128 ДЕ. Огледалце, огледалце, я кажи кой е по-по-най, не ме лъжи!

  • 13 596
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 521
Аз пък си направих пиърсинг в навечерието на 30така, ама няма да кажа къде Mr. Green!

# 31
  • Мнения: X
И аз видях тортата, бравос!
Жив и здрав рожденника Макси, само радост да ви носи!

# 32
  • Мнения: 1 677
Дианджели, ЧРД на твоето пораснало момче, да е жив и здрав! Стискам палци за добри резултати.
Майра, Мата - Честит Имен Ден!
Сърфи, бързо казвай, къде е пиърсингът, не изостряй любопитството ни.
И аз съм в навечерието на трийсеттака, остават ми малко повече от двайсетина дни, накъде ли ще ме избие мен...

# 33
  • Мнения: 3 521
Оу, да, много е готина тортата. Зайци-железничари Laughing Laughing Laughing

# 34
  • Мнения: 1 677
Само на мен ли не ми се отваря линка със снимката? newsm78

# 35
  • UK
  • Мнения: 3 959
http://media.snimka.bg/2882/012018737.jpg

Така ще ти се отвори. Много готина торта. Simple Smile

# 36
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Дианджели, Честит Рожденник! Да ти е жив и здрав и само хубави новини да но донесеш!   bouquet

Днес и моята племенничка и 2 много добри приятелки са рожденнички  Flutter и Сергей Станишев  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 329

Бискара, zабравих да ти кажа, намери време да дойдеш в новата ни къЩа по на едно кафе  Mr. Green

О, благодаря за поканата. Ще дойдем. Ти кажи кога.

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Данджели, да ти е живо и здраво момченцето и всичко да е наред с изследванията!  bouquet
Абе, кво правите вие, докато си дойдем от доктор и изписахте темата ooooh!
Майре, не й ли замръзна на Кайли дупето Thinking

# 39
  • Мнения: X
Стига си питала. По-добре кажи какво каза доки за Мила?

# 40
  • Мнения: 1 677
МГМ, благодаря.
Дианджели, тортата е много хубава.

# 41
  • Мнения: 166
Аз пък съм най-умната  smile3533

Аz препорь4вам старото ни педи,ето линк:
http://www.rauschek-zeiss.de/ 
Много сьм доволна,мисля Bis-kara или Чико ми я препоръ4аха преди години.
Кабинета се намира на Лайм и на мен тогава ми бе6е адски удобно,а и не претупват прегледа,тьрпеливо иzслу6ват и т.н

Ние сме точно при нея

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Ами шашнаха ме, че може да е бронхит, защото като я преслушва, явно чу нещо на слушалката, но като пусна кръвните и се оказа, че не било толкова лошо, колкото го мислел той. Изписа ни свещички за температурата и инхалатор, за да и правим инхалации. Ако се влоши - утре пак при него, ако не - контрола в петък. Иначе ушите и гърлото са добре, няма нищо притеснително.
Пете, щях да пиша в предната тема, ама вие я приключихте докато си дойда - спри да даваш бурканчета с ягоди или храни, в които има ягоди. При Алекс се получава нещо подобно всеки път, когато има ягода в менюто  Confused

П.С. Аз съм най-уморена Embarassed

# 43
  • Мнения: 166
Динджели да ти е живо и здраво малкото ти момченце, много радостно детство изпълнено със смях и да е малко по-послушен от баткото   bigdance2 newsm59

И да ви пуснат много бързо от болницата с добри резултати

П.С. Гея не е от ягодите (те бяха боровинки), имаго от доста отдавна и не се е засили от тях

# 44
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
А прясно мляко вкарвала ли си в някое от яденията й?Защото при Алекс от прясно мляко, мъхести плодове и ягодите му правят такива проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт