Ами сега? Не дава да му направят зъба...

  • 6 913
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 351
Според мен няма да е в Елхово.
Намери млад колега по възможност жена-те са по-търпеливи.
OFF аз лично след работа с деца се чуствам много изтощен, защото не съм много търпелив, а в такива случаи се налага да изцедя и последната си капка добродушие и поради тия причини избягвам работа с деца.
Незнам около вас, но в Пловдив има страшни специалисти с подход към децата (особено във Стоматологичния факултет)

Незнам как повече да помогна.
Успех!

# 31
  • Мнения: 990
Можеш ли да ме насочиш към някой конкретно, Пловдив не е толкова далече и сме длъжни да опитаме. Благодаря  Hug

# 32
  • Мнения: 351
В катедрата по Детска дентална медицина всички са ОК.
Аз лично съм най-впечатлен от работата на Д-р Кондева.
Пловдив-Факултет по дентална медицина-Катедра по детска д.м.-Д-р Кондева
Лични кординати нейни нямам.
На ЛС мога да ти дам моя тел.

# 33
  • Мнения: 990
Ще се опитам да открия координатите на тази жена, ако има нещо ще ти пиша на ЛС, излишно не искам да те притеснявам. Благодаря много. Ще чакам и Sesana да сподели как е минало посещението в София  Peace

# 34
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Като заговорихте за Пловдив - страхотен детски зъболекар там е доц.Емилия Илиева  Peace
Изключително доволна съм от нея, макар че отидохме с вече "тренирано" дете  Wink
Но от други майки съм чувала също само добри отзиви за докторката. В краен случай /когато детето има болки, мъчи се, но не дава да работят в устата му/, тя оправя зъбките и с пълна упойка, в присъствието на анестезиолог.
Ако искаш мога да дам нейни координати.

# 35
  • Мнения: 990
Като заговорихте за Пловдив - страхотен детски зъболекар там е доц.Емилия Илиева  Peace
Изключително доволна съм от нея, макар че отидохме с вече "тренирано" дете  Wink
Но от други майки съм чувала също само добри отзиви за докторката. В краен случай /когато детето има болки, мъчи се, но не дава да работят в устата му/, тя оправя зъбките и с пълна упойка, в присъствието на анестезиолог.
Ако искаш мога да дам нейни координати.

Ами ако може дай ми ги за всеки случай  Hug До 20 все ще решим какво да правим Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 819
Стели,да ти кажа аз мисля,че проблемът е в това,че сте попадали на кофти зъболекари.Съжалявам,че си толкова далеч от моя град,можех да ви заведа при зъболекарката на сина ми,разкошна жена.Моят син,преди около 2 години се държеше по същия начин при първото ни посещение,тази жена така му говори и го омайва,че сега като чуе,че ще ходи на преглед при нея,чак подскача и пляска с ръце.Аз изпитвам ужас от зъболекари и мислех,че и с него ще е така,но ми препоръчаха д-р Кънева съм й много благодарна.Когато намерите правилният зъболекар,ще решите проблема и всичко ще е наред,Успех Peace

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Ние си имаме пломба  Hug Мина много лесно. Малко го беше страх и се разходихме, после се върнахме и готово. Мога да кажа че жената е страшно мила и търпелива. Иван за отрицателно време я погледна с такова доверие, че не можах да повярвам.  Без болка, без караници, без дори да каже не. Сега бързаме, че пак ще ходим и той е първи на вратата.   bouquet

# 38
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Sesana, браво!
Дано и останалите направят така лесно  Peace
Ще можеш ли да снимаш процедурата?

# 39
  • Мнения: 990
Сесана, чакаме снимки и по-подробен разказ, аз чакам мъжа ми да се поосвободи утре та да видим скоро ще успеем ли да отидем някъде на извънградски зъболекар  Praynig

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Ние сме в София поне до събота. Снимки и клипче към Неделя. Забравила съм кабела, с които ги свалям на компа.  Да кажа, че даде на докторката и с машинка да работи. Това е космически напредък. Вярно е, че само заглади пломбата с нея, но е факт, че и даде и това да направи.

# 41
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Щом свикне веднъж с машинката, ще приеме и този начин на лечение  Peace
Ще чакаме клипчето, когато ви е възможно!

Steli_Meli, ето за всеки случай координати на зъболекарката в Пловдив, при която водя дъщеря си, страхотна е!
0888 753081 д-р Емилия Илиева - работи в "Медикус Алфа", за ориентир в града - това е точно до Пеещите фонтани в Цар Симеоновата градина. Когото и да попитате - ще ви насочат за мястото.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Да се включа с повече информация. Така. Ходихме в Лагера при др.Влахова. Направихме доста зъбчета и затворихме едно, което вече близо две години беше отворено. В Бургас така и не успяха да го затворят. Докторката е много търпелива и отзивчива. Разбра се с Иван чудесно. Болка няма на 100%. Без упойки и каквито е да е било медикаменти.
Покрихме каквото можехме със Здравната каса. А пломбите ни са толкова хубави, че не може да се направи разлика дали е пломбиран или здрав зъб. Сега страх от стоматолози нямаме. Дори позволи и машинка. Докторката каза, че няма да го боли и той на доверие прие. Не го боля. Ако имате проблемни зъбчета и дечица мога да кажа, че ще успеете там. Ще изпратя клипчета на лични и снимки. /Ако ги искате де/  Hug

# 43
  • Мнения: 990
Непременно изпрати, аз за сега малко съм отложила пътуванията, че мъжа ми е на нова длъжност и няма как да отсъства... Добре, че не го боли, ама и той си яде на другата страна.... ooooh!

# 44
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...Ще изпратя клипчета на лични и снимки. /Ако ги искате де/  Hug

Искам, искам!

Още веднъж - браво на вас!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт