • Мнения: 3 456
Джемма има такава съдомиялна ! Дано се включи .

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Тук съм. Кой е моделът, който ти хареса? Аз имам миялна Бломберг (или Блумберг newsm78) от 3 години и съм много доволна (да чукна на дърво, че вдругиден и изтича гаранцията- купена е на 2 май Laughing ). Имам в подписа си албум със снимки на самата машинка и на измитото с нея. Ако нещо конкретно те интересува, ще ти отговоря. Като качество на измиване е перфектна (сравнявам с настолна, която имах преди тази). В зависимост от препарата разбира се, се измиват и тенджери и тави. Моята не е от най- скъпите, тях ги нямаше на пазара като си купувах иначе сигурно щях да си купя , защото са иноксови и малко по-тихи. Но и моята не е шумна и не ми пречи, овен ако не съм я пуснала празна за почистване, тогава се чува много ,но всички са така, когато са празни.
Избрах я защото за супер цена съчетаваше всичко, което исках да има в миялната ми и защото още 2 съфорумки ми я похвалиха.

П.П в албума със снимките на кухнята ми можеш да видиш как съм я "облякла" и префасонирала с иноксово фолио. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 305
Много благодаря за включванията. Всъщност интересуваше ме дали са благонадеждни.  Simple Smile
Просто защото цената е много ниска за това, което представлява миялната. А най-интересното е, че и дизайна й е много добър. В случая става въпрос за 45см миялна с 5 програми.

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами не знам за благонадежността.аз я ползвам вече 3 години както акзах, за сега. Прозведени са в Турция от Коч холдинг (иначе марката е германска, спасена от Коч холдинг както много други марки Laughing), марката има награди за новата си линия, ама за хладилници ли беше, забравих (сайтът е в рааработка и не мога да проверя). Почти същите са като Беко, но се водят малко по-висок клас уж. Аз рискувах и не съжалявам за сега. Моята е 60 см, 8 програми, температури от 30 до 70. Най-често ползвам изплакване, еко, био и интензивна програма. 3-4 пъти годишно програмата за стъкло и веднъж- два пъти годишно автоматичната програма (  не съм открила още дали наистина работи или е заблуда на противника- за сега винаги си изпълнява толкова времето, колкото е показано първоначално, макар че се мени по време на работа, нов  крайна сметка е винаги еднаква продължителността)

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Видях в Технополис една изключително примамлива миялна машина на тази фирма,

отвори капаците на миялните машини, наредени до Блумберг-а и се опитай да откриеш 10-те разлики?!  Thinking
И понеже такива няма да има, можеш спокойно да погледнеш марките им.
Изводите са за теб.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 75
Моята е blomberg GSS1380, 45 см , инокс - ползвам я вече година и съм супер доволна . Най-често ползвам програма хигиеник + .

# 8
  • Мнения: 544
Около 3 години ползвам пералня на тази марка. Нямам забележки.

Общи условия

Активация на акаунт