зацапване след менструация

  • 11 716
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, обръщам се към всички за малко помощ относно мой проблем. Получих зацапване ден след като ми приключи ментруацията , донякъде може и да съм го предизвикала с това че точно този ден с мъжът ми решихме да имаме полов контакт, а може би има някакъв друг проблем. Съответно вече 2-ри ден имам много леко зацапване и болки в яйчниците. Свързах се с лекарката си , но не получих много ясен отговор относно проблема си, което е нормално след като не ме е прегледала. Имам час след 5 дни , но дотогава ще откача от тревога какво се случва с мен. Наред с болките в яйчниците, имам и "леко" сърцебиене и падане на кръвното. 

Надявам се някой да ми помогне с малко информация какво би могло да има ......

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Можеш  да видиш зацапване по време на овулацията или по време на имплантиране - ако си заченала,преди цикъла или след цикъла - така че това зацапване е нормално  Peace А за сърцебиенето и кръвното,незнам.

# 2
  • Мнения: 7
Благодаря за отговора. Вече нямам зацапване , което ме успокои донякъде , но отново имам проблеми с кръвното . Много ми се искаше да има повод да се зарадвам , но нещо ми прищрака да си взема тест и да проверя. Уви , теста показа  EFN което отново събуди в мен отчаяние. Опитваме се от почти 2 години да си направим бебче с мъжът ми , но не се получава. Тази година сме стартирали процедурата - изследвания , спермограма, прегледи. Засега не сме открили проблема....  smile3518.

# 3
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Палома не се очайвай spoko И ние от 2 год. нямаме резултат....Бъди силна и вярвай.Зацапването е нормално.

# 4
  • Мнения: 7
ще изчакам да мине прегледа при моята гинеколожка да видим нейното мнение какво е положението . newsm12 . Решили сме да пробваме едни чудати билкови смеси от аптека намираща се в София. Чух много добри отзиви за нея, а и се срещнах с жени които са имали проблеми относно забременяването и са пили от тях и резултата е налице. Вече ми омръзна да ме тъпчат с химикали, затова съм решила да пробвам с билки.

# 5
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Палома какви са тези билки?За какво са? Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 7
Билките действат на основата на почистване на организма от всякакви болести, "стимулират" овулацията ти. Билките се дават и за двамата , вече съм уговорила мъжът ми , че за мъжа са доста горчиви.  newsm10. Намерих страницата на тази аптека http://zonka-d.hit.bg/contacts.htm . Само трябва да звънна и да си обясня за проблема и тя ще подготви сместа . Незная дали се хващам за сламка, но съм се решила ....

# 7
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Билките действат на основата на почистване на организма от всякакви болести, "стимулират" овулацията ти. Билките се дават и за двамата , вече съм уговорила мъжът ми , че за мъжа са доста горчиви.  newsm10. Намерих страницата на тази аптека http://zonka-d.hit.bg/contacts.htm . Само трябва да звънна и да си обясня за проблема и тя ще подготви сместа . Незная дали се хващам за сламка, но съм се решила ....

А не трябва ли да се допиташ до лекар,дали да ги пиете тези билки?На своя глава ли ще ги пиеш?Как се казват?

# 8
  • Мнения: 86
Искам да споделя следното. На 02.05 ми дойде М. и до 9.05 ми тече кръв след това кафеникаво зацапване което вече стана почти розово но продължава все още , а днеска е 11.05 което ще рече , че вече почти 10 дни трае менструацията. Само да допълня че се касае за третата М. след раждането.  Незнам дали се дължи на хормонални промени или на някакъв друг проблем -киста или нещо подобно.Интересното е, че вече преди да ми дойде не ме болят гърдите, а този месец ме заболяха в края на менструацията все едно че ще ми идва. Мисля че имам някакъв хормонален дисбаланс. Случвало ли се е на някоя от вас подобно нещо?

# 9
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
На 02.05 ми дойде М. и до 9.05 ми тече кръв след това кафеникаво зацапване което вече стана почти розово но продължава все още , а днеска е 11.05 което ще рече , че вече почти 10 дни трае менструацията. Само да допълня че се касае за третата М. след раждането. 
Кафеникавото зацапване не е МЦ. За МЦ брой дните на същинското кървене,другото не!!! Peace

# 10
  • Мнения: 7
При мен менструацията винаги ми е продължавала в рамките на 7 дни, в началото силно течение , а в края вече минаваме на кафеникаво течение. Досега никога не съм попадала в такава ситуация и честно казано доста се стреснах. В Сряда имам час и ще видим на какво се дължи, поне така се надявам. Много се моля да не са лоши новините   newsm17
А за билките немога да ти кажа все още какво съставляват , все още не съм звъннала. Разбрах , че и тук във Варна има такава аптека , ще трябва да разуча .  newsm12

# 11
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
А за билките немога да ти кажа все още какво съставляват , все още не съм звъннала. Разбрах , че и тук във Варна има такава аптека , ще трябва да разуча .  newsm12
Ще чакам да пишеш  bouquet

# 12
  • Мнения: 7
И така нищо под слънцето, проблема при мен не се разбра.  Евентуално това прокървяване се дължи на "несвършила" менструация. Направихме цитонамазка поне, и изследване за хламидия (влагалищна проба) т.к са ми вземали кръвна проба която не е много сполучлива, не съм правила такова изследване, и него ще го чакам 10 дни поне. Т.к сме решили да стартираме процедурата по ходене на лекари отново , се опитахме да си запишем час за Д-р Александров, но не успях да си запиша час ,имат чак за Септември и ми казаха чак тогава да звънна . Решихме да пробваме с билките дотогава и без това имаме време. Не ми се иска да ходим при друг лекар, затова ще изчакаме.

# 13
  • Мнения: 3 675
Ох и аз имах подобен проблем.
Закъсня ми цикъла и две седмици имах зацапване, което така и не разбрах какво беше.Цикъл ли, що ли?
Правих тест за бременост, но беше отрицателен, сега ме болят гърдите.
Може това зацапване да се дължи на хормонален дисбаланс според мен.

# 14
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Аз също имох зацапване, но между циклите. Правиха ми кюретаж за да вземат материал за изследване и се оказа , че е от хормонално нарушение.

Общи условия

Активация на акаунт