Re: Отчаяна съм

  • 8 146
  • 43
  •   1
Отговори
Хора моля ВИ само ми отговорете на въпроса....... АЗ съм на 18г. и водя полов живот от скоро и чесно да си кажа нямам мно ъкъл в главата за да си отговоря сама Close Последният път когато правех секс с приятелят ми...той ми свърши на дупето ама се стече от матеряла му към влагалището ми и ме притеснява дали съм бременна  Sad Sad Sad Sad Sad Sad

# 1
  • Мнения: 2 802
Хора моля ВИ само ми отговорете на въпроса....... АЗ съм на 18г. и водя полов живот от скоро и чесно да си кажа нямам мно ъкъл в главата за да си отговоря сама Close Последният път когато правех секс с приятелят ми...той ми свърши на дупето ама се стече от матеряла му към влагалището ми и ме притеснява дали съм бременна  Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Това някакъв майтап ли е??? #Crazy
Тук се обсъждат теми, в които наистина хората са отчаяни, а след като имате време да влезете във форума и да се регистрирате, защо просто не отворите гугъл и не прочетете малко повече за това как зе забременява....
Ето и първото, на което попаднах, така, че четете и се ограмотявайте!!!
http://www.udoma.com/?view=material&cat=6&itype=34&i … e=76&info=827

Съжалявам само, че разводнихме хубавата  тема.  Crossing Arms

# 2
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Хора моля ВИ само ми отговорете на въпроса....... АЗ съм на 18г. и водя полов живот от скоро и чесно да си кажа нямам мно ъкъл в главата за да си отговоря сама Close Последният път когато правех секс с приятелят ми...той ми свърши на дупето ама се стече от матеряла му към влагалището ми и ме притеснява дали съм бременна  Sad Sad Sad Sad Sad Sad
ooooh! Абе момиче на 18г. си,би трябвало да ги знаеш тези неща вече  Mr. Green

# 3
Ако ги знаех тези неща вярвайте ми нямаше да питам....и както казах от скоро водя полов живот...и помолих за някъкъв нормален отговор....не да ми казвате по заобиколен начин колко съм изостанала с матеряла Peace Peace Peace Peace

# 4
  • Мнения: 2 802
Никой не казва, че си изостанала с материала, но първо се чете, както правя и аз и останалите момичета, и ако наистина нямаме отговор на въпроса си, прибягваме до питане!!! И друго, смятам, че не е тук мястото  да се пуска такъв въпрос /все пак става дума за съвсем друга тема/ и така зададен.................

......и чесно да си кажа нямам мно ъкъл в главата за да си отговоря сама .....той ми свърши на дупето ама се стече от матеряла му към влагалището ми и ме притеснява дали съм бременна  

........какво може да се отговори според теб??? Аз лично си помислих, че пак е някакъв майтам, но ако има компететни момичета по този вапрос , нека да ти отговорят и наистина да ти помогнат Peace и успех!!!

# 5
  • Мнения: 89
В случая ок решила си питала си,но защо точно в тази тема послушай момичетата и по прочети малко.Сегашното поколение сме много не ограмотени по тези въпроси и един ден това ще ни изяде главата

# 6
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Чудя се защо изобщо отговаряте на такива въпроси(в това число и аз)  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 622
Абе момичета, недейте така! Момичето е само на 18 години! Като се сетя и аз какво съм мислила по въпроса за забременяването тогава... ooooh! За съжаление всичко това, което знам сега, не ме прави по-щастлива!
Десче, да има вероятност да забременееш по този начин, макар и да е мнооооооого малка! Но ти не се притеснявай сега, ще видиш, че всичко ще се нареди!  Hug Ако имаш нужда от нещо - пиши ми на лични!  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 011
Абе момичета, недейте така! Момичето е само на 18 години! Като се сетя и аз какво съм мислила по въпроса за забременяването тогава... ooooh! За съжаление всичко това, което знам сега, не ме прави по-щастлива!
Десче, да има вероятност да забременееш по този начин, макар и да е мнооооооого малка! Но ти не се притеснявай сега, ще видиш, че всичко ще се нареди!  Hug Ако имаш нужда от нещо - пиши ми на лични!  bouquet
Какво като  е на 18 години - да беше почела малко преди да реши да си вдигне краката неосведомена . Аман от  неграмотници - първо  се е...м а после дай да  четем ! #Cussing out #Cussing out Sick
Споко , не се забременява. Mr. Green само не трябва да  лежиш по корем защото матерЯла се стича към влагалището Peace

# 9
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ама,вие защо така скочихте на момичето?Незнае-пита,щом не искате,не отговаряйте,защо трябва да я обиждате?
По въпроса,много малка вероятност има да се забременее по този начин,прекалено малка,но все пак има.
Дано всичко е наред(а аз мисля,че ще е така).

# 10
  • Мнения: 25 441
Сега ще потрепериш малко, докато дойде време за цикъла ти. Може и повече, ако не ти дойде навреме, но така трябва. Щом си се решила да правиш необезопасен секс, ще трепериш.  Mr. Green
А ако случайно ти дойде Ъкълът в главата, другия път няма да разтваряш крака без презерватив или някакъв друг сигурен контрацептив. Но аз ти препоръчвам презервативите, за да не питаш в друга тема дали те е заразил с нещо.
Така е моме - сексът не е само кеф, има си и бодли.  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 053
Само те съветвам прави безопасен секс момиче на 18г. си,почети повече за болести и т.н.един ден ще ставаш и майка,споко не вярвам да си забременяла,и друг път умната,ама нека се изпотиш малко ,че друг път да знаеш.успех.

# 12
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Ако ги знаех тези неща вярвайте ми нямаше да питам....и както казах от скоро водя полов живот...и помолих за някъкъв нормален отговор....не да ми казвате по заобиколен начин колко съм изостанала с матеряла Peace Peace Peace Peace

мама не ти ли е обяснила някои неща

# 13
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Поредната  ooooh!

Предлагам да се закове една тема , специално за такива отчаяни девойки  Crazy

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Десче, едва ли си бременна, ама все пак внимавай занапред. Ако когато си го правила си била в период до една седмица преди датата на очаквания цикъл, значи вероятността за забременяване е малка.

Общи условия

Активация на акаунт