МОП

  • 8 520
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 310
Аз използвам най-обикновен моп с гъба. Чистя с препарат за ламинат и за теракот, като предварително прахосмуча. Нямам оплаквания от гъбата.  Peace

# 16
  • Мнения: 930
може ли да ми покажете мол с микрофибърна подложка, че аз имам от този с гъбата, но не съм доволна, а не се сещам за кой ми говорите Blush

# 17
  • плевен
  • Мнения: 644
може ли да ми покажете мол с микрофибърна подложка, че аз имам от този с гъбата, но не съм доволна, а не се сещам за кой ми говорите Blush

моят е подобен и е от Кауфланд за 12.00лв ,по-точно модела е същия

# 18
  • Мнения: 127
dani t, какъв е тоят моп?! Направо съм се видяла в чудо - за 4 месеца смених 3 броя. То бива боклуци, ама това вече #2gunfire

Моя моп е италиански,но за съжаление в момента не мога да кажа производителя.Има ги тук в Пловдив в едно малко магазинче за дом.потреби,другаде не съм ги виждала.Струва около 18 лв в момента,по-скъпо е от другите,но  си заслужава определено.

А за дезинфекцирането на пода-нужно ли е чак толкова?Ако не се ходи с обувки в къщи...Някак си ми навява асоциация с болница,нали там все дезинфекцират и мирише на хлор Sick Аз мия само с вода.

# 19
  • Мнения: 3 641
Извинявам се за тъпия въпрсо, но никога не съм ползвала с микрофибърна кърпа. Как става почистванетои след това, сваля се и се пере ли? Embarassed

# 20
  • плевен
  • Мнения: 644
Извинявам се за тъпия въпрсо, но никога не съм ползвала с микрофибърна кърпа. Как става почистванетои след това, сваля се и се пере ли? Embarassed

Да сваля се и я пера в пералнята

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 66
dani t, какъв е тоят моп?! Направо съм се видяла в чудо - за 4 месеца смених 3 броя. То бива боклуци, ама това вече #2gunfire

Моя моп е италиански,но за съжаление в момента не мога да кажа производителя.Има ги тук в Пловдив в едно малко магазинче за дом.потреби,другаде не съм ги виждала.Струва около 18 лв в момента,по-скъпо е от другите,но  си заслужава определено.

А за дезинфекцирането на пода-нужно ли е чак толкова?Ако не се ходи с обувки в къщи...Някак си ми навява асоциация с болница,нали там все дезинфекцират и мирише на хлор Sick Аз мия само с вода.
dani t, къде в Пловдив се намира това магазинче?

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз ползвам гъба. Доволна съм. Няма как да изсъхне у нас, защото мия всеки ден а и подсушавам банята след къпане. Препарати ползвам, но не съм забелязала да се скапва толкова бързо.

# 23
  • Мнения: 127
Danima,магазинчето се намира в пресечка на ул "Гладстон,"където е бившето кино Космос.Зад киното има едно като кръстовище на 4-5 улички,от едната страна и ма детски магазин,а отсреща е въпросното магазинче за дом.потреби.Дано си ме разбрала Peace

# 24
  • Мнения: 121
Vili_Dj., извинявай за забавянето, но пътувах...
Не знам марките на гъбите, но и трите бяха различни и съответно на различни цени - 8 лв., 10,90 лв. и 12 лв. Не че за тези пари, човек може да иска кой знае какво качество, но поне по 2 месеца да издържаха...  Naughty На два от моповете им се счупи дръжката, в частта, където изтегляш, за да изцедиш гъбата, а на третия - самата гъба беше пълен боклук (утре ще мога да кажа каква марка беше той).
 Иначе използвам син Medix за теракот и като цяло съм доволна - не остава следи и има приятен аромат  Peace

# 25
  • Мнения: 1 165
При мен се получи абсолютно същото с моповете с гъба.От синия Медикс и аз съм много доволна.Много приятно ми мирише

# 26
  • Мнения: 53
Аз си купих моп с микрофибър преди да го пробвам изчистих с прахусмокачка. После изчистих ламината с Емсал, а теракота с Пронто за теракот и всичко светна.За моя голяма радост по ламината не останаха следи,но само тогава, когато кърпата беше изцедена много добре!.... Но за голямо нещастие радоста ми продължи, докато мъжът ми не се прибра и се намъкна с мокри чехли в хола, оставяики стъпки навсякъде!  Аз естествено #Crazy и #Cussing out, а той  Grinning мило не се сърди! Е какво дасе прави мопът е добър, ама ние не ставаме newsm62

# 27
  • Мнения: 121
Момичета, малко се забавих, но все пак - мопът с кошмарната гъба е марка Sapir (има нарисувано едно диамантче). Казвам ви, че такова чудо не бях виждала - гъбата е толкова мека, че докато мия теракота дръжката на мопа стърже по пода - съкаш минава през гъбата. Да не говорим, че веднъж залепнали разните кончета и косми нямат почистване...  #Crazy А иначе я избрахме заради металната дръжка (предишните бяха пластмасови и се счупиха за отрицателно време)  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 167
В Метро съм гледала един моп с микрофибър и резервоарче за вода и е около 30-40 лв.Някой има ли такова?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Мда, Сапир са гадни, освен това много бързо спират да попиват. Последния път си взех някаква друга - не знам каква марка, но си беше мека, не твърда като камък, и е малко по-дебела от тези твърдите - зелена някаква, има и сини и жълти. Много по-хубава е, макар че е малко по-скъпа. С гъбата Сапир ролките на мопа ми се разпадаха постоянно, а гъбата се прещипваше между тях като се опитвах да я изцедя. С тази новата няма такъв проблем. И определено не се разваля от препарати, всъщност нито една гъба не съм забелязала да се разваля от препарати Thinking А моп с микрофибърна кърпа използвам за подсушаване и излъскване, след като съм измила.

Общи условия

Активация на акаунт