Доволни ли сте от живота?

  • 3 157
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 999
Не се оплаквам. Страшно се кефя на всичко, което имам.

# 46
  • Мнения: 123
Въобще не съм доволна...
Вече чакам да приключи този и след прераждането да се пробвам с някой друг Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 3 453
  Да!Не съм просто доволна!Щастлива съм и благодарна за всичко което имам!Прекрасно семейство и дом!Само да сме здрави!Винаги ще има неща които да искам и към които да се стремя, но не са така важни както това което имам вече.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 735
Четвърта опция.Радвам се и на големите Mr. Green,но умея е на малките неща в живота.Оценявам всеки жест на доброта и любов и се чувствам чудесно!

# 49
  • Мнения: 13 512
Определено съм щастлива от живота си. Бщагодарна съм и оценявам всичко, което имам и вярвам, че и в бъдеще ще съм щастлива

# 50
  • София
  • Мнения: 606
Доволна и благодарна съм на живота! Понякога, когато почна да недоволствам се питам... ами ако няма утре...

# 51
  • Мнения: 299
Ако кажа , че преливам от щастие ще излъжа.
Ако кажа , че е слаба работа пак ще излъжа .
Но и двете ги има и се редуват през ден два.

# 52
  • Мнения: 593
Радвам се на живота, да!  Heart Eyes

Сега се сетих за една случка.
Веднъж имах конюнктивит. Окото ми се беше подуло и затворило. Ама пусто, не дават болничен за подуто око, трябваше да работя (макар че приличах на извънземно). Бях на смяна с една много готина колежка. Пускахме си майтапи и се смеехме, да ни минава по-весело времето. Една друга колежка мина покрай нас и ни попита: "Абе вие какво се смеете толкова?!" а аз и отговорих: "Ами радваме се, че сме живи! Я ме виж, утре може и другото ми око да се затвори!"  Laughing

# 53
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Доволна съм!
Няма ден, в който да не благодаря (честно казано и аз не знам точно на кого  Laughing) за това, което имам.

Сега само живот и здраве да се роди и второто ни детенце, всичко да мине безпроблемно и животът ми ще бъде една материализирала се приказка.  Praynig

# 54
  • София
  • Мнения: 2 508
Няма ден, в който да не благодаря (честно казано и аз не знам точно на кого  Laughing) за това, което имам.

 Peace Peace Peace

П.П. Ако сте гледали "Тайната", там се казва, че благодарността е един от най-добрите начини да мислиш позитивно и да привличаш позитивни неща.

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 19:45 от autumnsphere

# 55
  • Мнения: 4 176
Е, че как да не се радвам. От абсолютно всичко съм доволна.
В крайна сметка живота ни е следвтсвие на решения който сме взели в миналото. Какъвто си го направиш- такъв ще е.

# 56
  • Мнения: 24
Не искам да ви вкисвам петъка, но дали сте доволни или не от живота си, не променя факта, че след 50-60 години (почти) всички, които сега пишат в този форум ще са мъртви....а нямате представа колко бързо ще минат тези години....като едно щракване с пръсти. Още по-гадното е, че тогава няма дори да можете да се обърнете назад и да си кажете "ееее, добре си поживях, мамка му", защото както знаете мъртвите не могат да се обръщат назад нито да говорят.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 508
Добре, пенсия... Wink Grinning Peace

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Не искам да ви вкисвам петъка, но дали сте доволни или не от живота си, не променя факта, че след 50-60 години (почти) всички, които сега пишат в този форум ще са мъртви....а нямате представа колко бързо ще минат тези години....като едно щракване с пръсти. Още по-гадното е, че тогава няма дори да можете да се обърнете назад и да си кажете "ееее, добре си поживях, мамка му", защото както знаете мъртвите не могат да се обръщат назад нито да говорят.

Когато умра,тогава ще разбера какво мога или не мога да правя.

Ако ти си още жив ще ти пиша  на ЛС.

# 59
ДОВОЛНА СЪМ!!! Hug
Имам всичко което ми трябва за да съм щастлива - грижовен татко, прекрасни здрави  Naughty деца, покрив над главата си!

Общи условия

Активация на акаунт