Намеква ли ми нещо тъщата?

  • 30 560
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 600
значи по стила на тъщата,ми се струва как'Сийка.обаче от друга страна ,пък,тя е свястна жена Wink Laughing

Каква тъща те гони, моме, аз ще ставам свекърваMr. Green

ПП Пуберски фантазии не ми се четат.  smile3507 Хем пубер, хем геронтофил.  Sick

# 31
Зетко и твойта не е лесна Joy
тъщата става ли поне  Mr. Green


Ще ви кажа , че две трети от вас могат само да и завиждат за подържаната фигура и липсата на бръчки по лицето.

И не знам кво сте чели по други форуми, ебливи тъщи има колкото искаш по света, но при мен положението е направо никой да не мърда...

И ще помоля некви тъщи-ментета да не дрънкат глупости. Жена ми има шеф! Дано само и той не дава нощни смени, че е хубавец - прилича на Мики Рурк  Shocked

# 32
  • Мнения: 702
Леле. Микито Рурк ли бе?!Къде каза, че работи жена ти, да отида и аз  Mr. Green
А пък за тъщата, пич, много мислиш, прасния и да е мирно!Пък може и няколко пъти, за да й олекне ..и на теб също!То като казваш за бръчки - аз още нямам де,поне видими, пък и мъжа вече наистина не си го вади почти от мен, ама мога да прасна Микито да ти кажа, честно Blush
Питай тъща си кой филм дават, че е толкова интересен и всяка вечер го гледа, може да те покани..

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Ти що гледаш зад чуждите врати бе? Аман човек да не се заиграе.

# 34
  • Мнения: 544
 Joy Joy Joy Голям фантазьор си, ей!

# 35
  • София
  • Мнения: 5 255
Зетко и твойта не е лесна Joy
тъщата става ли поне  Mr. Green


Ще ви кажа , че две трети от вас могат само да и завиждат за подържаната фигура и липсата на бръчки по лицето.

И не знам кво сте чели по други форуми, ебливи тъщи има колкото искаш по света, но при мен положението е направо никой да не мърда...

И ще помоля некви тъщи-ментета да не дрънкат глупости. Жена ми има шеф! Дано само и той не дава нощни смени, че е хубавец - прилича на Мики Рурк  Shocked



Що не вземеш и него да треснеш, по думите ти разбирам, че ти харесва! Абее направо покани и шефа и тъщата, и жената и
едно хубаво групово си спретнете.. може и домашни любимци да включите (още не се беше сетил да ги намесиш, нали?  Crazy)
И .. да се свършва !  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт