Ясновидци 2 - трета тема!

  • 27 181
  • 387
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
Трепет, благодаря ти за темичката.   bouquet
И аз се чудя защо са мистериите с журито  newsm78 може да не искат да се познават по между си  Laughing
Възможно е,за да не си повлияят един на друг по някакъв начин.Да има повече безпристрасност.
В този ред на мисли може би на последният експеримент не трябваше очевидец да е Граматиков ,защото сигурно всички го помнят ,че беше в журито на предния сезон и така лесно могат да направят аналог ,че е извършено криминално деяние на мястото.

Нали съобщиха че всички знаят че е извършено престъпление и трябва да разкажат как и какво е станало.

# 16
  • Мнения: 998
Това не съм го разбрала ,моя грешка.
А гледах предаването два пъти Blush

# 17
  • Мнения: 2 451
Запис.
Има ли линкове за всички предавания, че май поизпуснах няколко?

# 18
  • Мнения: 4 380
Това не съм го разбрала ,моя грешка.
А гледах предаването два пъти Blush

Мен много ме впечатли когато го съобщиха. т.к. принципно не одобрих идеята да знаят какво се е случило. Още повече ме впечатли, когато ясновидците се държаха сякаш това не им е съобщавано, а е тяхно собствено откритие.

Въобще, все повече започват да се набиват на око и да ме дразнят грешките при снимането на предаването. Sick

# 19
  • Мнения: 4 380
Запис.
Има ли линкове за всички предавания, че май поизпуснах няколко?

Всичко е на сайта.

http://yasnovidci.btv.bg/bg/videos/view/60#video

# 20
Разбрахте ли,че пак връщат Ясновидци в четвъртък

# 21
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Разбрахте ли,че пак връщат Ясновидци в четвъртък

Тази седмица няма да е явно. По програма си е обявено за събота.

# 22
  • Мнения: 957
Бях при Христо. Като цяло съм доволна. Не ми хареса, че беше накак си нервно и набързо. Някой неща, които каза нямаше как да ги знае или да ги налучка. За други - могат по принцип да се налучкат, но да кажем, че ги е познал. За бъдещето - ще видим дали ще се случи така, както го предсказа. Бих отишла още веднъж но в по-спокойна обстановка.

# 23
  • Мнения: 998
Мен много ме впечатли когато го съобщиха. т.к. принципно не одобрих идеята да знаят какво се е случило. Още повече ме впечатли, когато ясновидците се държаха сякаш това не им е съобщавано, а е тяхно собствено откритие.

Въобще, все повече започват да се набиват на око и да ме дразнят грешките при снимането на предаването. Sick
Да ,и мен това ме е подведе и затова останах с впечатление ,че не знаят Peace

# 24
  • Мнения: 97
ходих при Христо началото на април - нямаше чакащи. а днес му се обадила моя близка  - до 4 август бил зает. ей, много оборотен стана. голяма магия е телевизията и вече интернет.

# 25
  • Мнения: 802
ходих при Христо началото на април - нямаше чакащи. а днес му се обадила моя близка  - до 4 август бил зает. ей, много оборотен стана. голяма магия е телевизията и вече интернет.

да, така е .
ако също така познаваше - цена нямаше да има

# 26
  • Мнения: 842
Aз смятам, че Христо има големи заложби, иначе едва ли бихме го обсъждали толкова  Wink

# 27
  • Мнения: 2 451
ходих при Христо началото на април - нямаше чакащи. а днес му се обадила моя близка  - до 4 август бил зает. ей, много оборотен стана. голяма магия е телевизията и вече интернет.
да, така е .
ако също така познаваше - цена нямаше да има
Да ти кажа, на мене ми позна. Само знам, че поне засега не ми харесва особено онова, което ми предрече за в бъдеще, но ще се потрудя Whistling
И аз като ходих при него в гр. Варна, беше много спокойно - имах час за 9 часа сутринта, някакъв чичо излезе и в 8:40 вече си пиех кафето с него. Други хора не видях.

# 28
  • Мнения: 572
Нещо предната серия не ме впечатли чак толкова, но признавам историята беше потресаваща.

# 29
Аз пък ходих при Марияна с майка си уж за мен а те започнаха да излизат неща за майка ми
за които и аз не знаех.Наложи се майка ми да излезе.Марияна ми обясни, че когато са близо двама души съдбите се преплитали и излизали неща и за двамата.След като излезе майка ми нещата си дойдоха на местата. За това един съвет. Ако ходите при Марияна влизайте по един за да не изпадате в конфузни ситуации като майка ми.

Общи условия

Активация на акаунт