Детето ми има алергия към животни.

  • 2 761
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 305
аз това ви питам но никой не иска да ми отговори. има ли на кой да ги оставя да ги гледа добре с договор?

# 31
  • Мнения: 6 441
аз това ви питам но никой не иска да ми отговори. има ли на кой да ги оставя да ги гледа добре с договор?
Да беше казала това в началото,а не да казваш,че си на кръстопът  Crazy
Виждам,че си запозната добре със сайтовете за домашни любимци.Защо не попиташ там?  newsm78

# 32
  • Мнения: 6 713
Само на мен ли ми се струва, че темата е поредната пързалка? newsm78


 newsm75 Peace

Наистина няма място за сравнение, кучетата са с мен от 8 години а детето от 2 Thinking newsm78

 Ill Да нямаш температурка нещо?

# 33
  • Мнения: 7 723
 
аз това ви питам но никой не иска да ми отговори. има ли на кой да ги оставя да ги гледа добре с договор?
Прати ги за Виетнам.
...дори може и да ти платят Peace

# 34
  • Мнения: 75
Знаех си,че допускам грешка,като прежалих трите кучета.
Оставих двете си деца.
Неравностойно нали?

# 35
  • Мнения: 6 441
Знаех си,че допускам грешка,като прежалих трите кучета.
Оставих двете си деца.
Неравностойно нали?
Абсолютно  Mr. Green
Кажи на жената къде ги прежали  Laughing

# 36
  • Мнения: 305
във виетнам? много си зле... дай си ти твоето дете във Виетнам. защо да си дам моето там? подигравай се, то си е за твоя сметка

# 37
  • Мнения: 8 999
във виетнам? много си зле... дай си ти твоето дете във Виетнам. защо да си дам моето там? подигравай се, то си е за твоя сметка

Кучето дай, бре жена! За него ще ти платят, за детето - едва ли ще получиш нещо.

# 38
  • София
  • Мнения: 13 206
Абе я си роди второ дете, че да се изравнят силите. После ги остави да си видят сами сметката!  Laughing Laughing Laughing

Заключвам, щото...  Joy Joy

# 39
  • Мнения: 78
Аз предлагам да вземеш бебока и псетата и да се замразите всички за 200 години. Кат се освестите, генетиката ще е напреднала много и ще можеш да си направиш три в едно

Общи условия

Активация на акаунт