Въпрос за метрото Обеля - Младост?

  • 2 905
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • sofia
  • Мнения: 1 185
НАЛЯВО ПО УЛ. "ФИЛИП АВРАМОВ", НАДЯСНО ПО УЛ. "СВЕТО ПРЕОБРАЖЕНИЕ", НАЛЯВО ПО УЛ. "Д-Р АТАНАС МОСКОВ", НАЛЯВО ПО УЛ. "ФИЛИП АВРАМОВ" И ОТ СП. "ОБЩИНА МЛАДОСТ" ПО МАРШРУТА ДВУПОСОЧНО.

Моля някой запознат да ми обясни как извозващия или както там се казва автобус 113 ще стигне от ул. "Д-р Атанас Москов" до ул. " Филип Аврамов"? По ул. "Самара" ли?  Т.е. улицата, която е успоредна на канала в Младост - 4?

# 31
  • Мнения: 4 585

Сложи си тая картинка в аватара, ако искаш.
Тая, с която си в аватара сега, е по-голяма от допустимото.

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Днес се разминах с поне 113-ки. Видях го тоз довозващ транспорт. Ама къде точно се движи - не знам.

# 33
  • Мнения: X
НАЛЯВО ПО УЛ. "ФИЛИП АВРАМОВ", НАДЯСНО ПО УЛ. "СВЕТО ПРЕОБРАЖЕНИЕ", НАЛЯВО ПО УЛ. "Д-Р АТАНАС МОСКОВ", НАЛЯВО ПО УЛ. "ФИЛИП АВРАМОВ" И ОТ СП. "ОБЩИНА МЛАДОСТ" ПО МАРШРУТА ДВУПОСОЧНО.

Моля някой запознат да ми обясни как извозващия или както там се казва автобус 113 ще стигне от ул. "Д-р Атанас Москов" до ул. " Филип Аврамов"? По ул. "Самара" ли?  Т.е. улицата, която е успоредна на канала в Младост - 4?
Заповядай:
http://www.skgt-bg.com/News/malka_113.jpg

# 34
  • Мнения: 76
Аз живея близо до метрото и ще си зарежа колата, защото и без това няма къде да се паркира в центъра, но пък адски се дразня как никой от "умните глави" не предвиди паркинги около метростанциите, така че хората да могат да си оставят колите и да ползват метрото - сега съм сигурна, че околните квартали ще зе задръстят от паркирали през деня коли...

# 35
  • Мнения: 4 916
Днес се возих на метрото   Sunglasses Тези дни явно е безплатно  Peace
Според картата на линиите, която е сложена на спирката на Интерпред, метрото от Младост ще се пресича с люлинското под Шератон, т.е. ще трябва прекачване.

# 36
  • София
  • Мнения: 14 672
Е, няма как да има прекачване-от Сердика ще продължи до Ректората и следващата спирка е стадиона. В едната посока релсити са положени.
А кога ще стане...при Военния клуб края не му се вижда.

# 37
  • Мнения: 4 916
Порправям си поста - сега гледам карта, според която няма да има прекачване. луда работа.

# 38
  • Мнения: 527
При Университета изглеждат почти готови. Май остава отгоре настилката. newsm78 Дано да е така

# 39
  • Мнения: 7 640
При Университета изглеждат почти готови. Май остава отгоре настилката. newsm78 Дано да е така

хубаво, ама нали трябва да я свържат станцията с другите Wink

# 40
  • Мнения: 19 482
Някой знае ли дали от крайната спика на метрото при Кемпински ще има свързващо звено с кварталите Драгалевци и Симеоново, че то иначе трябва за три спирки до Хладилника да се чака някакъв друг транспорт и оттам да се сменя...

Общи условия

Активация на акаунт