Петънце на главичката, след удар?

  • 467
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Здравейте момичета.
Имам един въпрос. Малкият ми син преди около месец падна в банята и си удари много силно главичката отзад. Стана огромна цицина и синина. Та на това място му окапа косичката и сега има голо петънце.
Въпросът ми е дали имам повод за притеснение - дали ще си остане така? Почнало е малко да набожда косица, но си е голичко местенцето. Има ли някакви мехлемчета с които мога да го мажа?

# 1
  • Мнения: 959
Най вероятно коса ще му порасне. Не вярвам да има с нещо с което да се маже, за да му порасне по бързо косичката. Ще трябва търпение.  Peace

Лекар, нещо?! Какво казаха? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 337
Водих го при личната и тя ми каза да не се притеснявам. Друг един лекар познат като го видя и ми каза същото - коса ще порасте. Но аз все пак се притеснявам. Ако има някакъв вариант да му помогна ще го направя.

# 3
  • Мнения: 44
Здравей, Ramzy. Аз като малка също имах същият проблем. Отзад на темето ми беше окапало косичката, на големината на 20 ст.  Rolling Eyes  Бях се много притеснила, защото не знаех от какво е, и не си спомнях да съм се ударила някъде. И най-лошото беше, че се тревожих, дали щи ми порасне отново. Тогава имах и дълга коса и това голо петънце много ме притесняваше. Мама ме води на лекар и той стигна до извода, че най-вероятно е някакъв кожен проблем на главата. Предписа ми някакви мехлеми, но честно да си кажа нямаше кой знае какъв ефект от тях. Ходихме на друг лекар и той ми каэа най-лесния и безобиден начин за справяне с този проблем - скилидка чесън. Втрива се някалко пъти на голото място и ти уверявам, че ще имаш страхотен резултат. На мен много бързо ми поникна косица и "затвори тази дупка". Така, че без да се тревожите вземете една скилитка и действайте. От личен опит, нямя да съжалявате. Успех!

# 4
  • Мнения: 337
aziatkata  Hug Благодаря ти много за съвета. Още сега като стане от сън и ще го намажа. Дано има ефект.

# 5
  • София
  • Мнения: 606
Ние в момента имаме две такива петънца на главата... оказа се, че са от страх... и все още не се затварят... мажем го с чесън, чемерика и разни други мехлеми...  Една приятелка ми даде телефона на някакъв знахар, които лекувал подобни случай... но все още ме е страх да отида... Ако до края на месеца няма резултати може и да го заведа...

Общи условия

Активация на акаунт