Поредната бомба-противозачатачни!!!

  • 5 272
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 259
Нова ТВ току що ни хвърли в поредния шок.
Противозачатачните  водят до инсулт.
Останаха само презервативите  и...........
Репортажът беше комбиниран и с въпроса за стреса, на който сме подложени,но все пак.
Почти няма жена ,която да не е пила хаповече.
Луда работа #Crazy

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, имам съседка, която получи инсулт на 35 години, защото е пила неподходящи противозачатъчни. Просто не са и били предписани наскоро от лекар, а е решила да си пие тези, които си купувала и преди..

# 2
  • Мнения: 7 474
Честито да ни е и това.

# 3
  • Мнения: 2 926
Съвсем скоро смятам да се гръмна....
Остана ли нещо, което да не води до някаква болест?

# 4
  • Мнения: 589
 Ми аз никога не съм вземала антибебе-хапче.Вътрематочната спирала до какво ли води? newsm78

# 5
  • Мнения: 3 098
Наистина ли не сте знаели за този им страни4ен ефект?  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 388

Репортажът беше комбиниран и с въпроса за стреса, на който сме подложени,но все пак.


Не е за подценяване тази част от постинга.
Реално, ако се зачетем в листовката, най - вероятно е написано и това, като възможен ефект, както и още един куп.

# 7
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Може да водят до инсулт, но намаляват риска от рак. На нас остава решението от какво искаме да умрем Mr. Green.

# 8
  • на село
  • Мнения: 826
Пише го в листовката на противозачатЪчните.

# 9
  • Мнения: 22 414
Всяко лекарство има странични действия. Просто от време на време решават да изтъкват нещо подобно.
Пия противозачатъчни от 10г....сега ще чакам да умра от инсулт...

# 10
  • Мнения: 686
Може да водят до инсулт, но намаляват риска от рак. На нас остава решението от какво искаме да умрем Mr. Green.
Така е.
От доктор знам,че дори и витамините,които са на хапчета(в смисъл,че не са чист извлек) не са полезни Sad.Всичко е вредно,баси

# 11
  • Мнения: 1 517
Може да водят до инсулт, но намаляват риска от рак. На нас остава решението от какво искаме да умрем Mr. Green.

Не е честно пък. Аз не мога да пия противозачатъчни по медицински причини. И нямам правото да избера от какво да се гътна.
Поредната идиотщина...оляха се вече  ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 099
Наистина ли не сте знаели за този им страни4ен ефект?  Rolling Eyes

Прости жени, мани! Толкова прости, че се пазят от божията благодат! А колко по-природосъобразно щеше да е да навъдят многобройна челяд...

 Tired

# 13
  • Мнения: 1 517
Наистина ли не сте знаели за този им страни4ен ефект?  Rolling Eyes

Прости жени, мани! Толкова прости, че се пазят от божията благодат! А колко по-природосъобразно щеше да е да навъдят многобройна челяд...

 Tired

 hahaha

# 14
  • Мнения: 523
Това не е новина. Доста опасна е и комбинацията - противозачатъчни и цигари.

Общи условия

Активация на акаунт