Въпрос за метрото Обеля - Младост?

  • 2 896
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Извинявам се, въпросът може би не за тук, но не мога да намеря информация,

метрото Обеля - Младост дали ще е с прекачване на Шератон или ще е една линия?

# 1
  • Мнения: 4 841
Човече, през 2012 може да дойде края на света, а ти питаш за 2020  Joy

# 2
  • Мнения: 4 916
Извинявам се, въпросът може би не за тук, но не мога да намеря информация,

метрото Обеля - Младост дали ще е с прекачване на Шератон или ще е една линия?


Доколкото помня, май ще бъде една линия, ама това е толкова далече в бъдещето, че...

# 3
  • Мнения: 87
Май не съм се изразила ясно.

Всъщност питам, дали ще има прекачване на метрото, което идва от Люлин с това, което отива към Интерпред?

п.с. Днес пускат линията от стадион Юнак към Младост. Остава да се свърже средата, чувам че есента ще стане това.

# 4
  • Мнения: 4 841
Май не съм се изразила ясно.

Всъщност питам, дали ще има прекачване на метрото, което идва от Люлин с това, което отива към Интерпред?

п.с. Днес пускат линията от стадион Юнак към Младост. Остава да се свърже средата, чувам че есента ще стане това.


Може и есен да е, но със сигурност няма да е тази година.

# 5
  • Мнения: 2 716
Днес е пуснато метрото. (или днес официално ще го откриват)
Хора!!!!
Няма прекачване.
Поне, според вестника....

# 6
  • Мнения: 527
Е, как да няма прекачване? newsm78 Слизаш на Шератон, от там пеша да стадион Юнак и от там с метрото до Младост 1. Сутринта е пуснато в 4.30ч в експоатация, а официалното откривана е в 11.00ч. Разкрива се и нова автобусна линия от ММладост 1 да Младост 3 - 113 линия май беше.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
Значи затова вчера миеха улицата пред метростанцията на Младост 1,а то защото от тАлАвизията ша ни снимат Mr. Green

# 8
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Метрото няма да е панацея срещу задръстванията - http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=3600& … =5&id=0001201

Вие лично ще си зарежете ли автомобила, за да се придвижвате с метрото? 'Щото аз не...

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
Метрото няма да е панацея срещу задръстванията - http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=3600& … =5&id=0001201

Вие лично ще си зарежете ли автомобила, за да се придвижвате с метрото? 'Щото аз не...
В определени случаи ДА!
Пример:Живея срещу спирката на Младост 1,взимам количката с бебо и тръгвам за Борисовата и си взимам метрото

Цитат
................Покрай новия участък от "Младост" до центъра например София вече се сдоби с нов булевард - "Пловдивско поле" (връзката между "Младост"1 и "Дървеница"), .............

 Joy Joy Joy
Пловдивско поле отдавна си съществува,сега просто прецакаха блока срещу Онкологията,хора представяте ли си ,какво е на 3 метра от прозореца ти да минава булевард!!! CrazyПри това потърпевши са първите три етажа,който е минавал от там знае за каква простотия на архитектурата говоря ooooh!

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 10:31 от Madam Stasita

# 10
  • Мнения: 87
Дали ще има прекачване, когато реално пуснат линията Люлин - Младост?

"Вие лично ще си зарежете ли автомобила, за да се придвижвате с метрото?" - С най-голям кеф, при това. Омръзна ми да вися с часове всеки ден в задръстванията и да дишам мръсен въздух....

А иначе, питам за дете, за ходене на училище, защото ако има прекачване ще се губи още време и ако е за по една-две спирки от две линии няма да се усети кой знае каква полза.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 108
Вие лично ще си зарежете ли автомобила, за да се придвижвате с метрото? 'Щото аз не...

Определено и двамата с мъжа ми ще зарежем автомобилите и ще ходим на работа с метрото. Peace  Живеем в Младост 2, а работата ни е на около два километра от метростанция "Юнак", но предпочитаме да си предвидим време за ходене, отколкото всяка сутрин да преживяваме стреса на автомобилното движение и липсата на места за паркиране.

м2 според тази схема  Младост- Обеля би трябвало да е една линия. Peace

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 10:40 от sweetkids_mama

# 12
  • Мнения: 4 916
...
Вие лично ще си зарежете ли автомобила, за да се придвижвате с метрото? 'Щото аз не...

В повечето случаи - да. Хич не ми е кеф да се бутам в центъра с колата, дори сега, когато мога да ползвам два служебни паркинга в центъра.

# 13
  • Мнения: 527
Дали ще има прекачване, когато реално пуснат линията Люлин - Младост?

"Вие лично ще си зарежете ли автомобила, за да се придвижвате с метрото?" - С най-голям кеф, при това. Омръзна ми да вися с часове всеки ден в задръстванията и да дишам мръсен въздух....

А иначе, питам за дете, за ходене на училище, защото ако има прекачване ще се губи още време и ако е за по една-две спирки от две линии няма да се усети кой знае каква полза.



Снощи имаше информация, че вече са положени релсите до още една спирка посока Обеля, юли щели да положат до още една. До средата на септември щяло да бъде пуснато метрото до Люлин и НЯМА да има прекачване. Но от средата на септември.


Много се радвам на пускането на метрото, дано да има отражение на трафика.  Hug

# 14
  • Мнения: 4 585
метрото Обеля - Младост дали ще е с прекачване на Шератон или ще е една линия?
Прекрачване ли имаш предвид? Прекрачване на Шератон?
Предполагам, че метрото е най-бързият и най-еко транспорт.
Я, Мадам е съседка на Вълчето ми.

Общи условия

Активация на акаунт