Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 авг. 2005, 18:34 ч.

ПОМОЩ!!!ШИШЕНКОВА!!!

• 619
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
От 1-2дни съм регистрирана във форума и както си четях и забавляах вчера(17.08) попаднах на "ЧЕРНИЯ СПИСЪК".Оказа се че прослувутата Д-р Шишенкова,която е мои наблюдаващт лекар,е доста популярна там.Какво да правя?Мога ли да я сменя като съм платила 200лв абомамент?Как функционира този абонамент?И ако все пак мога да я сменя с КОГО да я сненя?Моля,помогнене ми това ми е първа бременост и съм в 5месец(и съм руса smile3503 )

# 1
  • между ада и рая
Ако си доволна от лекаря си не го сменяй Naughtyвсеки има различно мнение  едните са ЗА ,другите ПРОТИВ Thinkingти избираш newsm78

# 2
  • Sofia
Ами да, важното е ти да си доволна. За моя лекар също се писаха кофти работи, но повечето жени, които сме раждали при него сме супер доволни и пак при него ще идем един ден. А какъв е този абонамент и в коя болница?

# 3
Еми, Май не можеш да я смениш, или поне няма да е никак лесно. Аз също съм на абонамент там и лекарката ми каза много добре да си помисля, дали искам тя да ме наблюдава, защото процеса е необратим.
Но аз лично не виждам причина да я сменяш, нали си доволна от нея. Ако в някакъв момент се разочароваш, тогава за раждането си направи уговорка с друг лекар. Успех  bouquet

Деси, Болницата е Свето София. Като платиш 200 лв. абонамент докато родиш всички видове изследвания и прегледи, които се провеждат в рамките на болницата не се заплащат допълнително.

# 4
  • Варна
Не мисля, че трябва да сменяш лекар, ако ти лично нямаш основателни съмнения. Лекарите са като адвокатите за този който губи - са лоши, за този който печели - добри. Това което искам да ти кажа, че мненията са субективни, което би направило твоята оценка необективна. Късмет!

# 5
  • Sofia
Привет!
Ами и аз съм при нея, но може би защото нямам никакви усложнения, не съм забелязала лошата й страна Wink
Аз също като прочетох за нея, се с стреснах и мислех да я сменям, но направих следното - извадих си още едно направление от личния лекар /имаш право ДО 2 такива!/ и ходя и при друг лекар - без да плащам нищо. При Шишенкова също не плащам, но явно тя е успяла да те подлъже  Wink Досега винаги е била усмихната и любезна с мен. Но непременно за раждането се ориентирай при друг лекар и не си позволявай тя да те насочи към сина си  Wink
Успех!

# 6
  • София
Привет!
Ами и аз съм при нея, но може би защото нямам никакви усложнения, не съм забелязала лошата й страна Wink
Аз също като прочетох за нея, се с стреснах и мислех да я сменям, но направих следното - извадих си още едно направление от личния лекар /имаш право ДО 2 такива!/ и ходя и при друг лекар - без да плащам нищо. При Шишенкова също не плащам, но явно тя е успяла да те подлъже  Wink Досега винаги е била усмихната и любезна с мен. Но непременно за раждането се ориентирай при друг лекар и не си позволявай тя да те насочи към сина си  Wink
Успех!
Аз съм без направление,нямам личен лекар,затова ги платих тези 200лв.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт