Вярвате ли в циганските предсказания?

  • 7 029
  • 62
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 757
Ще ми бъде интересно да видя и други бивши невярващи,като мен самата!!!Ще ми бъде също толкова интересно да чуя и тези,които категорично отричат врачуващите циганки,които никнат под път и над път!На кратко моята история:
Месец преди да се запозная със съпруга си,работех в един магазин за хранителни стоки!Там знаете хора всякакви влизат!Е,влезе една циганка и си купи кутия цигари!Разбира те,колко настоятелно почнах да я следя с поглед да не открадне нещо!А тя ми вика "Не ме гледай така невярващо,ами слушай какво ще ти кажа"...И като почна "До края на годината венчило ще сложиш /нещо,което изобщо нямах намерение да правя,при положение че дори си нямах приятел тогава/,за дете ще почакаш малко,но и то ще дойде-момче ще е,а другото не след дълго и то ще дойде..."Признавам си,малко се поуплаших,понеже бях сама,а и никога не съм имала вяра на такива,особено дето сами се натискат да ми гледат!Каза си жената приказката,пари никакви не поиска и ми каза "до виждане",след което застана до вратата,посочи си името и ми каза да помня какво ми е врачувала!Е познайте...мина се месец,запознах се с любимия човек,след три месеца годеж,а есента сватба,като за случката за която ви говоря става през месец февруари!От тогава минаха четири години,а и за дете почаках малко,както самата тя ми каза...
Това е казано по-накратко,а ако ви е интересно и вие споделете... Hug

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 18:08 от velislava_f

# 1
  • София
  • Мнения: 17 592
Не, не вярвам на никакви предсказания.
Граматиката, впрочем, предвижда и други препинателни знаци, не само удивителни (!). Има ги, примерно, точните. Служат за завършване на изречения, които не предполагат учудване, възхищение или възмущение - примерно разказа за това как жена влиза в магазин и иска да си купи цигари. Нищо особено изключително няма в това действие - все още - поне докато цигарите не станат ... ексцентрично забавление.

# 2
  • Мнения: 2 388
Не вярвам.
Въпросните врачки не смеят да ме спират, защото явно гледам лошо.

# 3
  • Мнения: 7 723
На бас, че докато ти е "врачувала" е мушнала кило сирене в джоба си... Whistling
Така правят- заплесват те със сватби и гепят здраво...
...а ти си й благодарна, че благодарение на нея си се омъжила,
че и без пари даже  ooooh!

# 4
  • Мнения: 2
Вярвам във всякакви предсказания, защото могат да се случат. Ако случайно не се случат, то е защото други предсказания са ги възпрепятствали, поради по-голямата си важност. Животът е низ от предсказания, които воюват едно с друго, кое да се случи и кое не. Така че вярвайте, за да не сте неподготвени.

# 5
  • Мнения: 2 448
Не ми се налага да ползвам услугите на врачки. И сама се справям доста добре.  Crazy Което на моменти е гадно.

# 6
  • Мнения: 7 474
Не, в никакви предсказания не вярвам.

# 7
  • България
  • Мнения: 757
На бас, че докато ти е "врачувала" е мушнала кило сирене в джоба си... Whistling
Така правят- заплесват те със сватби и гепят здраво...
...а ти си й благодарна, че благодарение на нея си се омъжила,
че и без пари даже  ooooh!
Имах такива съмнения  Joy Само че никъде не съм споменала да съм й благодарна,още повече заради нея да съм се омъжила.Факт е обаче,че се нанизаха нещата точно така като тя каза.А повярвайте ми,че гледах с много голяма ирония тогава на нейните предсказания!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Веднаж една се лепна за мен на улицата и като ме почна с едни предсказания - докато стана на 40 мъжете щяли да  бягат от мен,деца нямало да имам,нямало да се омъжа...
Викам си ми то хубаво няма да се женя,ама пък съвсем без мъже к`во да правя newsm78
ориентацията ли да си сменям,к`во ли?Ами ако после някоя ми предскаже,че и жените ще бягат от мен на самотен остров ли ще ходя?
Много се притесних тогава.

Още преди да стана на 30 и се омъжих ,и дете родих.


Срещат се,разбира се, и хора,които наистина предскадват бъдещето.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Случвало ми се е на улицата да ме спре циганка и да ми наговори разни неща. Съвпаднаха определено...съвпаднаха и неща от миналото ми. Не ми е искала пари нищо. Беше доста отдавна и беше свързано със смъртта на баща ми. Не ми се разказва, но всико си беше така както циганката ми каза. Може да е съвпадение не зная...

# 10
  • Мнения: 543
Не вярвам.
Въпросните врачки не смеят да ме спират, защото явно гледам лошо.

Както казва Боби Турбото: "Ела да ми гледаш на ръка! Да ми погледнеш ръката!"

http://vbox7.com/play:be30ccd5 в края 05:20

# 11
  • Мнения: 1 517
Вярвам в предсказания по принцип. На всяка срещната циганка не и като Палавата Монахиня се старая да гледам лошо, за да не ми досаждат  Grinning
Като човек, който вярва в такива неща по принцип, смятам, че на циганите това им е в кръвта  -  да гадаят. Както и че масово владеят изкуството на танца и музиката.

# 12
  • Мнения: 270
Отговорът е прост, но непонятен. Ако някой знае що е това екзорсист ще знае и за какво действат екзорсистите. Е, те туй нещо съвсем живо и гнусно ви казва туй , онуй.Сори за хоръра, но това е действителността. Ако има вярващи в Господ да извикат Името му и да видите тогаз реакцията на вещиците.
Аз и по прост начин съм се забвалявала - просто почвам аз да им предсказвам от сорта - лелии ама мъжа ти пак ли та я бил ма и пак малко пари си донесла в къщи, леле ...  И те такива да се трестнат и спират. Но истинските познавачки както казах НЕ СА САМИ. Дано някой ме разбере. Повече не мога да пиша защото е дълго. Но чичко гугъл знае всичко, питайте го...

# 13
  • Мнения: 25 590
Вярвам, разбира се!  newsm44
Една циганка ми предсказа като дете, че ще стана медицинска сестра. Ми няма начин да не стана!
Някой да познава познаваща циганка, която да ми каже в кой пореден живот ще ми се случи това, че тази, която ми го предсказа, взе, че умря?  newsm78  Praynig

# 14
  • Мнения: 7 723
Вярвам, разбира се!  newsm44
Една циганка ми предсказа като дете, че ще стана медицинска сестра. Ми няма начин да не стана!
Някой да познава познаваща циганка, която да ми каже в кой пореден живот ще ми се случи това, че тази, която ми го предсказа, взе, че умря?  newsm78  Praynig
А аз ще се омъжа за доктор. Юри ще се казва  bowuu

# 15
  • Мнения: 25 590
А аз ще се омъжа за доктор. Юри ще се казва  bowuu

Ами к'во чакаш?  Shocked Знаеш ли колко са богати днес докторите?  Money

# 16
  • Мнения: 7 723
А аз ще се омъжа за доктор. Юри ще се казва  bowuu

Ами к'во чакаш?  Shocked Знаеш ли колко са богати днес докторите?  Money
Как какво? Чакам да го срещна, ноу ясно Crossing Arms
Как не се сетих да я питам за годината! ooooh!
А! И още нещо ми каза- че ще живея в чужбината Crazy

# 17
  • Мнения: 1 517
Не парадирайте, моля с вашата неверност, защото ще ви обвинят в дискриминация  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 703
Не,не вярвам Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 686
Една ме срещна веднъж.
Циганката:Да ти гледам?
Аз:Не,не вярвам.(Аз вече женена,но дясната ми ръка беше в джоба и тя не вижда имам ли халка)
Циганката:Скоро сватба те чака Rolling Eyes
Казах й,да си задържи предсказанията за себе си,че съм вече женена и подминах.

# 20
  • Мнения: 1 517
Една ме срещна веднъж.
Циганката:Да ти гледам?
Аз:Не,не вярвам.(Аз вече женена,но дясната ми ръка беше в джоба и тя не вижда имам ли халка)
Циганката:Скоро сватба те чака Rolling Eyes
Казах й,да си задържи предсказанията за себе си,че съм вече женена и подминах.



Тя може от друго измерение да е била  Grinning

# 21
  • Мнения: 686
Една ме срещна веднъж.
Циганката:Да ти гледам?
Аз:Не,не вярвам.(Аз вече женена,но дясната ми ръка беше в джоба и тя не вижда имам ли халка)
Циганката:Скоро сватба те чака Rolling Eyes
Казах й,да си задържи предсказанията за себе си,че съм вече женена и подминах.



Тя може от друго измерение да е била  Grinning
Възможно Mr. Green

# 22
  • Мнения: 33
Руска,хващай си живота в ръцете и хич не вярвай на звездобройците!Една моя приятелка още чака чужденеца-мъж(вече 15 години),а друга - инженер,с когото да обиколи света! Не се излагай,мисли с главата си и не се носи по течението,да не се събудиш на преклонна възраст,все така "чакаща"!

# 23
  • Мнения: 1 517
Руске, чуваш ли  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 68
 newsm10 вярвам и в магията  afwitch

# 25
  • Мнения: 17
Любимият ми израз на циганките е - "Чакай момиче да ти гледам,един мъж много те обича..." или пък както ми се случи последния път - "В живота си ще имаш двама-единия светъл,а другия тъмен......." Ами то освен светли и тъмни,други има ли  newsm78 ? И има си хас,не мъж,а жена да ме обича-е никога не ми е минавал подобна мисъл през главата  Laughing

# 26
  • Мнения: 25 590
Или "една жена край тебе - ама приятелка ли, роднина ли, името и започва с М, Мария май, да бягаш далече от нея, че много лошо ти мисли!"  Mr. Green

Руска,хващай си живота в ръцете и хич не вярвай на звездобройците!Една моя приятелка още чака чужденеца-мъж(вече 15 години),а друга - инженер,с когото да обиколи света! Не се излагай,мисли с главата си и не се носи по течението,да не се събудиш на преклонна възраст,все така "чакаща"!

Казаха ли ти го, Руске, стара мома такава!  Crazy
 Joy

# 27
  • Мнения: 17
Или "една жена край тебе - ама приятелка ли, роднина ли, името и започва с М, Мария май, да бягаш далече от нея, че много лошо ти мисли!"  Mr. Green

Руска,хващай си живота в ръцете и хич не вярвай на звездобройците!Една моя приятелка още чака чужденеца-мъж(вече 15 години),а друга - инженер,с когото да обиколи света! Не се излагай,мисли с главата си и не се носи по течението,да не се събудиш на преклонна възраст,все така "чакаща"!

Казаха ли ти го, Руске, стара мома такава!  Crazy
 Joy

Ейййййй вярно бе како Сийке,за този номер бях забравила  Laughing. Наистина са ми казвали това с жената,ама точно както ти го каза  Laughing. Както се казва,кой не познава жена с името Мария?  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 517
 hahaha   Joy  Joy  hahaha

# 29
  • Мнения: 431
Не вярвам в богове, на екстрасенси, врачки, баячки, магии, предсказания, уроки, Ванга, суеверия, гурута, призраци, прераждане и живот след смъртта.

И в свинския грип не вярвам. Чувствам се свободна.

# 30
  • София
  • Мнения: 61
На мен една циганка преди време ми каза, че ще се оженя за богата и хубава жена, с имот... Още я търся.... моля ви, не ми разваляйте настроението.  Laughing Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 517
Богатите и имотните да пишат на ЛС на човека. Няма да опрпвергаваме циганката, я. Току виж се почувствала дискриминирана.

# 32
  • Мнения: 127
Не вярвам в богове, на екстрасенси, врачки, баячки, магии, предсказания, уроки, Ванга, суеверия, гурута, призраци, прераждане и живот след смъртта.

И в свинския грип не вярвам. Чувствам се свободна.

 newsm10
Т'ва е най-важното. Да се чувстваш свободен.
Иначе е покъртително колко хора се хващат на секви глупости.
По повод самото съществуване на такива явления - нямам нужда да вярвам в тях. Аз знам, че ги има. "Рибата не мисли, рибата знае", както са казали в един филм Simple Smile))
Само че представата за тях не ми се вписва с циганките по улицата, търсещи да изкопчат пари.
Много циганки са се опитвали да ме докопат на улицата. Приказват, като цяло, едни и същи неща.
Само една позна и то всичко. Много приятна жена. И говореше културно, че и на термини я избиваше. Дадох й пет лева и с тях си купи книга, пред очите ми.  Shocked

# 33
  • Мнения: 567
Не вярвам в такива неща

# 34
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Не вярвам.
Винаги започват предсказанията си с"Направена ти е магия дай... лв. да я разваля" и после се започват едни хубави предсказания за богатство , женитби деца и други все добри неща та да те провокират с удоволствие да им платиш.

# 35
  • Мнения: 33
Лизбет-Не вярвам в богове, на екстрасенси, врачки, баячки, магии, предсказания, уроки, Ванга, суеверия, гурута, призраци, прераждане и живот след смъртта.

И в свинския грип не вярвам. Чувствам се свободна.

Само така-и аз така мисля!Пет пари не давам какво е казала тая или оная врачка,я стане,я не!бЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ Е ЦИГАНКА ИЛИ ИНТЕЛИГЕНТКА - ВСЕ ТАЯ!Много са ми гледали и кво?Познават до 10%,не повече,някой даже и толкоз не познаха,добре,че не съм се съобразявала с тях!СЛАДКИ ЛЪЖИ,това е,не ги слушайте!Пълнят ви главите с вятър и мъгла!

# 36
  • София
  • Мнения: 2 840
Имат сега един нов трик. Слизам от колата и изведнъж се хвърля някаква в краката ми и крещи :"Царица! Царица!..."
Аз, току да изпадна в шок, а тя се освестява и продължава "Царица си била, царица ще бъдеш. Всички ти се кланят, всички ти завиждат!"
 Joy Joy

# 37
  • Мнения: 1 517
Имат сега един нов трик. Слизам от колата и изведнъж се хвърля някаква в краката ми и крещи :"Царица! Царица!..."
Аз, току да изпадна в шок, а тя се освестява и продължава "Царица си била, царица ще бъдеш. Всички ти се кланят, всички ти завиждат!"
 Joy Joy

Блазе на мъжа ти  Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 2 840
Той още не знае. Чудя се как да му го съобщя. На царя. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 698
Ще ми бъде интересно да видя и други....

Нещо тръпки ме полазиха от този твоя разказ... Нищо, че съм от невярващите....  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 6 441
Туй за сватбата и децата и аз можех да ти го кажа.Какво друго да те чака  Mr. Green
Сега те чака и друго дете.И да знайш,како,децата ти хубави внуци шъ имат и те много шъ ги  обичъш.
Ама майките им,зли змии,ти казвам.Лошо,пази се от тях.Магия може да ти направят.Ти и сега магия имаш,мога да я развалям.

# 41
  • Мнения: 17 546
Много е смешно като не ти се е случвало да се присмиваш отстрани!
Бях на 13 години, когато в Плевен възрастна циганка ме спря и ми каза: Ти ще се омъжиш млада. Мъжът ти ще бъде с 10 години по-голям от теб. Висок, светъл, синеок човек, много умен и много добър, и много добре ще живееш с него. Ще имате три деца.
За да не съм съвсем фантасмагорична за перманентните присмехулници: омъжих се на 19, съпругът ми е с 10 години по-голям от мен, висок 187, със сини очи и светла коса, и имаме трима сина. Живея с него като най-глезената жена на света.
Боже, каква случайност! Чак да не повярва човек! И къде съм тръгнала да ви разправям за лично направените ми предсказания, с този дребосък, за който съм омъжена. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 6 441
Те ако всички циганки познват,значи Бг е на първо място по предсказатели и гадатели  Crazy

# 43
  • Мнения: 25 590
За да не съм съвсем фантасмагорична за перманентните присмехулници: омъжих се на 19, съпругът ми е с 10 години по-голям от мен, висок 187, със сини очи и светла коса, и имаме трима сина. Живея с него като най-глезената жена на света.

Да бе, да! Я си признай, че си повярвала на циганката и нарочно си го търсила такъв! И трите деца са заради предсказанието, няма да разочароваш жената, я.  Laughing

# 44
  • Мнения: 144
Аз по принцип не вярвам, но и при мен  се случи така че една циганка ми каза неща от миналото за които дори незнаех и не и повярвах разбира се , но като разбрах, че са се случили веднага се сетих за нея.

# 45
  • Мнения: 17 546
За да не съм съвсем фантасмагорична за перманентните присмехулници: омъжих се на 19, съпругът ми е с 10 години по-голям от мен, висок 187, със сини очи и светла коса, и имаме трима сина. Живея с него като най-глезената жена на света.
Да бе, да! Я си признай, че си повярвала на циганката и нарочно си го търсила такъв! И трите деца са заради предсказанието, няма да разочароваш жената, я.  Laughing
Разкри ме! Развали ми ореола на сбъднато циганско предсказание!  Crossing Arms

 Joy Hug

# 46
  • Мнения: 33
И кво,като са ви познали по веднъж-дваж нещо!Чудо голямо.И да знаеш за кого ще се омъжиш това кво променя ?!?!?!-нищо-нито ще бъдем цял живот щастливи нито ще живеем 200 години. Naughty Thinking

# 47
  • Мнения: 17 546
 Shocked Че кой си въобразява, че ще живее 200 години защото циганка му е познала нещо от бъдещето!? Въпроса не е, че ни се е случило чудо, а че някои цигани познават. Щастието е относително понятие и зависи от доста субективни фактори, които най-малко от циганско предсказание зависят. Неразбираемо и ни в клин, ни в ръкав, изказване, The masked woman ! Thinking

# 48
  • България
  • Мнения: 757
Туй за сватбата и децата и аз можех да ти го кажа.Какво друго да те чака  Mr. Green
Сега те чака и друго дете.И да знайш,како,децата ти хубави внуци шъ имат и те много шъ ги  обичъш.
Ама майките им,зли змии,ти казвам.Лошо,пази се от тях.Магия може да ти направят.Ти и сега магия имаш,мога да я развалям.

Може и така да е,както казваш.Въпросът е,че се случи още същата година,а наистина нямах никакво намерение да се омъжвам,а и да повторя макар че го написах в началото аз си нямах дори и приятел!И за детето си почаках и т.н.т.Случайност или не,сбъдна се както тя го каза.Да вметна само,че беше млада и светлоока циганка с ония вперващи се очи...и името й помня дори,но не виждам смисъл да го казвам,понеже не това е важното...

# 49
  • Мнения: 33
Да бе,направо чудо-ходете си по врачки до старини,вярвайте им,няма лошо?!На мен,колкото ми познаха,толкоз ме и забатачиха с неща,които не се случиха.Човек си мисли,че като веднъж са познали,все ще е така-и чака всичко мотамо да се случи.Да - ама не!Докато чакате,живота си отива,ставате смешни и жалки в очите на близките с това превъзнасяне на врачки!Дано не се отрезвите като мене,дано всичко  да ви се сбъдне,няма лошо,надеждата крепи човека!Но как Сийка е права- не си нагаждайте живота според предсказанията... :stop Peace

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Вярвам, разбира се!  newsm44
Една циганка ми предсказа като дете, че ще стана медицинска сестра. Ми няма начин да не стана!
Някой да познава познаваща циганка, която да ми каже в кой пореден живот ще ми се случи това, че тази, която ми го предсказа, взе, че умря?  newsm78  Praynig

Има гаранция-до три поредни живота! Все в единия ще се сбъдне!

Ама ти да не се напънеш и да станеш направо докторка-тогава ти ще си си виновна! Naughty

# 51
  • Мнения: 593
Не вярвам на циганките, обаче са ми много смешни.

Веднъж една ме спря в парка (бях сама). Много ми беше интересно какво ще ми каже. Но преди това си сложих ръцете зад гърба, измъкнах си внимателно брачната халка и я мушнах в джоба си без да забележи.
Почна да ми обяснява как ми била направена черна магия и как тя можела да я развали.....  smile3537
Питах я: "Ама кажи ми, ще се оженя ли някога?"
А тя: "Да, ще се ожениш, за светъл мъж с кестенява коса, ще имаш две деца - момче и момиче"
Аз: "Какво ще ми е първото дете? Момче или момиче?"
Тя: "Първо ще родиш момче, после момиче"

За сведение - омъжена съм за мъж с тъмна кожа и черна коса, имаме момиче.
Извадих халката от джоба, сложих си я на пръста и й казах: "Ами да ти кажа, вече съм омъжена за мъж с черна коса, имаме момиче" - "У, да е живо и здраво! Ама това ти е временен брак, няма да си с този мъж цял живот, на тебе ти е писано да си с кестеняв мъж. Трябва да ти се развали магията, за да сте заедно!"  Shocked За да се развали магията трябвало да ми даде "косъм от врачка" и незнам си какви други простотии тръгна да ми обяснява  Sick
Ай да си гледат работата, мошенички такива!!!

# 52
  • Мнения: 431
Като толкова познават, защо не си познаят числата от тотото. Или кога коя от тях ще влезе в затвора за джебчийство.

Да не говорим за фонда от 1 милион долара, обещан на този, който успее да докаже паранормалните си способности.

# 53
  • Мнения: 17 546
Да бе,направо чудо-ходете си по врачки до старини,вярвайте им,няма лошо?!На мен,колкото ми познаха,толкоз ме и забатачиха с неща,които не се случиха.
Разликата при нас знаеш ли къде е? Че аз никъде при никаква врачка не съм ходила, никога през живота си. Циганката ме срещна на улицата, а в Плевен бях на екскурзия. Докато ти все пак си ходила по врачки явно, които са те ошашавили напълно с измислиците си и сега си върл противник на това, в което аз по принцип никога не съм вярвала, а ти съзнателно си търсила!  Laughing Разбирам защо си толкова остро настроена към врачките. От горчив опит. Аз като не съм ходила, не са ми криви. Който се лъже си е за негова сметка. И тази циганка не съм търсила. Бях дете, тя ме спря на улицата. И това което ми каза, без въобще да ми говори за магии или каквито и да били други измислици, е факт от живота ми. Каза ми само тези изречения, които цитирах, нищо друго!

# 54
  • Мнения: 127
Съвсем вярно е, че колкото повече човек се вторачва в предсказания, толкова по-малко си живее живота. За съжаление, това не премахва нито факта, че такива явления съществуват, нито истината, че който умее да извършва дейности, е потенциално опасен за всички останали, че и за себе си.
Причината, поради която няма "доказателство" за възможностите на т.нар. врачки, е, че огромната част от тях са си намерили нишата, в която да подмамват сума наивници, без изобщо да са наясно какво правят и какви са последствията от това.
Смея да твърдя, че не съм съвсем побъркана, все още, и съм виждала в действие разни "магически" принципи, които нямат много общо с психологията и самонавиването. Като се отрекат тези явления, това не ги отслабва. Печалното е, че много често тези, които имат определени способности, не спазват елементарни морални ограничения. В това е идиотщината. Магията може да е перфектното престъпление, още повече, че хората масово се мислят за "здравомислещи" и не биха допуснали, че проблемът им може да е от такова естество.

# 55
  • Мнения: 2 448
С риск да засегна някого ще изкажа мое мнение, че хората които ходят целенасочено и често по врачки не го правят с мисълта да открият нещо, което ще им се случи. Защото какъв е смисъла да знаеш, ако не ти харесва и не можеш да го промениш? Това са най често хора, които искат някой за когото те смятат, че има паранормални способности да им предскаже нещо, което искат да чуят, търсят смисъл според живота си във всяка дума и казват позна ми. Някои пък търсят оправдания чрез предсказанията за свои собствени действие, в които се съмняват или искат да извинят (пример: моя позната се срещаше със женен мъж и имаше някакви угризения до момента, в който една врачка и каза да не се тревожи, защото той така или иначе ще се разведе, дори и да не я беше срещнал  Crazy ).
Да речем , че 1 % от тези, които се занимават с това имат някакви способности и то не за всичко.
На мен също една жена ми позна нещо неочаквано, но не съм и помислила да отида втори път, за да затвърдя или не нейните възможности. Самата аз също съм "познавала" за себе си и мои близки хора неочаквани и нелогични неща и макар, че интуицията ми не ме е подвеждала, пак когато е в разрез с логиката ми трудно и се доверявам.
Сигурно и аз бих вярвала повече, ако не се бях срещала с доста гадателки покрай една моя много близка приятелка преди време, която ме мъкнеше с нея за кураж при всички врачки, които е чула. Странното е, че на нея все и познаваха, а на мен никак.  Laughing Имам толкова смешни случки, но ще досадя с дълъг пост, който никой няма да прочете.  Laughing

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Не вярвам на предсказания, нито на цигански, нито на кафе, нито на нищо...
Когато ме преследват по улицата -"Дай да ти гледам,ма убавице", ги контрирам на секундата -" Знам,че не съм убавица, тъй, че не позна от първата дума, какво да ми гледаш."
Или другите -"Нещо убаво та чака, ма како, дай 5 в да ти гледам"
-"Като е хубаво, нека да ме изненада, пък ако е лошо-по-добре да не го знам."

# 57
  • Мнения: 33
Бижу,аз не ходя цял живот по врачки,както ти си си въобразила,щото съм още на 30-ина години,но не летя и в облаците като теб.И за сведение - най-добрата ми приятелка разви уж такива способности,но аман от нея!Вече не искам и да чуя за нея,а по отношение на циганките-спирали са ме няколко пъти из центъра на София,но те кого ли не спират?!Пък и не са ме впечатлили кой знае с какви чудеса,просто си търсят наивници да изкарат лесни пари!А с кого контактуват врачките,за да гадаят-дявола или светците,-и те не знаят!Е, мерси!

# 58
  • Мнения: 17 546
Бижу,аз не ходя цял живот по врачки,както ти си си въобразила,щото съм още на 30-ина години,но не летя и в облаците като теб.
Това не ме интересува. Изводите са си мои, а годините ти нямат абсолютно никакво значение. За ходене по врачки не знам да се иска конкретна възраст. Laughing
И как прецени, че летя в облаците, да ме осветлиш? Thinking

# 59
  • Мнения: 2 478
Циганките не ме доближават, а още по-малко ме заговарят. Не искам да им чувам предсказанията, защото дори и да имат енергията да познават нещо , имат и дарбата да преиначават така ситуацията, че все пак накрая да ти поискат 50-100лв, за да ти развалят магията.

# 60
  • България
  • Мнения: 757
Ами и на мен врачките не са ми по вкуса,особено ако се търсят целенасочено!Нито съм ходила по такива шарлатани и при "звездите ми го говорят",нито искам да ходя!Едно е сам да се натресеш при такива,а съвсем друго,като в моя случай чиста проба случайност.И да ме е набелязала аз останах леко замислена след като се наредиха нещата,както тя ми предсказа.За това и разказах при какви обстоятелства ми се натресе циганката.Нито съм я търсила,нито съм и искала предсказанията!Аз вярвам,че има някои от тях които познават и то от личен опит,а други не вярват предполагам също от личен опит.Хора всякакви,свят широк и т.н.т.Не искам на никого да налагам мнение-всеки си е в правото сам за себе си...

# 61
  • Мнения: 593
... имат и дарбата да преиначават така ситуацията, че все пак накрая да ти поискат 50-100лв, за да ти развалят магията.

Дааааа... стига да има кой да им се връзва!   Rage
Имам една леля, дето така цял живот даваше пари, хранителни продукти, че и разни злата на една циганка, да й разваля магии.  Rage

# 62
  • Мнения: 6 992
Не ми се налага да ползвам услугите на врачки. И сама се справям доста добре.  Crazy Което на моменти е гадно.
Същата работа и също го намирам за гадно  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт