Идват лято и море, Дюкан по бански ще ни съблече - 180

  • 22 615
  • 478
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 201
 Hug Hug Hug На всички без изключения  Hug Hug Hug
Ами то само една снимка е станала читава  Confused Ето я http://media.snimka.bg/2911/012076373.jpg
Ако иска парола: 3322
А ето така започнах: http://media.snimka.bg/2621/011496911.jpg
Ама тепърва ще се щракам повече, пък и нали съм вече позаслабнала  Laughing
Имам само още 8 кг. и минавам в трета  Grinning

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 10:18 от Точица

# 466
  • Мнения: 1 575
Добро утро и от мен  smile3507
Нямам нищо за казване - не съм се мерила скоро, карам си доживотната трета, т.е. ПЗ и от време на време ако ми се прияде нещо си го хапвам, сиреч - гала.Полагам усилия да преодолея чувството за вина от позволените храни.Пиша това, защото ми е вече ясно, че не само аз съм с подобен, е, не чак проблем, по-скоро е усещане.Ще ми се да сваля още някое килце, но някакси не ми е толкова важно в момента - харесвам се в дрехи,а и акъла ми е другаде ...и така при мен!

... Та галата ми отново беше малко десерт...
Ето това, миличка, е много голяма грешка  Peaceимах период, вкойто галата ми беше 1 шоколад и изобщо не се захранвах...
Третата фаза е много важна и е редно да се направи по устав, за да има ефект от нея...

Третофазнички с непослушен апетит, внимавайте с третата фаза - тя не е редуване на ГГЗ с протеинови дни за наказание  Wink
Хубав ден от мен за всички  Hug!

Уууу, много приятне последни страници на тази тема - накефих се на всички снимки  newsm47

# 467
  • Мнения: 5 001
Точеееее  Crazy Crazy Crazy Crazy
Малеееее какъв бедър си заформилаааа  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Браво бе момиче!!!

Миркаааа и аз тЪ Убичам бе! шЪ идваш ли в събота на срещата?

# 468
  • Мнения: 32
Добро утро, момичета   bouquet
Аз се завърнах най-накрая  Laughing Няма да се хваля, няма да се замерям с тигани ... тихомълком ще си продължа да следвам целта  Rolling Eyes От другата седмица съм намислила да включа спорта най-накрая (няма да имам проблеми, защото аз и в първа ходих на фитнес, но просто сега нямам време и условия) та ... ще си пиша по-редовно, че си е друго да те следят ( добродушно, разбира се  Hug )
Точица, малелееее каква мадама  smile3521 smile3501 newsm53
Да не изброявам поимено - страхотни снимки, страхотни булки   bouquet размечтах се и аз ...  Blush толкова сте хубави   bouquet
На всички, всички  Hug Hug Hug Hug За свалилите   bouquet, за задържащите  fight

# 469
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте, ето ме и мен! Завърнах се от дни на релакс сред природата с приятни хора! Карам си трета, нямам прегрешения и така!
Точица,  newsm81! Супер си!
Сега се връщам да чета! Гушки за всички! Hug Hug Hug

# 470
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Татитче, страхотна си  Hug

# 471
  • Варна
  • Мнения: 276
То4ицаааа, абе ти сигурна ли си, 4е това не е снимка на някоя манекенка???? #Crazyмалееее, страхотна си!!!!!!още 8 кг от къде ще ги свалиш?Браво мили4ка!страшно много ти се редвам!даи Боже всеки му такива крака! Hug

# 472
  • Варна
  • Мнения: 141
Боби, много си права, ама наистина колко си права. Все едно си ме гледала, как изяждам един шоколад и как го обявявам за гала. Но от три дни като че ли се взех в ръце. Вчера - гала почти по устав, беше за обед, но за вечеря бях си на ПЗ без проблеми. Вторник - ПЗ, а днес - протеинов. За работа си направих чудни сандвичи по рецептата на Мастер-чето, пилешки филенца с Екскуиза.

Но след галата съм доста отекла - пръстите, очите, предполагам, че днес ще я изхвърля тази водичка.

Точица - браво!!!

Мирка - много ти се радвам, че продължи по схема и да знаеш, ще успееш!

Мименситка, радвам се че си пак на линия с кафенцата, липсваше ми много. Довечера ще чакам коте за лека нощ.

Лека и спорна работна седмица на всички!
 

# 473
  • Бургас
  • Мнения: 7
Покрай всички страхотни снимки и аз се нахъсвам повече. БРАВО МОМИЧЕТА!

За кашкавала и сиренето искам да питам, защото съм новичка и не ми е ясно как стои въпроса. Извинявам се ако повтарям и не съм прочела нещо. В книгата на Дюкан мисля,че пише че са разрешени нискомасления кашкавал и сирене, като не се приемат в големи количества ??? Бъркам ли ???

Аз сега съм още първа фаза - 4 ден.

Мими, Мери и аз съм от Бургас и много бих се радвала да се видя с някой и да си поговорим. Simple Smile

Успех на всички, с пожелания за много минусчета Peace

# 474
  • Мнения: 262
Добро утро, момичета!
На невероятни снимки се нагледах и кажете ми как да не се амбицирам още повече? Супер сте!
Точица, ако бях мъж....... Слагам многоточици Simple Smile че да не излезе нецензурно Simple Smile
Яжке, наистина си нов човек! (Видях твои снимки и от срещата на бабките, които Жабка пусна в 90-дневната тема)   Hug
Татит, прекрасна булка си! Роклята ти е много стилна и ти седи чудесно! Бъдете щастливи и винаги влюбени със съпруга ти!
Хеписмайл, много обичам Прага, но не съм ходила отдавна и снимките ти много ме зарадваха! А ти си страшно слаба! Колко още искаш да свалиш или вече си в трета?
Музичка, мерси за милите думи! Мирка, и на теб!  Hug
Относно трета фаза мисля, че всички, които още сме във втора с огромен интерес четем постовете на терофазничките! И според мен не е нужна отделна тема - тук сте много полезни със съветите и споделения си опит, момичета!
Цоци, много ми липсва. Тумбичка също! И Таня Маня! И Фея на цветята! И Туни! И Владизнайко! И Риен!
За всички тях

# 475
  • Мнения: 5 001
За кашкавала и сиренето искам да питам, защото съм новичка и не ми е ясно как стои въпроса. Извинявам се ако повтарям и не съм прочела нещо. В книгата на Дюкан мисля,че пише че са разрешени нискомасления кашкавал и сирене, като не се приемат в големи количества ??? Бъркам ли ???

Аз сега съм още първа фаза - 4 ден.


В БГ най-доброто нещо можеш да ползваш само ЕСКУИЗАТА 0,2%,която е нещо като крема сирене за мазане....За другите сирена и кашкавали не може да се гарантира качество и да си сигурна,че няма да си объркаш свалянето.Нищо,че пише малък процент масленост...


# 476
  • Мнения: 201
Мастърче, Elence, iv_mikova, Petenci-cvetenci, кали 08, Флучия, обичкам виииии   love001 Стоплихте ми дюканската душичка  Hug Hug

Татит, разкошна булка си била  Hug Много красива и нежна   bouquet

Яжке, коренна промяна, браво! Освен, че си отслабнала и си се подмладила  Hug

Хеписмайл, страхотни са снимките от Прага  Peace А ти изглеждаш супер  Hug

desinceto82 , добре дошла  Hug В първа и втора фаза за съжаление не са разрешени кашкавала и сиренето. Видовете, които се продават в България не са достатъчно обезмазнени  Confused

# 477
  • Мнения: 300
Добро утро и от мен Hug
Леле точице страшно изглеждаш...само така момиче....! #Crazy
Аз съм вече на работното място и едни вкусотийки ми се въртят в главата ,пусто като съм свикнала все нещо да гриза пред компа...Май за утре ще си направя едни режимни бисквитки.Лек ден на всички -цунки!!!

# 478

Общи условия

Активация на акаунт