Свети Георги ще помолим с нас по пътя да върви ... 04.05-10.05.2009г

  • 7 727
  • 182
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 768
Нека в новата седмица този хубав светец да помага на всички ни , нека ни закриля и да донесе радост,  и хубави новини!
На всички именници казвам предварително честито - бъдете живи и здрави !
Днес след няколко часа труд , ще си хукна на село .Купила съм аганцето , че имам мъж и брат именници и много искам да си ги потача!  Laughing
Очаквайте фотосесия,  като се върна в четвъртък  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 284
Маринекс Hug Hug Hug
За кафенцето се нареждам първа Wink
И за нашето семейство това е най-хубавият празник,милото и той е Георги Grinning
Хубав ден на всички Hug

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Дубрютру банда  Hug
Маринекс,много хубаво заглавие  Hug
Хубава и плодотворна седмица ви пожелавам  Praynig

# 3
  • Мнения: 1 062


Здраве желаем, красавици  Laughing


Маринекс, весело изкарване, а снимките са задължителни  Heart Eyes

Да са Ви живи и здрави имениците   bouquet

# 4
  • Мнения: 180
Добро утро Grinning
Маринекс взимам си от кафенцето и изчезвам на работа. Днес ще поработя извънредно Wink
Да са живи и здрави всички именници Grinning
И ние имаме двама Жоровци. Зет ми и племенника- баша и син. Та утре отпрашваме с мъжо за Софето да празнуваме Wink
Хубав ден ви желая Hug

# 5
  • Мнения: 3 294
Добро утро  Hug

Маринексче , мерси за темичката и кафенцето  Hug Весело изкарване на вилата и нямам търпение да гледам снимки  Peace

И аз тази седмица имам именник , мойто мъжле е кръстен на Свети Георги .  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 7 201
Здравейте в тази празнична темичка!
Маринекс,поздравления за което.  bouquet Желая ти весел празник и пълноценна почивка!
Нека се помолим на св. Георги преди всичко за здраве за семействата ни и хубави моменти с тях! Praynig
Успешна седмица на всички! Peace Peace

# 7
Добро утро в прекрасната празнична тема.   bouquet
Виждам, че ще има доста поводи, така, че включвам и аз. Свекървата има рожден ден на 6-ти и ще ходим до Седемте престола. Там ще бъдем за да е по-различно.
Пожелавам Ви лека и ползотворна седмица, а който е обещал снимки ще го дебнем за да гледаме.  Grinning

# 8
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Запис и от мен! Hug
Маринекс,чудесно заглавие,чудесно кафе,дано си изкарате весело! Heart Eyes
Лека,усмихната и много положителна седмица на всички!  bouquet

# 9
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Запис и от мен  Heart Eyes
Заглавието е хубаво  Wink
Лек ден  Hug

# 10
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 633
Весел и слънчев ден!
И за мен седмицата е специална, и аз имам празник Mr. Green

# 11
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Прекрасна седмица!
И ние в сряда ще празнуваме, зет ми е Георги!
Весели празници!

# 12
  • Мнения: 1 732
здравейте и от мен!да се запиша и аз в новата тема-маринекс,заглавието е супер и дано свети георги ни помага и закриля!весело изкарване на празника и ще чакаме снимки.  bouquet

# 13
  • Мнения: 961
Здравейте и от мен! ЕЕЕЕ много хубава темичка си имаме, дано ни е на късмет!

И аз си имам двама именника - племенника и свекито, та утре отлитаме за Калофер да празнуваме, а и аганце да хапнем.  eat

# 14
  • Мнения: 619
Здравейте мацки  Hug
Маринексче страхотно заглавие, благодаря ти за хубавата темичка  Hug
Много именици  се очертават значи тази седмица  Flutter Момичета да са ви живи и здрави имениците и много радости да ви носят  Hug Heart Eyes Heart Eyes
На пътуващите лек път и приятна почивка  Hug Hug

# 15
  • Мнения: 965
Цамбур в новата празнична темичка,дано донесе на всички мнооого късмет и положителни емоции  Hug
Маринекс ,браво миличка много хубаво заглавие  Hug Hug Hug
Оле ще падне голямо черпене на 6тииии  Party
Ох аз нещо работната седмица пак я започвам много кофти,много ми е криво и нервно на работа,искам вече да си стоя вкъщи,не ми се ходи на работааааааааа  Cry Sad Sad
Лека вечер на всички  Hug


# 16
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Хайде и аз цоп в новата темичка Laughing
Аз също съм на работа тези дни ,но няма как все някой трябва да работи Wink
Много хубаво заглавие Маринекс  bouquet
 Ще имам нужда  Св.Георги да бъде с мен  тази седмица ще бъде важна , утре ще разбера какви съм ги свършила с инжекциите и какви фоликули съм издокарала newsm03
Лека вечер на всички Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 730
Честита нова темичка, момичета!
Цоп и аз след вас.
Да ни е късметлийска и успешна, с помощта на Св. Георги Победоносец.

Честито на всички именници - да са живи и здрави.

# 18
  • Мнения: 1 732
цецито,гледам хубаво сте си изкарали на кръщенето,а малкия кръщелник е голям сладур.
стискам палци,бела и дживотинче! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 19
  • Мнения: 491
 Здравейте и от мен в новата темичка, нали и при нас е празник днес и аз забравих, че е понеделник и май последна се записвам Wink
Иначе приятелски ви за завиждам за многото почивни дни, аз планувах за сега пътуване до БГ, което пропадна и много ми е мъчно Sad
Успешна седмица ви желая и лека вечер!

# 20
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Бела * късмет с издокарването на фоликулите  fingerscrossed
Цеци на кой му се ходи на работа бе? ooooh! Hug
Гледам има заминаващи - лек път,весело изкарване на празниците и приятна почивка  Heart Eyes Hug

# 21
  • Мнения: 180
Добро утро, момичета Hug
Сервирам ви кафенцето и изчезвам за Софето Wink

# 22
  • Мнения: 290
привет и от мен  Hug
тия дни нещо съм ги подкарала изцяло на почивка,не че ми е лошо де  Laughing
утре е хубав празник и за нашето семейство-милото има рожден ден,ама не е именник
на всичко отгоре е на работа и ще поотложим празнуването
чакам и приятелката ми да роди,мъничето нещо се покрива вече втори ден,ама то най-добре си знае кога да изплаче
приятни слънчеви дни ви желая ,и умната с хапването  Laughing

# 23
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте  Grinning
Аз днес съм с едно кофти настроение  ooooh! .....сама не мога да се трая,че и милото е у дома и как ще ме търпи и аз незнам  Confused
Я да си взема от кафето,че имам нужда  Mr. Green
Лек ден за сега Hug

# 24
  • Мнения: 1 062
http://www.youtube.com/v/nwSalVn0Muk&hl=en&fs=1
http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=bfb7f95d

Сливница, ето нещо за подобряване на настроението  Grinning



Последна редакция: вт, 05 май 2009, 13:28 от Black_rose

# 25
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Черна Розичке    Laughing Hug Hug Hug
Наистина много ме разсмя,страшна скица си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
# 27
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Залъгвай ни,залъгвай ни Черна Розиче ,но да знаеш че няма да се измъкнеш така лесно........ Crossing Arms  Hug
Каде сте бе хора?? newsm78  Я драснете по един ред,искам отчет  Whistling Flutter Hug

# 28
привет и от мен. ние се скъсахме от скитане, сега ще се стягам за утре.  Mr. Green свеки има рожедн ден и отново ще пътуваме до Седемте престола и Черепишкия манастир.  Party утре ще има доста поводи и именяци, така, че предполагам всеки се стяга за гости или за път. от мен приятна вечер и  Heart Eyes  Hug  Grinning

# 29
  • Мнения: 619
Те всички са по разходки, екскурзии или стягат къщите за посрещане на гости затова е така празничко  Flutter
Ние днес цял ден бяхме на вилата на нашите и похапвахме агънце и сега пак ме е налегнал един мързел  Crazy Crazy Blush Blush Отивам да се изтягам на дивана и да гледам телевизийка  Flutter
Черна Розичке посмях се много да знаеш  hahaha hahaha А ти поне дай нишан колко време остана докато ни кажеш новината  Flutter Flutter Hug Hug

# 30
  • Мнения: 1 868
Здравейте мацки Grinning
Аз малко се загубих, защото нямах нет а и след това попътувахме с мъжо, предполагам сте видяли темата за "златната ябълка", та така и ние се разходихме до Асеновград, след което решихме да минем и през Триград, а бе изобщо голям кефффф Laughing
bela * стискам палци мила, да са най късметлийските фоликулчета Praynig
Мацки желая ви лека вечер и успешна седмичка Hug

# 31
  • Мнения: 2 343
Здравейте! Ние вече се прибрахме! И Криси беше на село, ако знаете колко е пораснала  Heart Eyes!
Волейбол, ние чак днес посетихме Черепишкия манастир, нищо, че е на хвърлей място. Blush Хареса ми, особено чардака към реката.
nikolita, кога ще е теста?
Бела, дано да има поне 2 Я  Praynig
Мотонети, как ми се ходи на Триград, но не рискувам по празници, сигурно е пълно с народ. Ние искахме да отскочим до Белоградчишкште скали и добре, че отложихме, даваха по новините, че същия ден е имало хиляди туристи.
Цеци, много сте хубави на кръщенето, малкият май не е плакал.
raval, леко раждане на приятелката ти!  Praynig
РозичкеHug много е весело с теб.
Маринекс, чакам с нетърпение снимките!  Peace
Ели, Минди и всички, които имат именници и празнуващи да са ви живи и здрави!

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 23:51 от Мира:)

# 32
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Добро  утро момичета  Hug

Честит имен ден на всички именници   bouquet

Нека носят със здраве името си  bouquet

Аз слагам кафето и отивам при док пак съм на кръв и преглед ,вчера новините не бяха добри нещо не реагирам добре  Sad тръгнал е само един фоликул по голям отдясно ,има вероятност да спра опита ,ама няма какво да се прави ще се опитам днес да съм по  спокойна все пак и празник ,абе каквото е казано да става ще става Wink


Успешен и хубав ден на всички Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 284
          Честит празник на всички!

На именниците много здраве и късмет!
   bouquet  bouquet  bouquet
Аз да почерпя че милото е Георги Wink

# 34
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Честит Гергьов ден!

На всички именници желая да ви се слави името и все повече поводи да празнувате да има!Желая ви сбъднати мечти и много щастие!  bouquet

Ели,да ти е жив и здрав миличкия Гошо,много да се уважавате и обичате и дай Боже скоро да се изпълни къщата ви с весел детски смях и тупуркащи крачета! Heart Eyes Hug
Бела,мерси за кафенцето!Стискам палци всичко да се  нареди. Hug

# 35
Честит празник!  bouquet
Да са живи и здрави именяците и всички, които имат повод да почерпят!  bouquet
Мира, моля те ако имаш координати на манастира да ми ги пуснеш на лс в случай, че днес не успеем да отидем.  Hug

# 36
  • Мнения: 965
Добро утре сладурчета  Hug
Бела благодаря за кефато миличка,стискам палци всичко да е ок и да се наредят нещата  Praynig Praynig Praynig
Честит Празник на всички Именници,здраве,щастие и късмет ви желаяяяя  Hug Hug Hug  bouquet
Ели да ти е жив и здрав именника ,много да те радва и слушкаааа  Hug , скоро еди сладък бебок да гушкате заедно  Hug
На мен тази сутрин ми дойде  Sick , ще звънна малко по-късно на док и отивам да ми вземе кръв за FSH,последния път ми беше малко на горна граница,стискайте палци всичко да е ОК , щото аман вече от това боцканее  Shocked
Лек ден на всички и весел празник,аз отивам на работаааа  Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 3 294
Добро утро ,момичета ,

МИнавам да ви почерпя , тъй като мъж ми е именник днес  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 7 201
Честит Гергьовден!
Да са живи и здрави именниците,името да ги пази и да им носи много късмет!


# 39
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 633
Слънчев и приятен ден!
Да са ви живи и здрави мъжете, Ели и Минди! Да ви слушат, да ви обичат, да са най-добрите и щастливи татковци скоро!  bouquet
Мимс, да ти е жив и здрав Гоги, да те обича все така и да сте скоро щастливи родители на "двукраки котета"! Hug  bouquet
И да почерпя, че днес имам имен ден Wink

# 40
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
                              Честит Имен ден на всички именници
                   

# 41
  • Мнения: 4 700
Честит праzник на всички праzнуваЩи.

Бела, не се предавай толкова лесно. Понякога фоликулчетата тръгват по бърzо, друг път лекаря променя стимулационния план. Пожелавам ти опитът да zавърШи с успех.

# 42
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Бела стискам ти и аз палци  Praynig Hug
Ели,Минди,пожелавам на мъжете ви да са живи и здрави.  bouquet

# 43
  • Мнения: 491
                ЧЕСТИТ ГЕРГЪОВ ДЕН И ПРАЗНИКА НА БЪЛГАРСКИЯТ ВОИН !!!
Специално ще честитя именният ден на Жоро, съпруга на elgedel, един човек с много голямо сърце и му пожелавам много здраве и щастие с Ели, успешен бизнес и някой ден, че е станал ТАТИ да се похвали  bouquet
Ч.И.Д. и на половинката на Минди и му пожелавам да стане най-гордия татко Wink
Ч.И.Д. и на всички, които пропуснах и които празнуват днес  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 062


Честит имен ден, на празнуващите днес !
Да сте живи и здрави, и много, много щастливи !

# 45
  • София
  • Мнения: 2 908
                                    Честит празник на всички именници и празнуващи днес!  bouquet
                                                   Да са живи и здрави и много обичани!

# 46
  • Мнения: 1 732
Честит празник на всички именници!  bouquetБъдете живи и здрави!  bouquet

# 47
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честит празник на всички именници! Много здраве и късмет!  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 406
ЧЕСТИТ ГЕРГЬОВДЕН!



Наздраве на всички именници,нека ви е честито името!

# 49
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Благодаря за подкрепата на всички   bouquet  туку що се прибрах и май нещата ще потръгнат  Laughing  имам още три фоликула  Flutter

Миле  няма да се предам толкова лесно обещавам  Hug

Ели ,Минди да са ви живи и здрави именниците  bouquet

Цецито имаш  fingerscrossed от мен , а за боцкането какво да кажа днес ме набодоха няколко пъти кръв, инжекции , вливане ,и сега си чакам вечерната доза #Crazy

# 50
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Бела браво за трита фоликула  newsm68  Много ясно че няма да се предаваш  Naughty  Hug   bouquet

# 51
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Цеци стискам палци  fingerscrossed
Черна розичке  Hug как си?  Mr. Green Party Нещо ново?  Whistling

Каде сте бе хора,сама ли да си пиша  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 1 062
Ще бъдете уведомени при първа възможност  Crazy Party Heart Eyes
Иначе ти си пиши, ние ще те четем, не ни пречиш  hahaha  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 284
Благодаря ви за пожеланията момичета HugЗюмбюлче,разплака ме слънце Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesНали знаеш колко те обичам Hug Hug Hug
Минди,Маринекс,да са ви живи и здрави мъжете,скоро горди татковци да бъдат   bouquet  bouquet  bouquet
Гея,честит имен ден  bouquet  bouquet  bouquetДа си здрава и щастлива Hug
Бела,само така момиче,късмет ти пожелавам Praynig Praynig Praynig
Първата партида гости я изпратих,сега чакаме силната група LaughingИ като си помисля че почивката свърши и утре сме на работа... Mr. Green

# 54
  • Мнения: 746
                                 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!
                        ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО - МНОГО ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!!!

                    Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • Мнения: 4 700
Bela, видя ли? Сигурна бях, че Ще се похвалиШ. Ти с какво стимулираШ?


Сливница, народа праzнува.

А аz ниЩо не усеЩам от праzничното настроение, нали съм далечко.  Sad

# 56
  • Мнения: 453
Здравейте, момичета !
 Виждам, че при вас е весело Simple Smile Ще ме приемете ли в редиците си ?  С някои се познаваме от други темички, но официално да цопна и аз тук, ако може ?
 Успех на всички в процедури, бебелов и т.н.  Hug

# 57
  • Мнения: 619
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ   bouquet Да са живи и здрави и късметът да ги следва по петите винаги   bouquet
bela страхотна новина  Hug Хайде да вървят  така добре фоликулчетата до края  Praynig Praynig
cecitoo стискам палци за резултата от изследването - да кажеш после какво е положението  Praynig Hug

# 58
  • Мнения: 290
Честит празник на всички днес   bouquet
и аз да почерпя-милото е рожденник,и вместо на купон току що тръгна за работа  Sad
но ще наваксаме по-късно  Wink

# 59
  • Мнения: 4 700
garga , добре доШла.   bouquet

# 60
  • Мнения: 1 732
гарга,добре си ни дошла,но скоро да се преместиш в отчетни. Hug

# 61
  • Мнения: 1 868
Здравейте!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!  bouquet  bouquet  bouquet
bela стискам палци този месец да е твоя Praynig
raval да ти е жив и здрав мъжо  bouquet и да наваксате задължително Laughing
garga добре дошла и да не се задържаш много много Peace
Лека кратка седмичка на всички работещи от утре Hug

# 62
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Гарга здравей  Hug разбира се че те приемаме.

# 63
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Гея,честит имен ден,мила!!!Желая ти много здраве и щастие!


Минди,Маринекс,да са ви живи и здрави мъжете!Да ви слушкат и уважават и много деца да отгледат!  bouquet


Равал,да ти е жив и здрав рожденника и дано в най скоро време му поднесеш най желания подарък! Praynig


Гарга,добре дошла и дано да е за малко! Hug
Бела,Цецито,стискам ви палчета! Hug

# 64
  • Мнения: 453
Добро утро, момичета !
Благодаря за топлото посрещане Simple Smile Дано скоро всички се махнем от тази тема Simple Smile
Сервирам ви горещо кафенце, за да се събудите и да сте бодри в първия аботен ден след дългата поредица почивни дни Simple Smile

# 65
добро утро и от мен!
тази седмица се надявам да е песен - само 2 дни  Mr. Green
приятен ден. пийвам кафенце на спокойствие сега. очаквам снимки  Laughing

# 66
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Добро  утро  Hug
Хайде на кафетоооо  Mr. Green Heart Eyes


# 67
  • Мнения: 4 589
Добро утро на всички,

ние се завърнахме благополучно от Тасос....ех, тази Гърция, много ми е по сърце. Изкарахме страхотно, хванахме и тен, качихме и по някое килце  Joy

Ето малко снимки. Хубав ден и целучки от мен

http://www.facebook.com/photo.php?pid=480368&id=1177874908&a … 874908&ref=nf

# 68
  • Мнения: 746
Добро утро и от мен!!!!!

Аз ли съм първата любопитка......... Embarassed
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, много ми харесаха снимките  nikolina-pikolina,сигурно сте си прекарали добре!!!!
Успешен ден момичета!!!

# 69
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
nikolina-pikolina мен не ме пуска  Crossing Arms ,изписава ми това - "Трябва да влезете, за да видите тази страница."  ooooh!.....е как без парола  Embarassed

Мимаа ти как ги гледа?  Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте,девойки.Не стига,че не е имало никой по празниците в темичката,ами и сега започна работната седмица и пак се покрихте
 JoyКак изкарахте почивните дни?
Ники,страхотни снимки,личи си,че сте си изкарали много добре Sunglasses
Гарга,добре дошла и скоро към отчетни Heart Eyes
Бела,същото се отнася и за теб и успех Hug
Миле,липсваше ми,наминавай по-често,недей така да се губиш Hug
Сврачони,ехоооооооо,къде си Hug
Доре,как си мила?Започнаха ли сватбените вълнения Hug
Сливница,трябва да ти да се регистрираш,за да можеш да ги разгледаш Peace
Една приятелка ми сподели,че по време на овулация два/три часа преди самия акт се пие прахче ACC,за да сгъсти цервикалната слуз.Чували ли сте за това? newsm78

# 71
  • Мнения: 3 246
Здравейте и от мен, аз чак сега успявам да вляза в новата темичка, и докато ви изчета ще мине време, но да поздравя първо всички именница на патерица, да са живи и здрави   bouquet  и да кажа - Добре дошли на новите момичета, но им пожелавам да не се задържат дълго тук  Hug Peace
ние се завърнахме с Рози от Истанбул, заредени с много приятни емоции и омагьосани от този ориенталски град, честно казано сякаш още се намирам в царството на приказките на Шехеризада, та по този повод да почерпя с малко рахат локум
Ники, сега са връщам да гледам снимки Hug

# 72
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 633
Добро утро Mr. Green
Добре дошли на завърналите се Hug
Аз съм с главобол, а нищо не съм пила снощи Sad Поне да се бях напила, че да знам от какво ме боли главата Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 4 589
O, Кали колко харесвам Истанбул. Супер, чакаме снимков материал.

# 74
  • Мнения: 453
bmanolova , аз мисля, че е добре цервикалната слуз да е по-течна, а не гъста.. защото в по-течна среда се придвижват по-добре плувците... И съм чувала, че някои момичета около ОВУ пият сироп за Кашлица - отхрачващ.. за да имат повече слуз... Мисля, че Мукосулван се пие Simple Smile

# 75
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте,мацки  Grinning
garga да,Мукосулван се пие.Аз този месец реших да пия сиропа и на третия ден се разболях,на моменти си мисля че е от сиропа но може и да си въобразявам защото тази година за трети или четвърти път се разболявам  Tired Другия месец пак ще пия сиропа и ако тогава пак се разболея,вече незнам  Tired   Rolling Eyes Дано да греша  Rolling Eyes
bmanolova мерси за информацията  Peace
Хубав ден  newsm51

# 76
  • Мнения: 7 201
bmanolova , аз мисля, че е добре цервикалната слуз да е по-течна, а не гъста.. защото в по-течна среда се придвижват по-добре плувците... И съм чувала, че някои момичета около ОВУ пият сироп за Кашлица - отхрачващ.. за да имат повече слуз... Мисля, че Мукосулван се пие Simple Smile
Точно!За да се втечни ЦС се пие. Peace
Всеки отхрачващ сироп става.Само дето,ако помагаше и като с магическа пръчица... Whistling

# 77
  • Мнения: 1 146
Здравейте, момичета! На патерици - да са ви живи и здрави всички именници, много късмет да имат с това хубаво име.
Ние избягахме също на почивка - бягство от всякакви проблеми и мисли, направо се чудя за какво съм се върнала  Mr. Green
Направихме кратка екскурзия до Тасос, първо излизане в Гърция за двамата, много приятно островче. Малко плаж, малко разходка, октоподи и узо Simple Smile Проблемът е, че беше кратко
 - само 2 нощувки. Тръгнахме без никакви резервации и предварителни планове, отказахме в последния момент резервация за планина, която имахме от един месец. Но както е казано, луд умора няма, затова пак бих тръгнала, за мен е важно пътуване да има.
Николина - Пиколина, как не се засякохме някъде, там имаше повече българи отколкото гърци  Laughing

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Здравейте, момичета!   bouquet

Ние току-що се завърнахме от Кюстендил и само сменям багажа и заминаваме за Рибарица за 3 дни. Големи празници, голямо чудо! Направо вече се търкалям от ядене.

Искам да поздравя на патерица всички именници!   bouquet  bouquet  bouquet Да са живи и здрави и много много щастливи!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Ники, аз не мога да видя снимките, иска парола и мейл.

Кали, давай снимки от Истанбул, пиле ...  Grinning

Хайде весел ден на всички!   bouquet

# 79
  • Мнения: 453
Момичета, за да можете да видите снимките на Николина Пиколина, трябва да имате регистрация в www.facebook.com иначе, няма как да се насладите на Тасос Simple Smile

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Мерси, Гарга, успях! Добре че ми каза  Laughing

Ники, снимките са страхотни! Представям си колко хубаво сте си изкарали!  Laughing
Ние щяхме миналата година да ходим на Тасос, но ни се провали ходенето, та се надявам, че все някога ще го видя, живот и здраве да е ...

# 81
  • Мнения: 2 343
Ники-пики, специално за твоите снимки ще си направя регистрация.
Дойде ми, адски ме боли глава  Sick, аз като, че ли имах надежда бледа за естествено зачатие  Mr. Green hahaha
За цветарките  Simple Smile http://picasaweb.google.bg/sourire.jouir/VozTEG# Цпециално за Маринекс и Алексиана.
За почитателите на БГ манастири http://picasaweb.google.bg/sourire.jouir/nOXrCJ#

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 18:35 от Мира:)

# 82
  • Мнения: 1 732
ей,момичета,колко ни се оживи темата като се завърнахте,макар че има отсъстващи.големи празници,големи почивки.  car003
при нас духа един гаден вятър,исках да садя цветя,то вятъра ще ме отнесе заедно със саксиите. Joy

# 83
  • Мнения: 4 589
Alexiana ние бяхме на Makryammos, там ходим вече за втори път и сме много доволни. То наистина на Тасос 99% българи, даже и в заведенията. Аз за 4 път съм в Гърция и много я обичам, мога да си живея там, покрай морето...

Аз пък съм с жестоко главоболие. Закъсах го с кръвното, явно ми се е натрупало и сега избива. Даже си купих апарат и като бабите меря, сърцето ми бие в ушите, ще се пръсне. Аман значи!!!!!!!!! Sick

# 84
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, и аз да се включа в темичката.
Мира, разгледах ти снимките, чудесни са.  Heart Eyes
Ники, дано го оправиш по-скоро това кръвно. Hug
И другите, дето ви боли глава, пожелавам ви утре да сте като нови!
И аз пих преди време Мукосолван, не че имаше особен ефект де....  Wink
На всички пожелавам много късмет!  Peace

# 85
  • Мнения: 746
Момичета помогнете ми малко??     
Имах дву дневно закъснение на цикъла /ако това може да се каже закъснение/ след което  във вторник следобеда,ми дойде като беше леко кафеникаво ,нямах никакви симптоми за цикъл  каквито си имам всеки месец,след това до вечерата почти го нямаше а на следващата сутин /сряда/имах  ярко череникава кръв,нормална за цикъл,но много малко като количество за деня,след това днес четвъртък имам пак кръв но пак е много слаба и дори почти на приключване.Чувствам се малко странно,но по нищо не мога да кажа ,че може и да съм бременна,само малко от два дни ми се гади и много ми се яде.

А преди една седмица ми откриха Бактерии и докито ми изписа антибиотик,който трябва да започна приема днес.


Мисля си да отида да си взема един тест за бременност ,и да видя какво ще покаже,но незнам дали ще отчете вярно защото все още имам малко кръв?
Ако някой знае нещо по въпроса ,нека да пише,че направо незнам какво да правя...Ще се побъркам   
 

# 86
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
mimaa можеш да си направиш тест за бременност,въпреки мензиса ти,това не пречи Peace

# 87
  • Мнения: 3 246
Ники, страхотни снимки Hug, аз  ще пусна снимки, но по нататък  Wink
Мира и аз съм любител на манастири, че и на китки, та с удоволствие разгледах снимките Hug
mimaa, ами направи си тест, а от мен имаш много стиснати палци Praynig Praynig Praynig

# 88
  • Мнения: 746
Е,готово направих тест  #Cussing out отрицателен е...

# 89
  • Мнения: 4 589
Ехо, привет. Искам да ви покажа и моята домашна градинка. Имам си и цъфнала теменужка и съм много горда с авокадото си....

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=374421&pid=12100719

# 90
  • Мнения: 3 246
mimaa  spoko
Ники, ами страхотна е пък и си имаш цъфнал кактус, спомням си Шошито и нейния цъфнал кактус

# 91
  • Мнения: 453
mimaa, при мен такова зацапване имаше предния месец и така и не можах да разбера от какво е било ... И аз имах бактерии и пих доста АБ, та мисля може от тях да е било ... а може и хормоните ми да са се разбушували нещо .... Всичко си е наред Simple Smile Все пак стискам палци да си имаш +++ и да си добре ...

# 92
  • Мнения: 746
garga, какви бяха твойте бактерии?какъв АБ,ви беше изписан?
Ама тази работа с бактериите ще излезне много странна   newsm78

# 93
  • Мнения: 453
Ще кажа само на две на три - Нямах никакви оплаквания, но ми откриха първо стрептококи във влагалищен секрет - изписаха ми АБ, на следващата контрола - се изолираха Ентерококи-хайде пак нов АБ, после пак контрола - излязоха Ентерококи и Клебсиела... Писна ми яко ... Пак пих АБ и след обикаляне на няколко различни лекаря и микробиолози стана ясно, че бактерии всеки си има и ако нямаш оплаквания, по-добре да оставиш флората сама да се уравновеси, защото често се разбърква от занижен имунитет и АБ само допълнително влошават нещата !!! Така, че вече няма да се тъпча с АБ. Даже не смятам и нова микробиология да пускам, а и е факт, че последния ми лекар на когото имам голямо доверия ми каза, че "то кой ли ги няма тези ентерококи" !!! Така, че според него не са нищо страшно... Hug

# 94
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Добро утро  Grinning
Гледам че никой не е почерпил кафенце.....  Hug

# 95
  • Мнения: 3 246
добро утро и от мен, пийвам на бързо от кафенцето на Сливница Hug
искам да ви пожелая приятен и усмихнат слънчев петък Hug

# 96
  • Мнения: 746
Добро утро ,и от мен момиченца!!!

 ۰۪ ۫٭۪۫۰ Сливница ◊,мерси за кафенцето -хареса ми,но шоколадчето ми е малко!!!  Hug Hug

Хубав и успешен ден от мен имате много   Hug Hug Hug

# 97
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
۰۪ ۫٭۪۫۰ Сливница ◊,мерси за кафенцето -хареса ми,но шоколадчето ми е малко!!!  Hug Hug
Щом ти е малко....

# 98
  • Мнения: 453
Вече е обяд - дайте нещо соленичко Simple Smile   chef

# 99
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Заповядай Laughing



Ама вие само ще ядете ли бе? Heart Eyes Hug

# 100
  • Мнения: 453
Хайде аз хапнах от пицата и сладките на Сливница и е ред на малко разходчица, но като съм закотвена на работното място - как да стане ми кажете ?
 Добре, че иде уикенда и се задава релакс сред природата ! А вие всички къде се изпокрихте ?  newsm78

# 101
  • Мнения: 4 589
Аз преди малко идвам в офиса. Бях на няколко срещи и така се изморих. На път за офиса минах през парка, толкова е красиво, зелено, птички пеят, приказка е.

Хубава събота и неделя.

# 102
  • Мнения: 180
За съжаление втория ни опит приключи с ЧХГ- 1.7

И на поправката не ни провървя, явно ще се ходи на ликвидация. Но засега не знам кога.

Благодаря ви, обичам ви и ви пожелавам успех.

# 103
  • Мнения: 453
Ники, толкова съжалявам ... Поплачи си и след няколко седмици - пак при доки, за да решите кога започва новия и последен опит ... За жалост живота не винаги е справдлив, но пък ни прави по-силни...Ще успеем - всички ще успеем ... Запомни го !

# 104
  • София
  • Мнения: 406
Ники,много силно те Hug Hug Hug

# 105
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
nikolita  Hug съжалявам  Hug Hug Hug

# 106
  • Мнения: 3 246
Ники, spoko  толкова много съжалявам, така се надявах да ни се похвалиш, силно те гушкам,  Hug знам че това няма да те успокои по никакъв начин, но все пак ликвидацията си е числото три, а то е късметлийско Hug

# 107
  • Мнения: 2 343
Николита  Hug Hug Hug

# 108
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Николита,   Hug

# 109
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 633
Ники Hug

# 110
  • Мнения: 1 732
николита Hug Hug Hug.дано следващия опит е успешен! Praynig

# 111
  • Мнения: 1 768
Николитче , милото ми ела за гуш  Hug Каквото и да ти кажа сега няма да помогне.  Heart Eyes

# 112
  • Мнения: 1 284
Николита,съжалявам миличка SadГушкам те силно Hug Hug Hug

# 113
  • Мнения: 180
Благодаря ви момичета Hug
Да си призная вчера сериозно се сринах. Плаках, виках, тръшках се. Като че ли света свърши за мен. Но благодарение на подкрепата на много скъпи за мен дами, май ще се съвзема newsm78 Много е важно след неуспех да поплачеш на правилното рамо. Безценно е. Е, надух им главата, ама ми олекна. Малко егоистично, нооооооо ми помогна Wink
Вашата подкрепа също ме вдига, защото само вие може да разберете как се чувствам.
Ще си почина лятото, пък на есен ще видим какви ще ги вършим. И парички трябва да съберем, и сили, абе няма да е лесно. Ноооооо никой не ми е обещавал да е лесно в тази борба. Загубена е битка, но все си мисля че ще спечелим войната.
Прегръщам ви силно и обещавам да не мрънкам повече, поне до есента Hug

# 114
  • Мнения: 746
nikolita Ние сме с теб мила .Прегръщам те силно  Hug Hug Hug
Всички ще успеем,имайте вяра момичета.

# 115
  • Мнения: 961
Николита      Hug Hug Hug

# 116
  • Мнения: 1 768
Добро утро милите ми котенца  Hug

Ето заповядайте малко сутрешна дозичка кофеин от мен с пожелание за хубав ден  Hug

# 117
  • Мнения: 1 284
Маринекс,нападам кафенцето Wink
Вчера ми дойде,тази сутрин се събудих от силни болки и вампирясах рано-рано Mr. Green
Хубав ден момичета Hug Hug Hug

# 118
  • Мнения: 1 768
Ели , и аз съм така от вчера и доста ме болеше , тази нощ също спах лошо и сънувах , че съм бременна и ахай и да раждам .Много странно усещане имах в този сън .За капак днес пак съм на работа , а нямам сили да стана от стола  Mr. Green

# 119
  • Мнения: 2 343
И аз да си кажа болката  Cry 3-ти ден ме боли глава и не минава от лекарства, спя и аз лошо, а като се събудя още по-зле.
Днес ще ходим на Беклемето на разходка, дано от чистия възвух да ми мине поне малко  Tired

# 120
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро,мацонки!
Николита,съжалявам,думите са излишни в такъв момент,прегръщам те много силно! Hug
Ели,Маринекс,Мира,ще отмине,утре ще сте вече нови хора! Hug
Маринекс,мерси за кафенцето!
Приятен уикенд на всички!  bouquet

# 121
  • Мнения: 1 062


Ники..........

# 122
  • Мнения: 3 246
Добро утро и от мен  Hug
Маринекс, пийвам кафенце, че това дето си го направих явно не ми беше достатъчно Hug
Ели,  Hug
Мира, напълно те разбирам, тази стрин и аз се събудих с главоболие а ксогато ме почне и аз съм с няколкодневни болки и от нищо не минават. Ти ако пиеш още естрофем или каквито и да било хормонални препарати - те са си такава причина.
Аз ще се пооплача, нали ми откриха алергия и ми предписаха разни лекарсва плюс диетка за месец, е минаха две седмици, през първите десет дни нямах никакви проблеми, но от два три дни пак започнах да се изривам, въпреки антихистаминовия препарат, ама здраве да е, вече не ми пука, оплаках ви се Blush
хубав ден момичета

# 123
  • Мнения: 3 453
Привет! Hug

Рядко пиша в седмичната. Бях абдикирала и не исках да чувам за изследвания, процедури и прочее затормозяващи неща. Бяхме в дъълга почивка, повече от половин година. Затова ви моля за извинение.  Hug

Имаме повод - вчера съпругът ми има рожден ден, а аз му подарих бланка с надпис - 1500 бета ЧХГ. Да почерпя за здравето на двама ни.



# 124
  • Мнения: 763
Ама как си знаех само  Grinning Когато Черната Розичка сподели, че е щастлива поради една бременна новина, първо за теб, Норе се сетих  Hug Hug Hug Последните няколко дни много те мислих, и виж сега с каква хубава новина излизаш       bouquet   Честито, миличка! Лека и спокойна бременност ти пожелавам, и пухкаво подаръче накрая! Да ти е живо и здраво мъжлето, и много да те слуша     bouquet
Ех, че е хубаво........ Grinning Само такива новини искам да чета  Praynig

# 125
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

_Hope_  и тук ще ти пожелая всичко най-хубаво на теб и твоя съпруг. Точно вчера си мислих за такъв подарък, прекрасен е.

Аз от сутринта докато оправях прането и взех, че се захванах да прибирам зимни дрехи и да вадя летни. Момичета, дори и дрехите за бременни ми стягат....ужас, трябва да се слабее, а аз нямам воля още.

И с кръвното съвсем пощурях, едно главоболие ме цепи, дано отмине.


Хубав ден. Аз след малко отивам да се возя на метротооооооооооооо Joy Joy Joy

# 126
  • Мнения: 3 246
Хоупче и тук да ти кажа ЧРД на мъжо, мисля че по-хубав подарък не може да получи  bouquet, а на теб миличка стискам страшно много палци всичко да е наред до финала Praynig Praynig Praynig
 аз като Додичка да кажа от тук насетне само такива новии да чуваме Hug  Praynig

Ники, приятно возене на метрото Hug само да попитам какво стана миналата седмица ходи ли до Токуда, надявам се всичко да е било ок Hug а за слабеенето ами аз нещо се отказах, сега освен всички други неща пия и бирена мая, ха познай кога ще има надолу в килограмите, просто глася нов гардероб, мъжо да му мисли Wink

# 127
  • Варна
  • Мнения: 730
Мили девойки, само набързо минавам през темата и още не съм ви изчела.  Embarassed
За сметка на това прочитам най-хубавата новина:

ЧЕСТИТО МИЛА ХОУПЧЕ! Лека и безпроблемна!

Аз отивам да лягам, че съм прясно трансферирана и малко да се поглезя  Embarassed

# 128
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 633
Хоупче, и тук да ти напиша - всичко ще е наред и по-страхотен подарък от този, няма как да му подариш Hug Много много се радвам за теб Grinning Хехе, като си дойда, ще разхождам едно бременно коремче Party

# 129
  • Мнения: 453
 Честито на Хоуп ... Ей за такива подаръци си мечтая от толкова дълго време ... Браво !!! Как само е съвпаднало с празника . Е отсега нататък всяка година ще е двоен празник !
 Хайде бегом всички на разходка, че времето навън е чудно !
Целувки и лек ден !!!  Hug

# 130
  • Мнения: 3 246
Дживотинче, стискам палци след две седмици да ни се похвалиш Praynig Hug
Гея, Hug
garga, времето наистина е страхотно, направо си е лято Hug

# 131
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Добър ден.
Черна Розичке Mr. Green Heart Eyes Hug
Норе  bouquet честито,много хубав подарък сте си направили  Hug


# 132
  • Мнения: 989
Добро утро и от мен! То добър вечер още малко ще стане, но аз сега се излюпвам  Mr. Green
Напоследък и аз не пиша много, но сега не мога да се въздържа  Grinning
Хоуп, хайде и тук да ти кажа Честито и да ти пожелая много лека бременност и от тук нататък само хубави неща!  Hug
Джи, стискай кълките сега, ние ще стискаме палците и след 2 седмици ще ти честитим и на теб  Hug
Гардже, какво стана със снимката?

# 133
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 633
Кали Hug Нямам търпение да ви видя - теб, Розито, Хоупчето Hug Домъчня ми Sad Ама още малко остана Mr. Green

# 134
  • Мнения: 453
Гардже, какво стана със снимката?
Снимката не се състоя поради многото почивни дни Sad Нямаше място в графика за 7 и 8 май и много се натъжих, че сега си удължавам агонията в очакване ... Но какво да се прави - ще си чакам юни и тогава със зъби и нокти ще я направя и всичко ще е наред. Смятам да си имам "магистрали" !!! Нищо друго не приемам за отговор !
 Целувки ! bowuu

# 135
  • Мнения: 989
Да, аз на 7-ми бях на преглед и наистина беше претъпкано в АГ-то. Радвам се, че моята мина на 30.04.  Mr. Green Абе то ей го юни, почти дойде, а ние ще стискаме палци за магистралките  Hug

# 136
  • Мнения: 7 201
Честито на Хоуп ... Ей за такива подаръци си мечтая от толкова дълго време ...
Честито и от мен!  bouquet Това се казва новина,че и на такъв повод.Да сте живи и здрави и двамата с мъжлето,да се радвате на най-хубавото бебче догодина! Peace
garga,та кой ли не мечтае,мила...Факта,че сме тук сам по себе си говори. Confused
Пожелавам ти изобщо да не ти се наложи ЦС,а ако все пак се стигне до нея,хубави магистралки! Praynig
Хайде лек ден и приятен уикенд! Hug  bouquet

# 137
  • София
  • Мнения: 406
Ех,че хубава новина в този хубав слънчев ден.Хоуп,тихичко Честито и от мен  bouquetИскрено вярвам,че ти предстоят само хубави неща и стискаме палци всичко в сряда да е наред,за да си по-спокойна и ти Hug

# 138
  • София
  • Мнения: 2 908
Хоуп,Честито,страхотен подарък за рождения ден на мъжа ти,да сте живи и здрави и двамата и много щастливи.  bouquet
Всичко ще бъде наред този път. Hug

# 139
  • Мнения: 1 284
Хоуп,честито мила Hug Hug HugЛека и безпроблемна бременност Praynig

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Хехеее, сега се прибирам от Рибарица и какво да прочета, една от най-хубавите новини за милата Хоуп...  Laughing

Хоупче, Честито за това прекрасно ЧХГ!!!   bouquet  bouquet  bouquet Сигурна съм, че мъжът ти не си е и мечтал за по-хубав подарък, а пък ти си му го поднесла в най-точния момент! Сигурна съм, че сега всичко ще е наред! Прегръщам те силно!!!  Hug Hug Hug

Николита, съжалявам мила  Cry Но ти не се предаваш и никоя от тук присъстващите не трябва да се предава! Просто не се знае на коя колко й е писано да извърви, докато стигне до заветната цел!  Hug

Мира, аз също много обичам да ходя по манастири и да правя снимки.  Grinning Но на този Черепишки манастир не съм била.

Дживотинче, стискаме палци и на ръцете и на краката!  Praynig Praynig Praynig

Приятен ден на всички!  Grinning

# 141
  • Мнения: 3 294
Здравейте , сладурки  Hug

Хоуп , и тук да ти кажа че всичко ще е ок . За този подарък дълго ще се сещате и догодина ще го гушкате силно  Hug

Николита , знам колко ти е тежко в момента и аз съм минала през това , но ето виж , всичко се нарежда тогава когато най-малко очакваме и при теб ще е така . Сигурна съм  Hug

Дживотинче  Praynig Praynig

# 142
  • Мнения: 1 732
хоуп,честито!  bouquetлека и безпроблемна бременност ти желая до края!ей на това му се вика подарък. stork-girl

# 143
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Мила Норе, ЧЕСТИТО!
Толкова много се зарадвах, когато прочетох! Дано имаш най-леката бременност и накрая един прекрасен сладък бебчо!
Честито на съпругът ти! Най-хубавия подарък си му поднесла!

# 144
  • Мнения: 1 062

Хоуп, честито, мила !
Много, много се радвам за теб !
Целувки и силни прегръдки  Heart Eyes
Без проблеми и бързо да мине оставащото време   bouquet



Джи  Hug Praynig Heart Eyes

# 145
  • до морето
  • Мнения: 494
Хоуп и тук да пиша, че много се зарадвах, а като ти гледам теста колко показва, може и за четирима да черпиш. (моят ЧХГ беше 1450) Laughing
Дживотинче  Hug, почивай си сега и ти си знаеш, че този път бебетата са твои Hug
Айде чакам още хубави нови в тази тема, макар че и аз от одоста време не съм се разписвала тук, но добре си спомням времето, когато дружно си бърсахме очичките и нослетата с много от вас и се моля да е дошло времето да споделим и радостните моменти. На всички момичета, които сега тръгват по тежкия път на борбата със стерилитета и тези които се чувстват вече изтощени от ходени по доктори -  искам да кажа и за миг не се отчайвайте, защото края винаги е щастлив, без значение колко време и болка ни е коствало всичко.
 

# 146
  • Мнения: 4 589
Kali ами не отидох в Токуда, понеже не остана време, сега съм решила следващата седмица.

Метрото си е екстра, за 25 мин общо от нас до Попа, много добре ще ми е за работа сутрин.

Geia  и аз ще искам да се видим като си дойдете.

Хубав ден и целувки...........

п.с. днес за 1 път от седмица кръвното ми е добре, дано е така и за напред

# 147
  • Мнения: 1 768
Мило Хоупче , честито ! Това е толкова хубава новинка ! Да ти е жив и здрав мъжов , да те глези и слушка , да те обича и носи на ръце!
 Hug Hug Hug Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 2 343
Леле, леле, Хоуп, ти ме шашна направо!  Hug Съдбата има пръст тук! Ще ти стискам палци докато родиш!  Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig Страхотна новина.

Ние днес прекарахме страхотно на Беклемето, явно днес е хубав ден, даже и главата спря да ме боли.

# 149
  • Мнения: 180
Хоуп, честито Hug Този път всичко ще е наред. Просто вашето чудо е изчакало на определена дата да го откриете Hug

# 150
  • Мнения: 1 868
Здравейте мацки Grinning
Влизам аз в темичката и какво да видя Shocked
Хоупче много ме зарадва мила, желая ти лека и прекрасна бременност и най сладкото бебче на финала.Мъжо е получил страхотен подарък да ти е жив и здрав да ви глези теб и коремчо Grinning
Дживотинче стискам палци  Praynig Praynig Praynig
nikolina-pikolina дано нямаш проблеми с кръвното Praynig Пропуснала съм този проблем но стискам палци да не се повтаря!
Хубава вечер на всички Hug

# 151
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 633
Ники, аз съм ти обещала, че ако имаме път към София ще се видим с теб и с Маринекс Hug Няма да ви се размине кафепиенето с мен Wink Радвам се, че ти е по-добре кръвното, пази се Hug

# 152
  • Мнения: 2 343
Хайде поспалани  Party скачайте от леглата  Joy

# 153
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Ео и кафенце и закуска от мен

ДОБРО УТРО  bouquet Мен сън не ме лови , утре ми е пункцията така че днес се стягам пък да видим какво ще излюпя утре  Simple Smile

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 09:00 от bela *

# 154
  • Мнения: 2 343
Бела,  Praynig пиши като се върнеш, ще чакам добри новини.

# 155
  • Мнения: 1 768
Добро утро и от мен  Hug
Бела , спокойно мило , утре всичко ще е на ред  Praynig Praynig Praynig
Ние заминаваме на Витоша за една срещичка с други кучовци Хъскита , а след това сме на едно градинско парти в Бистрица , та днес ще е доста натоварен ден  Laughing

# 156
  • Мнения: 180
Добро утро Grinning
Бела, стиснати палци за утре Hug
Ники, дано нямаш проблеми с кръвното повече Hug
маринекс, весело изкарване и на двете партита- кучешко и градинско Grinning
Хубав ден момичета, радвайте се на хубавото време, използвайте го за разходки с любимите си хора Hug

# 157
  • Мнения: 1 868
Добро утро и от мен Heart Eyes
bela всичко ще е наред Peace Praynig
marinex весело изкарване и на двете сбирчици PeaceНие също смятаме да направим кучешка разходка извън двора днес.Големия дзверчо е доста наконтактен и затова ще се разхождаме на саме Wink
Хубав ден на всички Hug

# 158
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Добро утро. Grinning
Бела  fingerscrossed Praynig
Маринекс снимки ще има ли? Whistling
motoneti приятна разходка Grinning
И ние след малко ще ходим на разходка Heart Eyes Hug
Хубав ден от мен.  bouquet

# 159
добро утро и от мен.
аз отивам на разходка до вилата със свекървата, защото не ми се домакинства в къщи  Mr. Green
пожелавам на всички весел и слънчев уикенд.  Heart Eyes

# 160
  • Мнения: 1 732
здравейте и от мен момичета! Hugднес съм се отдала на мързелуване. tv
бела ,стискам палци! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedкъсмет Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
приятен уикенд на всички и чакаме снимки от тези които са на разходка.

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Здравейте, мацки!   bouquet
Аз днес добре си поспах, то да ви кажа направо се успах, станах в 10ч. После ходих до църквата да запаля свещички, аз всяка неделя си ходя и задължително паля една свещичка за всички вас от форума.

Бела, утре палците са за теб! Ще чакаме добри новини! Спокойно, мила ...  Hug Hug Hug

Маринекс, приятно изкарване днес на партитата!  Grinning

Пожелавам ви приятен и слънчев ден!   bouquet

# 162
  • Мнения: 4 589
Здравейте,

аз се връщам от една хубава разходка на Панчарево. Много добре ни дойде, само дето сега ме тресе мързела.

Хубав ден на всички и успешна седмица.

# 163
  • Мнения: 1 868
Сливница Hug
volley приятно изкарване при свеки Grinning
Hariela благодаря Hug
nikolina-pikolina то като напече слънцето и човек го хваща мързела BlushПриятна почивка ти желая Grinning

# 164
  • Мнения: 4 589
Ето да видите и нашата племеница, голямо е дяволче  Joy Joy Joy

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=375681&pid=12179899

# 165
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 633
Леле, Ники, голяма е сладурана Hug На колко е? Да я взема за моя Алекс Mr. Green

# 166
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Привет на всички сладурани!
Ники, малката е голяма хубавица, още от сега.
И ние днес направихме една хубава разходка с кучовците. Нашите са две - по едно на мъжо и на синето. Само аз за сега си нямам лично мое, та замислям варианта дали да не си взема коте. На майка ми котаната всеки момент ще ражда.  Rolling Eyes

# 167
  • Мнения: 1 732
еее,ники племенницата ти е голям сладур. Hug

# 168
  • Мнения: 4 589
Благодаря ви,

Geia, Габи сега на 1 Юни става на 3 год. Много дърдори и се очертава едно начетено дете. Днес каза, че един моторист имал на главата "каляска", вместо каска, но пък знае да каже дистанционно и трансформатор  Joy

Ще я запознаем с Алекс, няма грижи, само да дойдете до София.

# 169
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 633
Ауу, Ники, пирфектна е за нас Mr. Green Ние сме на 3 години и малко Wink

# 170
  • Варна
  • Мнения: 730
Охо, намирсва ми на сватосване  Laughing Да покажете снимки от срещата на младите  Laughing

Здравейте, сладурки.
Днес времето е страхотно и браво на тези, които успяха да го уползотворят с разни занимания - партитата градински, животински...(Маринексче, после да разказваш).
Мотонети, като ти гледам снимката на аватара, ми е ясно какво диваче е дзверо. Имам такова в къщи (в двора, де), на 7 месеца и изпояде всичко, което намери, вкл. и къщата си е подкарал.  Laughing Скоро ще спи под открито небе и ще трябва явно бетонна къща да строиме.
Благодаря ви за стиснатите палци - с ваша помощ няма начин да не успеем. Аз малко съм закотвена в къщи, ама още два три дни и тръгвам по разходки.
Бела, стиснати палци за пункцията утре  Praynig
Успешна предстояща седмица!

# 171
завърнах се от една приятна екскурзия. искам да ви покажа снимки , но не мога за ги прикача.  Embarassed
няколка приятни цветенца, но..........моля за жокер и помощ.  Praynig

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 20:28 от *volley*

# 172
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 633
Волей, качваш снимките в някой сайт - от типа на www.snimka.bg, след това даваш линк към тях и ние ги виждаме  Wink

# 173
  • Мнения: 1 768
Охоооо , тук хубавичко се сватосвате Геа , тази руса бамбина е супер за Алекс  Laughing Децата им ще са супер сладки  Joy
Ники , страхотен сладкиш е малката Габи  Heart Eyes Да я нацелуваш от мен  Hug
Да разкажа днес бяхме само на Витоша , беше толкова хубаво с кучовците , че се отказахме да ходим на партито и останахме само на кучешкия купон Joy
Е бяхме голяма гледка , а цирка беше пълен - давам малко снимки
http://picasaweb.google.com/geri.black.white/Vitosha10052009?aut … RgCPvr-4j0o_63Dw#

# 174
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте.
Ние сега се прибираме,голямо ходене падна Mr. Green и сме капнали  Tired
Гледам има снимка на една сладурана  Heart Eyes и бързате да я сватосате,а? Grinning
Лека вечер   bouquet

# 175
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
marinex, кучовците са страхотни. Ние имахме аляски маламут, но го загубихме и сега като гледах хъскитата се сетих пак за него, много ми домъчня.  Sad
Е, сега си имаме  немска овчерка и питбул.Днес доста полудуваха. Питбулчето е още младо и е голям палавник. Даже вода не може да му сложим, защото всичко гризе.

# 176
  • Мнения: 2 343
Ники-пики, много е сладка малката бърборана  Simple Smile
Маринекс, Силви, Дживотинче, признавам, завиждам ви за кучетата! Ние живеем в апартамент и няма шанс да си вземем куче, а и дворното на село умря, остана ни само една стара, престара болонка.
Хариела, благодаря, че ни споменаваш в молитвите си!

# 177
  • Мнения: 1 768
Силви , освен три чифта домашни пантофи и едни чорапи друго не ми е изял нашия , но кой знае какво ще направи ако остане сам  newsm78 Joy

# 178
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=375884
надявам се да съм се справила. това са част от снимките от моята градина на вилата.  Laughing
сега вече знам как да ви показвам снимки  Mr. Green, ако искате да гледате разбира се  Joy

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 23:15 от *volley*

# 179
  • Мнения: 1 062
Охоооо , тук хубавичко се сватосвате Геа , тази руса бамбина е супер за Алекс  Laughing Децата им ще са супер сладки  Joy

Тя Гея го сватосва Алекс за кой ли не, после надушвам че ще има женски бой за Къдрокосия  Joy Joy Joy

Волей, гледах, гледах, и много ми харесаха   bouquet

Маринекс, много са хубави моделите на снимките  Crazy Grinning

# 180
  • Мнения: 453
Добро утро, поспаланки ...
Няма ли днес желаещи за работа ?
Е, то не че аз се натискам да бачкам, ама ...
Ето сервирам ви закусчица:

# 181
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте  Grinning
Гарга само чайче ли има?Закуската е супер.Айде от мене ще е кафенцето  Mr. Green  Hug



# 182
  • Мнения: 3 246
момичета имаме нова темичка заповядайте там
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395650.0;topicseen /дали обаче успях правилно да го копирам/

Общи условия

Активация на акаунт