Добри педиатри Бургас

  • 170 689
  • 399
  •   1
Отговори
# 375
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте. Някой знае ли как са смените на д-р Радославова (УНГ) в четвърта поликлиника?
Съжалявам, знам че не е по темата, но не се сещам къде другаде да попитам.
Попитайте на информация  056/ 88 09 01, 056/ 88-09-02, 056/ 88-09-04;

# 376
  • Бургас
  • Мнения: 5 629
А пък ние не ги разбираме тези работи с рекламата, нали? Табелата на тази докторка е сложена от има няма 3-4 дена, кога успя и да ви излекува?
Тук няма да се съглася. От 06.2016г. лекува и двете ми деца. Изключително доволна съм. Големия е с тежка астма и АД, а малкото с рефлукс, АБКМ и АД. Лекарства се изписват само при нужда. Пускат се изследвания и т.н. Малкото е изключително труден пациент, с алергии към лекарства, храни и т.н. Лекуват го и в Токуда, и тук.

# 377
  • Мнения: 9
Здравейте, търся добър педиатър, който да стане и джипи на децата ми и кабинета му да е в Меден рудник. По възможност да не лекува всички болести превантивно с АБ, а само в краен случай  Party и да не "настръхва" щом чуе за хомеопатия. До момента сме били при д-р Василева в Трета поликлиника, която е страхотна  Hug, но вече ми идва далече, за всяко нещо да се ходи до там.
Гераскова, Чакърова, Григорова, Горанова - имате ли наблюдения?
Ще ви бъда благодарна! bouquet

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Здравейте, търся добър педиатър, който да стане и джипи на децата ми и кабинета му да е в Меден рудник. По възможност да не лекува всички болести превантивно с АБ, а само в краен случай  Party и да не "настръхва" щом чуе за хомеопатия. До момента сме били при д-р Василева в Трета поликлиника, която е страхотна  Hug, но вече ми идва далече, за всяко нещо да се ходи до там.
Гераскова, Чакърова, Григорова, Горанова - имате ли наблюдения?
Ще ви бъда благодарна! bouquet

За Меден рудник знам, че много момичета са доволни от Ненов, не знам обаче дали може да бъде едновременно джи пи.

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Не записва пациенти д-р Ненов - приема на частно или с направление в поликлиниката до Резвая, над магазин Слънчо.  Peace
Преди години д-р Чакърова беше добър специалист, сега нямам наблюдения.

# 380
  • Мнения: 179
Здравейте, предстои ми да родя през септември, но все още не сме избрали педиатър за бебчо. Бихте ли ми препоръчали някой и съответно, къде се намира кабинета му? Меден Рудник ми идва далеч. Благодаря, предварително! 😊😊😊

# 381
  • Мнения: 2
Здравейте,търся добър педиатър по възможност МБАЛ или кс."Зорница".А някой да знае в Маджуров каква е практиката?Или те не работят със здравна каса?Благодаря ви!

# 382
  • Сливен
  • Мнения: 825
Аз водя малката от както се е родила при Радева от Маджуров тя работо само с направление и на частно.Мисля др път да е потам с кой личен лекар работи че искам да се сменя на бебка лл че мн ме ядоса и ако някой знае как ще съм
мн благодарна на 3 месеца сме

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Аз водя малката от както се е родила при Радева от Маджуров тя работо само с направление и на частно.Мисля др път да е потам с кой личен лекар работи че искам да се сменя на бебка лл че мн ме ядоса и ако някой знае как ще съм
мн благодарна на 3 месеца сме

Взимате заявление за смяна, попълвате и носите на новия личен лекар.За деца можеше уж по всяко време, но обикновено е през месеците юни и декември.

# 384
  • Мнения: 26
Здравейте, изчетох цялата тема, но не открих отговор... Д-р Спиридонова как преглежда бебета на консултация-заедно с още бебета или самостоятелно? На различно място ли се преглеждат?
И д-р Даринка Иванова-същите въпроси + при нея чака ли се?

# 385
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, изчетох цялата тема, но не открих отговор... Д-р Спиридонова как преглежда бебета на консултация-заедно с още бебета или самостоятелно? На различно място ли се преглеждат?
И д-р Даринка Иванова-същите въпроси + при нея чака ли се?
При Спиридонова детската консултация е на втория етаж всеки понеделник и четвъртък по обяд. Иначе кабинетът й е на първия етаж. Хубавото е, че здравите бебета за ваксини, мерки и теглилки е на отделно от чакащите болни, но пък за ДК се чака доста и не е удобно заради количките, че трябва да ги влачиш до горе.

# 386
  • Мнения: 26
Благодаря, а заедно с други бебета ли ги преглежда или по отделно? /чух, че някои вкарвали по няколко на веднъж и за това питам/

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря, а заедно с други бебета ли ги преглежда или по отделно? /чух, че някои вкарвали по няколко на веднъж и за това питам/
Поотделно се преглеждат.

# 388
# 389
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
За д-р Василева, Трета Поликлиника, може ли малко повече инфо (за записване на бебе при нея)- отношение като цяло, ред на прием, вдигане на телефона, позиция за АБ, захранване, ваксини ... ? Всякаква информация би била от полза. Мерси предварително !

Общи условия

Активация на акаунт