Имате ли домашни помощници?

  • 31 308
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 62
Имам жена,която идва 2 пъти в седмицата по 4 4аса/единия път глади,а другия 4исти/.Много съм доволна.Не ми харесва да гладя.Съпругът ми не ми помага в къщи, но пък плаща на жена да го прави.Докато живеехме в София имахме една и съща жена в продължение на 8 години и когато се преместихме да живеем тук ми липсваше и мислех, 4е е невъзможно да намерим такъв коректен 4овектук.Жената ,която идва тук е изклю4ително стриктана и аз сам много доволна.Предпо4итам да ги нари4ам "жени за помощ в домакинството", а не" домашна прислужница".Зву4и отвратително!

# 16
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
нямам, не мисля че мога да ра3реша на някой да ми наднича навсякде....личният ми живот отива на кино.....

# 17
  • Мнения: 7 605
Имам за 3 часа седмично.

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 096
нямам, не мисля че мога да ра3реша на някой да ми наднича навсякде....личният ми живот отива на кино.....
И при мен така, пък и никога не мога да съм сигурна, че ще бъде почистено и подредено както аз искам. Отде да знам, че с парцала, който е чистила тоалетната после няма да измие кухненския плот (и това съм го виждала по разните репортажи със скрита камера)

# 19
  • Мнения: 7 914
нямам.. но някой ден, кой знае Whistling

# 20
  • Мнения: 3 241
Имах, сега по стечение на обстоятелствата нямам.

Но жената беше позната (чистеше и гледаше детето на приятели) и изобщо не се притеснявах да идва вкъщи.
Нямам неща за криене, така че не ме интересува какво точно ще бърка и ще види.

# 21
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Отде да знам, че с парцала, който е чистила тоалетната после няма да измие кухненския плот (и това съм го виждала по разните репортажи със скрита камера)
ето точно това ме възпира мен  Wink

# 22
  • Мнения: 3 461
Имам помощник от Шри Ланка, идва 3 пъти седмично по 3-4 часа, имам му пълно доверие, от два месеца е в отпуска и го чакаме с нетърпение. Grinning

# 23
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Преди време имах една приятелка която идваШе ведньж седми4но да ми глади.И ведньж месе4но да 4исти кухнята основно.Естествено плаЩах и,но бях много доволна.Като нямаШ време за ниЩо,каквато и да е помоЩт ти идва дибре доШла.
Сега сме в криза и в никакьв слу4ай не мога да си позволя да плаЩам на някого. Confused Rolling Eyes.То сега и имам толкова свободно време.......,4е за какво да плаЩам на някой Confused

# 24
  • Мнения: 703
Нямам,но бих искала.Тук цените са по..високи.40€ на час миене на прозорци примерно.Ама никой няма да дойде за по..малко от 3 ч.Ами като нямам толкова много прозорци? newsm78

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Имам от по4ти година едно моми4е,бразилка,което идва веднъж седми4но за 3 4аса и ми помага с 4истенето. До преди това бях много против идеята някой 4ужд 4овек да ми идва в къЩи , да ми пипа неЩата и се опитвах да се оправям и сама ( мъжът ми никакъв го няма в помагането  Twisted Evil ). Да,оба4е в един момент с две малки деца , работа и останалите домакински задължения оправянето и 4истенето на къЩата взе да ми идва в пове4е и да става за сметка на здравето и нервната ми система. Тогава казах " баста" и реШих да взема някой,който да ми помага. Моми4ето идваШе при две съседски семейства и за мен беШе много удобно ( делим си разходите и за билети с единия от съседите ) Peace
Като цяло съм доволна. Е,не 4исти то4но както аз го правя ( аз си падам малко перфекционист, де ),но като цяло е ОК а и мисля,4е в името на добрата кауза мога да си затворя о4ите. Wink

# 26
  • Мнения: 653
Отде да знам, че с парцала, който е чистила тоалетната после няма да измие кухненския плот (и това съм го виждала по разните репортажи със скрита камера)
ето точно това ме възпира мен  Wink
и аз съм от този отбор ... а и явно нямам нужда, оправям се някакси

# 27
  • Мнения: X
Имам помощница за седмичното почистване. За гладене не ми трябва , щото у нас не се глади Party (само ако ще ходим на банкет)
Наложи се в началото да й приложа основно обучение за ползването на парцал и моп, но вече е добре.
Примерно "миеше" кухненският плот със сух парцал и препарат. Пръска и търка. Добре, че я видях на втория път като дойде.
После я видях как мие с моп.  newsm78....с малко обучение и това го оправихме. То няма пълно Щастие Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Имам.  Работи всeки ден без събота и неделя от 6:30 до 17:00.  Много съм доволна от нея. 

Какво прави тази жена на пълен работен ден, че и повече? #Crazy #Crazy #Crazy

# 29
  • Мнения: 27
Имам. Идва веднъж седмично и почиства цялата къща.
 Удобно, но скъпо удоволствие  Peace

Общи условия

Активация на акаунт