за липсата на коластра през бременността?

  • 1 700
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
През цялата бременност не съм имала и капка коластра, а после като се отприщи тая ми ти кърма...  Laughing Още ми протичат гърдите от време на време, а имам повече от 10 месеца кърмачески стаж.  Wink

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
През цялата бременност не съм имала и капка коластра, а после като се отприщи тая ми ти кърма...  Laughing Още ми протичат гърдите от време на време, а имам повече от 10 месеца кърмачески стаж.  Wink
svetlitsa от това по-хубаво няма. Аз още ползвам подплънки ,иначе рискувам да имам петна по блузите си,което е особено неприятно ,ако сме навън

# 17
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
През цялата бременност не съм имала и капка коластра, а после като се отприщи тая ми ти кърма...  Laughing Още ми протичат гърдите от време на време, а имам повече от 10 месеца кърмачески стаж.  Wink
svetlitsa от това по-хубаво няма. Аз още ползвам подплънки ,иначе рискувам да имам петна по блузите си,което е особено неприятно ,ако сме навън

Така е. Но пък е хубаво, че има готова манджа за детето по всяко време.   chef

# 18
  • Мнения: 11 818
И аз смятам, че не трябва да се тревожиш и ще кърмиш отново успешно! Аз този път отново имам коластра, но да си призная и аз все си мисля дали и този път всичко ще е наред с кърменето, нормално да ни връхлетяват такива мисли, особено на финала. Вярвам, че всичко ще е наред, даже още по-... от първия път!  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 2 658
момичета, благодаря и за вашите мнения.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт