нормално ли е

  • 1 221
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 39
Здравейте момичета ..искам да ви попитам аз съм в 11 седмица и от една седмица нямам никакви симптоми ..това нормално ли е....?  newsm78   защото вече почвам много да се притеснявам

# 1
  • Мнения: 651
Споко!И аз бях така.Лека бременност карам.  Laughing Не е задължително да имаш.Радвай се,че не повръщаш!  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 293
Няма нищо притеснително в това,че нямаш симптоми.Както е писала Деянова трябва да се радваш.Моята бременност също минава много леко,в първите месеци нямах никакви симптоми,освен че много ми се спеше smile3507

# 3
  • Мнения: 9 814
Винаги ми е било странно това определение "симптоми", все едно бременността е болест.
Съвсем нормално е да нямаш неразположения, не на всички бременни им се гади или ги болят гърдите.
 Peace

# 4
  • Мнения: 567
Радвай се, че нямаш. Аз до около 8-и месец повръщах, ставаше ми лошо, а да не говорим за миризми и вкусове... Пак ще ти кажа само може да се радваш Лека бременност  Hug   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 167
Не се притеснявай, а по-добре се радвай! Знаеш ли колко е гадно да ти се гади и да повръщаш  Sick

# 6
  • Мнения: 370
Браво,радвай се.На мен от всичко ми се гадеше,добре че поне не повръщах.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Симптомите не са задължителни. Въпрос на организъм.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 365
Както са казали и останалите, имаш късмет Peace И аз бях така, само дето обонянието ми беше като на хрътка и като минех покрай някой контейнер  Sick

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Можеш само да се радваш , че така протича бременността ти.

# 10
  • Мнения: 277
Нормално си е. Хора всякакви Simple Smile И аз нямах

# 11
  • Мнения: 1 740
Не се притеснявай, а по-добре се радвай!

# 12
  • Мнения: 39
благодаря ви ..притеснявам се защото до преди една седмица имах симптоми ..и гадене и отпадналост и изведнъж изчезнаха

# 13
  • Мнения: 60
хехех и аз нямах никакви неразположения........но във 2-я месец вече имах корем  Confused но това е друга тема Simple Smile Успех докрая

# 14
  • Мнения: 2 013
Докато бебка не започна да пърха в корема ми и да я усещам,аз също нямах никакви симптоми.
Споко,нормално е.

# 15
  • Мнения: 249
С първата си бременност, ако не ми беше нарастващия корем, не можех да кажа, че съм бременна. Никакви оплаквания и други подобни. За сметка натова с втората бременност си наваксах Grinning

# 16
  • Мнения: 703
И аз бях като тебе. PeaceСпоко!

# 17
  • София
  • Мнения: 44 079
вместо да се притесняваш се радвай, че имаш лека бременност....и дано да е такава до края.

# 18
  • Мнения: 2 447
Симптомите не са задължителни. Въпрос на организъм.
Съгласна.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 17 591
Радвай се!

# 20
  • Мнения: 1 745
И аз нямам почти никакви симптоми тези дни! Wink пу-пу,да не чуе дявола Whistling
Не се притеснявай,а се радвай на леката бременност! Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 2 296
Винаги ми е било странно това определение "симптоми", все едно бременността е болест.
Съвсем нормално е да нямаш неразположения, не на всички бременни им се гади или ги болят гърдите.
 Peace
  Peace
И двете ми бременности бяха "без симптоми"

# 22
  • Мнения: 645
Не е задължително да имаш симптоми,по добре е да се радваш,а не да се притесняваш Hug

# 23
  • Мнения: 93
НОрмално е и аз така бях Wink

# 24
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Споко! Като изключим киселините в петия месец и тежестта от последните месеци - не съм изпитала никакъв дискомфорт цялата бременност.

Лека бременност!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 529
И аз съм нямала никакви симптоми, освен липсващия цикъл Rolling Eyes
Е, в осмия, започнах да страдам денонощно от КИСЕЛИНИ Sad

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Никога не съм имала симптоми.Радвай се.

# 27
  • Мнения: 2 521
благодаря ви ..притеснявам се защото до преди една седмица имах симптоми ..и гадене и отпадналост и изведнъж изчезнаха
Е,ами организма ти свикна с новото тяло WinkПри повечето бременни тези  симптоми са първите три месеца,и след това спират или намаляват.Скоро ще започнеш да питаш как да се отървеш от киселините Mr. GreenДотогава си бременей спокойно и се радвай на спокойна бременност Hug

# 28
  • Мнения: 1 354
Наистина се радвай и лека бременност до края.

Общи условия

Активация на акаунт