Въпрос до мамите даващи Фризовом

  • 2 491
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Здравейте мамчета.
От вчера давам Фризовом,но нещо не ми се разбива добре.И също така се образуват много балончета.
При вас така ли е и това с тези балончета не е ли лошо.
Да каза,че бяхме на НАН НА1,но малката много връща и докторката каза да пробваме с Фризовома.

# 1
  • Мнения: 1 702
Здравей,аз давам Фризовом откакто се е родила заради повръщане,за него водата трябва да е по-топла(леко гореща) отколкото за другите АМ,аз например си стоплям преварена водичка в микровълновата за 45 сек. и добавям АМ,раздрусвам силно и оставям да се утаи за няколко секунди(за разбиване използвам шише  "Камера" те си имат цедки) после прецеждам и така пяната остава на дъното на шишето и ако има и бучици няма да запушат биберона.

# 2
  • Мнения: 1 482
Ние получихме разтройство от Фризовома и минахме на АПТАМИЛ-АР.Не е толкова гъсто,разтваря се добре Peace

# 3
  • Мнения: 2 334
Когато давах на дъщеря ми Фризовом беше по абсолютно същия начин.Ставаха много балончета и не се разбиваше добре,но мисля че балончетата не са проблем а за разтварянето пробвай да сменит температурата на водата  Peace

# 4
  • Мнения: 143
Водата с която правя АМ е доста топла,даже после я охлаждам.
Офф изобщо не съм доволна.НО за сметка на това бебка не връща от него.
Благодаря ви за отговорите   Hug

# 5
  • Мнения: 1 218
И моят син е на фризовом. Но нямам никакви проблеми с разбиването  newsm78
Ползвам шишета на Нук, те си имат капачета. Слагам водата (гореща, топла или хладка (ако сме навън) - както дойде) , после АМ, после капачето на шишето и енергично разбивам. Малкият умира да се хили , докато трае това разбиване ... и така друскам около 1-2 мин. и е готово - няма буци, ееее има малко пяна, но тя си остава по шишето...

Успех !

# 6
  • Мнения: 2 495
Фризовома е така-по-гъстичко е и трудно се разбива!

# 7
  • Мнения: 575
Разбива се добре в по-топла вода. А балончетата изчезват с няколко капки Еспумизан, Инфакол, Лефакс и т.н. капки за колики.

# 8
  • Мнения: 143
Да това за капките го знам,но при нас е излишно.
Сега след обяд го направих така:Сипах вряла вода в шишето(аз ползвам ЧИКО) и сипвам една лъжичка АМ и разбърквам с лъжица и така докато сипя 5 лъж. АМ.
И така се разби перфектно и нямаше пяна.

# 9
  • Мнения: 344
Разбивала съм го с по - топла вода , млякото беше в коремчето му , а пяната по стените на шишето.

# 10
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Да това за капките го знам,но при нас е излишно.
Сега след обяд го направих така:Сипах вряла вода в шишето(аз ползвам ЧИКО) и сипвам една лъжичка АМ и разбърквам с лъжица и така докато сипя 5 лъж. АМ.
И така се разби перфектно и нямаше пяна.


Точно това щях да ти пиша  Peace! След като открих този начин спрях да виждам бучки в шишето. Пяната не е проблем! Иначе е вкусно мляко! Дребния го пи до 11-ия си месец!

# 11
  • Мнения: 1 305
Да това за капките го знам,но при нас е излишно.
Сега след обяд го направих така:Сипах вряла вода в шишето(аз ползвам ЧИКО) и сипвам една лъжичка АМ и разбърквам с лъжица и така докато сипя 5 лъж. АМ.
И така се разби перфектно и нямаше пяна.
Когато давах и аз Фризовом го разбивах с лъжичка за да няма мехурчета, и се разбиваше идеално.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 723
........... Слагам водата (гореща, топла или хладка (ако сме навън) - както дойде) , после АМ, после капачето на шишето и енергично разбивам. ....... и така друскам около 1-2 мин. и е готово - няма буци, ееее има малко пяна, но тя си остава по шишето...

Успех !
и аз така Peace

# 13
  • Мнения: 83
и моята принцеса е на фризовом остават балони но тя си ги изсмуква и тях.от многото опити да сменя фризовома -неуспешни-оставам на него.

# 14
  • Мнения: 1 469
С гореща вода се разтваря перфектно, на самата опаковка дори си пише градусите, разбърквам с вилица и после го охлаждам. Аз имам друг въпрос? Имате ли черни точици. Вече на 2-ра  кутия забелязвам в шишето черни точици в млякото и по стените. Някой имал ли е?

Общи условия

Активация на акаунт