Може ли да се смесва лечебната Хумана с друго мляко?

  • 927
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Малката има някакъв стомашен проблем, предполагам от зъби и, докато чакам работните дни и взех лечебна Хумана.
Питам се, като и мине мога ли да я смесвам с млякото, което си пие или не?. Предполагам може, но все пак Rolling Eyes.....

# 1
  • Мнения: 22 427
Може, да.
Аз след като се оправеше дъщеря ми, добавях и по малко лечебна хубана в млякото, което пиеше.

# 2
# 3
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Може, но внимавай да не се запече пък тогава.

# 4
  • Мнения: 133
Как я приемат децата ви тази лечебна хумана?Имаме стомашен вирус  и ни я предписаха,но уви на една порция я хане 5 лъжици ,я не и след като привърши кутията отидох до близката аптека да купя нова ,но нямаше хумана и взех на Аптамил мляко без лактоза  за диаричен синдром и сега стоя и си мисля сбърках ли  или не?Но поне го пие това мляко и съм спокойна поне малко че е сложила нещо в коремчето си ooooh!

# 5
  • Мнения: X
Аз я давах за пиене, като мляко, много я хареса, обикновено децата я харесват. Ако твоето дете не я харесва, Милупа имат лечебно мляко, можеш да опиташ и с него.

# 6
  • Мнения: 133
Аз я давах за пиене, като мляко, много я хареса, обикновено децата я харесват. Ако твоето дете не я харесва, Милупа имат лечебно мляко, можеш да опиташ и с него.
Да аз взех такова-фирмата е милупа ,а млякото е Аптамил,ако говорим за едно и също де!Днес купих лечебна Хумана с пробиотици,ми по я хапва,но кой да ми кажа,че имало различни първата която купих беше HN mit MCT-доста гадна за мен поне де,а тази е по -приятна,но да видим Praynig
Благодаря за отговора,въпреки ,че навлизам в чужда територия!
Сега само се моля всичко да минава,че детенце е станало като светулчица и ми е много тревожно Cry

# 7
  • вкъщи
  • Мнения: 704
може разбира се

Общи условия

Активация на акаунт