За влиянието на видовете алкохол...

  • 6 482
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 749
Авторката що не помоли модератор да премести темата й в Здравния? Thinking
Joy Недей така бе,жена,още не сме за там.

# 61
  • Мнения: 4 668
Ако пия бяло вино ставам заядлива и ме боли главата .
Червеното не ми влияе никак или поне не съм забелязала  .
С любимият ми бърбън нямам грижи - мога доста да изпия и не ми влияе кой знае колко .
Но като цяло - пия ли алкохол ми се доспива  Laughing и за секс дума не може да става .
Не смесвам питиета и за щастие не пея , ако се напия ... също така за щастие не ми личи , че съм пила ...  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 44 032
Но май всички имат неприятен секс след къркане.


ааа не Simple Smile много си ми е приятен даже.....

# 63
  • Мнения: 923
От червеното вино ме боли глава и ставам заядлива  ooooh!
От бялото вино ставам приказлива
Твърд алкохол не обичам, хваща ме бързо и ме пуска бавно Rolling Eyes
Най -добре ми се отразява биричка с пържени картофки Joy

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 336
Аз откакто родих въобще не мога да нося на алкохол...
А и започнах да страдам от тежък махморлук Whistling
иначе за протокола - пия всичко, с изключение на ракия и сладки коктейли. От коктейлите най-обичам "маргаритките" на плажа...
Иначе ако няма да се пие сериозно - предпочитам една-две бирички.
Като излизам за разпивка - водка!
И вино не отказвам - ако сме на маса...
Изобщо съм си отявлен алкохолик Hug

# 65
  • Мнения: 702
Мдаа, това е интересна тема..
Забелязала съм, че от бира ме хваща мнго повече отколкото от твърд алкохол!Даже, ако изпия повече ставам агресивна, а от твърдия алкохол ми е весело и забавно!От бира ме боли глава и ми е супер гадно на другия ден, от твърдия алкохол - не!
Виното е коварно!Много обичам червено вино!Бяло - не, блудкаво е!
От червеното вино всичко е наред, докато си стоиш на масата, без да се друскаш много много Mr. GreenОбаче, станеш ли - я краката ти ги няма, я светът се върти. Разбира се говорим, след трета, четвърта водна чаша Simple SmileИ на другия ден, ако не си взел мерки, си лом...

# 66
  • Мнения: 2 716
Пияндурки ненаситни  Joy

# 67
  • Мнения: 3 736

Идея нямам, да ти кажа... Хич и не ща да знам.  Mr. Green

Vagabond, при мен е точно обратното след бира/спирт. Май всичко е до организъм, както обикновено.

# 68
  • Мнения: 2 401
Принципно съм бирена фенка.  Обаче от няколко месеца, всичко що е бутилирано у нас не ми влияе добре.
От твърдото най-обичам тия  дето не ми влияят.  Това са два вида вискита, една руска водка и узо.   
Айде.

# 69
  • Мнения: 2 011
И аз съм бирена фенка.  beer beer3 beer2  Най - ме унася ... Tired А от  всички останали видове алкохол започвам да дърдоря много и да се смея и  ставам влюбчива ( както каза една съфорумка) Wine Glass Drunk Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт