Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 май 2009, 20:56 ч.

Фирми за почистване

• 141 752
  • 348
  •   1
Отговори
# 345
  • София, Брюксел
Препоръчайте, фирма за почистване на прозорци с дограмата и щори с ламелки, досега не съм използвала за прозорци. Миналата година използвах Рефлекс М за пране на мека мебел, но останах средно доволна - в смисъл, добре беше почистено, но си мисля, че по същия начин и друга фирма щеше да ми изпере за по-ниска цена. Та сега за прозорците не искам Рефлекс М, бих пробвала някой друг, препоръчайте Simple Smile

Можеш да изпратиш запитване към всяка фирма, спомената тук и да си прецениш цената. За качеството... хм... относително е. Аз съм ползвала последните години СофияКлийн и съм доволна.

# 346
  • Sofia
Препоръчайте, фирма за почистване на прозорци с дограмата и щори с ламелки, досега не съм използвала за прозорци. Миналата година използвах Рефлекс М за пране на мека мебел, но останах средно доволна - в смисъл, добре беше почистено, но си мисля, че по същия начин и друга фирма щеше да ми изпере за по-ниска цена. Та сега за прозорците не искам Рефлекс М, бих пробвала някой друг, препоръчайте Simple Smile

Ползвах фирма QuickClean в събота точно за такова почистване - пак намерена случайно от груповите оферти. Много добро почистване за смешни пари(25 лв.), имайке предвид колко бяха мръсни прозорците.. За час и половина човекът изчисти всички 4 стаи.
Това намирам като техен сайт:  https://quickcleansite.wordpress.com/. Офертата им в Грабо е изтекла.

# 347
  • In the shadows of my mind
Момичета,
Темата е доста старичка, но не се е изчерпала, затова я побутвам.
Ползвам услугите на Доместина от година и половина, като напоследък все имам проблеми с тях - нямат персонал в дните, които искам, цените се променят незайно на какъв принцип и по принцип услугата започна да ми отнема повече време и нерви отколкото бих искала да отделям за това нещо.
Моля, препоръчайте фирма за абонаментно почистване на жилище - всяка актуална информация би била полезна Flowers Hibiscus

# 348
Честно казно и ние скоро ще се възползваме от тази услуга, но не сме решили на коя фирма. МНого са фирмите, а тези, които са големите мисля, че вече не си дават много зор заради създаденото име. Винаги съм се чудела, кое е по-добре да се обърнеш към голяма фирма, която си е изградила името или някоя по-малка, която иска да се докаже :/

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт