Препоръчайте ми доктор от Майчин дом Варна

  • 13 645
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 727
Искам малко повече информация за докторите там тъйкато в сайта им има само години стаж и ей такива неща , ако някой има впечатления от доктор там .....споделете гиПитам по-специално за доктори които израждат естествено тъйкато знам че повечето са много добри при секциото(Яков,Янева, Халачева)

# 1
  • Мнения: 181
Аз мога да ти кажа за моята лекарка, която също е добър специалист и особено в раждането чрез операция. Това е Д-р Капка Атанасова. Другата седмица ми предстои точно секцио при нея. Иначе ми проследи цялата бременност и прсто нямам никакви забележки. Ако имаш време изчакай да ти кажа и отзива ми от операцията, въпреки че й имам пълно доверие и се надявам да няма никакви проблеми. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 445
И мен ме изражда д-р Капка Атанасова през март. Родих нормално с епизотомия, но всичко беше бързо, внимателно и качествено. Влязох в 8 вечерта и родих в 11,55 здрав и симпатичен момък, който в неделя става на 5 месеца.

# 3
  • Мнения: 269
Аз раждах нормално в „Майчин дом”, при доц.Янева.
Много съм доволна, но и аз знам, че води предимно секцио.

# 4
 Мога да ти кажа по малко за някои доктори аз също раждах там  със секцио бях при д-р Цветомира Великова smile3521 и съм много доволна от нея, тя лично се грижи за мен през цялото време и съм й много благодарна smile3501. Всичко мина благополучно виж тя и д-р Евгения Георгиева ако не се лъжа са от новите попълнения и те правят операции в присъствието на д-р Яков за когото няма какво да говорим- много е добър. За д-р Халачева имам забележки тъй като никога няма време и все бърза братовчедка ми е при нея за тези 8 месеца досега само се мерят и теглят ( което всъщност правят акушерките) и са я гледали 2-3 пъти на видеозон. За д-р Капка Атанасова съм чувала само хубави работи моя приятелка беше при нея, а също и жената която беше с мен в стаята и двете бяха много доволни. Надявам се да съм ти полезна!

# 5
  • Мнения: 5 246
И при Яков можеш да родиш нормално  Peace
А Халачева, ами за нея или добро или нищо, аз няма да коментирам  Rolling Eyes
Янева също е много добра докторка, Станева и тя,а ми всъщност който ти си избереш  Simple Smile
Леко раждане и пиши кого си избрала и дали си останала доволна   bouquet

# 6
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Там всички са много добри,не се притеснявай Wink.Моята препоръка е за д-р Атанасова.

# 7
  • Мнения: 5 622
И аз бях секцио,но докторите,кото ме наблюдаваха и направиха операцията израждат и нормално(то и как иначе).Пратила съм не малко хора при тях.До сега един не се е оплакал Flutter

Препоръчвам ти д-р Боян Георгиев и д-р Евгения Георгиева.Цветомира Великова също е супер.Моя приятелка се падна да ражда при нея(естествено раждане) и остана много доволна

Успех
 

# 8
  • Мнения: 727
Мерси майчета,
Мен ме насочиха към Ана Атанасова............някой чувал ли е нещо за нея,чесно много добре се държа жената и миказа веднага като се зачестят контракциите да се обадя и ще дойде. По този  повод искам да ви питам вие как процедирахте раждахте при дежурния екип или си бяхте избрали лекар .................. newsm78

# 9
  • Мнения: 592
Аз ходя при д-р Сариев и също съм много доволна. Ще споделя мнението на всички, че там работят само добри специалисти и на който да се спреш ще няма да съжаляваш. Леко раждане!

# 10
  • Мнения: 1 800
По този  повод искам да ви питам вие как процедирахте раждахте при дежурния екип или си бяхте избрали лекар .................. newsm78

Аз раждах в Майчин дом януари - секцио при д-р Яков. Той ми водеше и женската консултация.  На мен още на първия преглед ми обясниха, че който лекар води консултацията, той поема ангажимент към теб за раждането, независимо дали ще е нормално или секцио, освен ако ти не предявиш някакви други претенции. Ако нещо стане звъниш по телефона в Майчин дом и си казваш името, чия пациентка си и какъв е случая-изтекли води примерно. Те си имат ангажимента да се обадят на гинеколога ти и да съберат екипа за раждането докато ти отидеш до там вече са готови и те чакат.
Леко раждане ти желая, дано всичко мине добре, в което не се съмнявам изобщо Praynig

# 11
Аз съм бремена в 8 месец и съм много доволна от отношението и вниманието на д-р Бейлерян.Тя ми води и консултациите.Всеки път изключително спокоино и подробно ми обяснява за състоянието ми.Каквито и въпроси да имам спокоино и търпеливо ми обяснява.Полага много грижи и внимание.ПРЕПОРЪЧВАМ Я НА ВСИЧКИ БРЕМЕНИ СЕГАШНИ И БЪДЕЩИ...........
Успех на всички на които им предстои раждане.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 439
Раждах при д-р Капка Атанасова - Майчин дом. Естествено раждане - общо 5 4аса, с епидурална упойка / действително намалява болката отчасти, но при мен направо спря контракциите, да не говорим че паднаха веднага тоновете на детето, но д-р Атанасова бързо овладя положението /. Докато  бях в болницата всеки ден идваше при мен и проверяваше как се възстановявам. За следващото отроче пак ще съм при нея:)
   Ако раждаш по естествен път, ти поставят апарат на корема, който следи тоновете...не позволявай да ти го махат по никакъв повод. При мен се случи докато докторката я нямаше да знаеш 4е не е редно и да вдигаш пара / тоновете на детето при мен се сринаха точно за секунда, слава богу вече бяха върнали апарата след като им се поскараха /

# 13
  • Мнения: 2 631
здравейте, аз съм на консултации при д-р халачева и съм доволна засега от отношението й, ако има мами, раждали при нея, ще се радвам да чуя мнението им

# 14
  • Мнения: 317
Аз родих в Майчин дом -Секцио при д -р Халачева .Тя ми водеше и консултациите, аз съм много доволна от нея,  за мен тя е отличен специалист , и много добър човек!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт