Мнения и отзиви за детски градини във Варна

  • 934
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Искам да изразя мнението си относно една детска градина във Варна-ЦДГ13-Звездичка.Това е най-ужасната градина във Варна.Първо персонала е отвратителен-лелите на дават на детето ти да яде, винаги му се карат, когато се забави с яденето или когато иска допълнително не му се дава храна.Учителките-в едната от групите е толкова намусена, че горките деца която са при нея.А за директорката кaкво да Ви кажа-наглед изглежда много приятна жена, но подкупа които трябва да се даде, за да влезе детето ти...................просто нямам думи..........Аз съм бивша служителка там отношението към мен беше просто толкова унизително,аз всеки ден се прибирах и плачех, нямах желание да отивам на работа, а какво да кажа за децата....наясно съм какво правят в тази градина.

# 1
  • Мнения: 15

Госпожице, Камелия много си смешна,да не кажа жалка в стремежа си да опетниш името на една от най-добрите  градини във Варна.
Твоята работа прилича на "видяла лисицата,че гроздето е високо и казала,че е кисело"...Не се излагай повече и приеми факта,че си изгонена от там!!!
 Престани да  спамиш форумите !!! #2gunfire

# 2
  • Мнения: 4
Мила госпожице, аз наистина недоумявам каква е причината да пишете по различните форуми   - липса на други занимания или това Ви е просто хоби? Нима светът е свършил с това, че не Ви искат в детска градина "Звездичка"? Няма ли други градини, където да отидете да работите? Любопитно ми е защо толкова сте се вторачили в конкретното детско заведение? Нали всеки ден,казвате, сте се връщала разплакана и сте нямали желание да работите там? Какво по-хубаво от това,че сте се отървала от бремето си да работите на място, където не желаете,а и доколкото разбирам сте била и нежелана? Знаете, че насила хубост не става, така че впрегнете силите си в нещо полезно за Вас - потърсете си работа на друго място и забравете за "Звездичка"! Ще си позволя да Ви дам и още един съвет ( дано не ми се сърдите за това). Опитайте се да преживеете разочарованието си тихо и кротко - без да пишете в гнева си думи, за които може да съжалявате някой ден! Престанете да сипете хули по адрес на тази детска градина, защото твърде много хора четат този форум и е възможно да си направите лоша услуга при кандидатстване за работа в друго детско заведение!
И... запомнете едно нещо от мен! Добрата дума и железните врати отваря! Това е една стара като света поговорка и... повярвайте ми - много, много вярна и актуална и днес!
Желая Ви късмет и повече позитивни мисли ... и действия! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6
Каквото си искате говорете и ме обиждайте.Всеки си има право на мнение.И аз не съжалявам, че съм си тръгнала от там, просто изразявам мнение , нали затова са форумите?Или може би да се обиждаме колеги от 13 ЦДГ.Какво значи "нежелана"-НЕ, просто неизгодна за всички Вас, защото не си мълчах за нередностите и грубото отношение спрямо децата и персонала там!И искам да добавя, че тези обиди, които ги пишете малко се съмнявам да са написани от родителите на децата, защото просто няма причина, обичала съм всички деца и съм се държала винаги мило и любезно с тях.Обиждайте ме колкото си искате, не ми пука просто.Лошо за Вас колеги от 13ЦДГ и за Вас г-жо Директор.Смятах Ви за найстина справедлива и честна директорка, но уви-лъгала съм се.Вие много добре знаете за какво говоря.Пожелах си 2 дни отпуска, за да ходя на лекции, но Вие отказахте и ме освободихте, както и да е...

# 4
  • Мнения: 4
Кой Ви обижда , не разбрах? Да не би учител от градината да започна да говори за Вас ред простотии? Вие започнахте темата, а нещо не Ви отърва да чуете другата страна, нали? А Вие, Камелия Стоянова , дължите обяснение, при това на твърде много хора, защото никой няма право да говори безнаказано всевъзможни измислици! Кога успяхте да направите стаж в много детски градини след като сте работили само в "Звездичка" около 2 месеца ( и нещо, може би ), при това Ви освободиха съвсем неотдавна? Та не разбирам въз основа на какво се чувствате обидена? Това е съдбата на заместника,госпожице- изтече ли  му изтече договора, бива освободен от работа! Всички сме минали по този път, т.е. назначавани и освобождавани много, много пъти преди да заемем титулярните си места...А Вие все още не сте и завършила, за да бъдете детска учителка! Защо се сърдите на директорката? Значи ли, че където и да отидете да работите, винаги щом Ви освободят, ще си тръгвате по този начин - с оплюване на всичко и всеки и вечно ще бъдете обидена? Както се досещате, г-це Камелия Стоянова, аз съм твърде вътре в нещата (пък съм Ви сърбала и попарата) и мога да кажа много неща за Вас, но предпочитам да запазя добрия тон не заради друго, а заради това, че не сте ми на нивото нито в професионален, нито в интелектуален аспект ( а между другото не можете да се закачите на малкия пръст на който и да е учител в ЦДГ 13)! Защо ли? Защото,за да си учител, освен желание, трябва и харизма! Защото да си учител е призвание, което на Вас обаче Ви липсва!
Твърде много Ви говорих, но преди да завърша коментара си, не мога да не отбележа и това:Какво означава " fuck off "?Недопустимо е за един учител да има такъв вулгарен език като Вашия! Срам и позор е изобщо да имаме в редиците си хора като Вас! А че е лошо за учителите от "Звездичка", съм напълно съгласна! Лошо е наистина, че изобщо сте била допусната да бъдете една от нас!

# 5
  • Мнения: 7 821
Изобщо не разбирам каква е тази тема?!?
Прехвърляте от някъде си, някакъв спор за не знам си какво  Shocked ... гости, новорегистрирани, лични имена, 2 пъти трия ... хайде няма нужда  Stop !

Общи условия

Активация на акаунт