С Дюкан на всички ще покажа как ще стана супер гадже за плажа - 181

  • 23 273
  • 456
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 0
Привет момичета и недоволен режимуващ Борис  Laughing  bouquet
Гледах ви снимките от срещата- много сте хубави! Надявам се през лятото и аз да мога да дойда на някоя от сбирките !
Искам да споделя- днес съм с 500 гр надолу !!! Но пък ми е първи ПЗ ден та сигурно няма да слезна по надолу в следващите дни. Но пък голяма работа, важното е че ще си хапна здраво зеленчуци newsm44 eat
За обяд си направих първата режимна пица- божествена !!! Не знам как правите блата, но аз сложих белтъци на сняг, кисело мляко и трици. Стана едно въздушно и бухналичко. Отгоре доматен сос, гъбки, шунка и извара и 5-6 листа босилек- и я нападнах. Сега примижам блаженно.
  emili7497 много яка стратегия- да търсиш най-едрия субект на плажа  Joy Тази година няма да ти е трудно !

Sdeni мляко със степче винаги може, но пък тея кисели краставички ги ползвай само за подправка а в ПЗ яж си пресни

# 451
  • Мнения: 300
Ей как сте?Как ви се отразява времето навън?Аз днес нали съм със салатки и месце та съм на седмото небе!?килца надоло съм за 5П дни но нищо ще имам успехи а з си знам!
Искам да попитам по-вещите мога ли кексчетата да си ги правяв купички в МВ?
Не можах да отида на збираката Бургаска та ми се плаче....но вие ще разказвате!

# 452
  • GYM
  • Мнения: 814
 Hug от мен за всички без изключения. Такаааа... Питах ви значи какво ще речете за смяната на режима ми, т.е. сега съм на 3П#4ПЗ, и мислих да мина на режим 4ПЗ#3П, тъй като съм по- мощна в долната си част... Отговор не получих, та си продължавам по старому, а утре - среща с кантара. Благодаря ви, момичета и Боре, че ви има, много кураж и позитивизъм бера от вас Hug

# 453
  • Мнения: 11
Здравейте Дюканки!Едвам ви прочетох.До плажа имам още време, но ми остават още 10 кг за сваляне.Не съм си променила линийката, но после ще я променя-вече съм 75.Успех на всички!

# 454
  • Мнения: 1 731
 Sdeni,синапа и готварската сол никак не се връзват с Дюкан. Naughty

Слабе,направо ме утрепа от смях . Joy Превивам се тука на две и добре ,че съм сама ,че току виж са ми пуснали жълтата книжка за издаване. Joy

# 455
  • Мнения: 788
За краставичките: и аз намерих в Кауфланд едни, обаче без захар. Вярно, че заради солта трябва да се избягват, но по малко и нарядко може Peace Аз понякога, но невинаги, предварително за кратко ги слагах в малко вода да се пообезсолят. И за синапа също, щом е разрешена горчицата със синап без захар, защо да не може и краставички със синап. Пък и той синапа е сложен само за подправка, не се яде. Това е мое мнение, ако не е правилно, свиркайте... Hug

Обадих се на момичетата  на срещичката Hug добре си изкарват, кудкудякат си Mr. Green смеят се... забавляват се... ще разказват после Heart Eyes

 Hug Hug Hug

# 456

Общи условия

Активация на акаунт