Не посещавайте хотел "Таверната" в гр.Панагюрище ! ! !

  • 2 548
  • 3
  •   1
Отговори
 Ето я  историята:През почивните дни с моето семейство решихме да посетим гр.Панагюрище.Както си е реда от нета си избрахме къде да спим .В х-л Таверната (по снимки готин та дрънка),обадих се ,резервирахме си апартамент и т.н.След два дена се обадих потвърдих резервацията и тръгнахме.Но винаги има едно "НО" какво беше положението? За 60 лева(майната им) спахме а "апартамент" стая 3 на 3 метра ,баня и тоалетна на едно с размери 1 на 1 метър,тераса с панорамен изглед - керемидите на недостроената съседска къща,посуда сбирани от тук и там (все едно си на квартира на морето) една с една чаша нямаше еднаква.А забравих 5-6 пепелника (внимавайте майки и деца) мисля ,че в хотела се толерира пушенето и поради това че миришеше ужасно на цигари ,просенати калъвки ,нагъл собственик и т.н.Моя беше грешката че не предложих да си тръгнем веднага.Още съм бесен Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil и този път си обещах  да не оставя така нещата.И ето това е което мога да направя като Ви предопредя за този обект.Ще ми интересно и да прочета мнение на съфорумци от Панагюрище.И моля ако някой знае за такива некоректни хотелиери и т.н. да пише своевременно.

# 1
  • Мнения: 2 237
Такаааааа.....Аз съм от Панагюрище.Напълно споделям възмущението ти и съжалявам, че се е наложило да се разочароваш. Таверната е хотел на загуба, собственикът го държи единствено заради 2-3 постоянни клиенти, които не са от града и живеят там.За съжаление хубав хотел в града няма.Има един Каменград, който е от времето на соца, не е лош.....Сега строят нов хотел в центъра, но не е готов още.Така че следващия път се обади - ще те настаня у нас  Hug Другия път питай, ако беше писал щях да видя и да те предупредя.

# 2
Благодаря за поканата Peace.Може би следващият път ще се допитвам по-отрано.

# 3
  • Мнения: 527
Ние сме спали в Каменград. Ние пък от там не сме доволни. Имаше групи деца и до 1-2 скачаха и викаха и не ни оставиха да мигнем. беше ужасно. НО! Стаята беше голяма, но тъмна. Беше боядисана в тъмно лилаво. Банята не съвсем по правилата, ваната имаш чувството, че ще пропадне.

Но града е красив и спокоен. Има хубави музеи.  bouquet Идвали сме два-три пъти и пак ще дойдем.

Общи условия

Активация на акаунт