Годност на АМ след отваряне

  • 1 955
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 116
Здравейте,
знаете ли дали трябва да се спазва стриктно указанието за съхранение на АМ след отваряне. Наложи се на два пъти да дам добавка Frizopep, а на опаковката пише да се използва в рамките на 4 седмици след отварянето. Първата опаковка я изхвърлих и сега се чудя да изхвърлям ли и втората?!
Благодаря на всички, които ще отговорят!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Присъединявам се към stefaninata.Аз също купувам нова опаковка ,ако са минали повече от 4 седмици , а реално съм ползвала много малко количество евентуално за дохранване  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 3 752
Мисля,че се презастраховат,а иначе нищо му няма на млякото и 6 седмици да стои отворено.Но все пак щом е посочен срок е редно да се спазва.Всеки сам си преценява.

# 3
  • Мнения: 4 335
Винаги сьм спазвала срока,когато става вьпрос за детето.За да го напишат си има причина,не бих рискувала,особено за толкова малко бебе.И на мен ми се е налагало да хвьрлям,но в крайна сметка една кутия АМ не струва много.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз бих го хвърлила ако е за малко бебе.За дете над 1г още една седмица мисля че не е проблем.

# 5
  • Мнения: 1 305
Аз бих го хвърлила ако е за малко бебе.
Peace
Колкото и да е голямо детето ми бих го хвърлила щом са го написали този срок.

# 6
  • плевен
  • Мнения: 644
Винаги сьм спазвала срока,когато става вьпрос за детето.За да го напишат си има причина,не бих рискувала,особено за толкова малко бебе.И на мен ми се е налагало да хвьрлям,но в крайна сметка една кутия АМ не струва много.

 Peace

# 7
  • Мнения: 1 512
Винаги съм спазвала сроковете отбелязани на опаковката.

# 8
  • България
  • Мнения: 457
Винаги съм спазвала сроковете отбелязани на опаковката.
И аз  Peace

# 9
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Аз съм изхвърляла АМ, когато не сме го употребили в посочения срок.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 185
Спазвам сроковете! Има си причина да са такива, аз не я знам, но не рискувам!

# 11
  • вкъщи
  • Мнения: 704
най добре спазвай упътването-не го пишат така и аз хвърлям мине ли четири седмици

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
спазвам сроковете

# 13
  • Мнения: 4 433
Винаги го е изпивал преди да изтекат тия 4 седмици Laughing

# 14
  • Мнения: 431
Давала съм и след 4 с-ци,обаче го съхранявах в хладилник(въпреки че пише да не се прави).В началото дохранвах и АМ свършваше много бавно.Мои приятелки ме посъветваха,че правят така,не е имало проблем при нито едно дете Peace.
Иначе и количествата дн. доза посочени на кутията не се спазват,то иначе щяха да станат прасенца децата  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт