Официална рокля за дебели???

  • 28 140
  • 29
  •   1
Отговори
  • в белята
  • Мнения: 536
Момичета помагайте  Praynig Praynig Praynig.Търся си модел за рокля за много тежък случай само ,че за дебеланка......При мен проблема е,че имам огромен корем и седя като бременна и незнам как да го прикрия  Sad Sad Sad

# 1
  • Мнения: 208
Сега има рокли с колан под гърдите и надолу пада свободно.От този тип
http://img22.imageshack.us/img22/1026/50516935.jpg

# 2
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Сега има рокли с колан под гърдите и надолу пада свободно.От този тип
http://img22.imageshack.us/img22/1026/50516935.jpg

Тази рокля не е съвсем подходяща,щом момичето е с коремче....мисля че ще си личи още повече,а тя иска да го скрие някак си  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 9
Сега има рокли с колан под гърдите и надолу пада свободно.От този тип
http://img22.imageshack.us/img22/1026/50516935.jpg


и аз съм ЗА този вариант  Naughty
По-добре да си "личи" малко коремчето, отколкото да се "нацибри" в някоя тясна рокличка и да и се описва  Naughty в опит да го "стегне" в нещо или да го прикрие със стегнат колан....

# 4
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Сега има рокли с колан под гърдите и надолу пада свободно.От този тип
http://img22.imageshack.us/img22/1026/50516935.jpg


и аз съм ЗА този вариант  Naughty
По-добре да си "личи" малко коремчето, отколкото да се "нацибри" в някоя тясна рокличка и да и се описва  Naughty в опит да го "стегне" в нещо или да го прикрие със стегнат колан....
Да,и да изглежда като бремнна,а тя точно това не иска  да става. PeaceНо решението си е нейно.

# 5
  • Мнения: 9
Да,и да изглежда като бремнна,а тя точно това не иска  да става. PeaceНо решението си е нейно.
Момичето каза, че има корем, не че е в 9тия месец

# 6
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Точно това казвам и аз!
Момичето има корем,и казва че прилича на бремнна,и пак казвам тя точно това иска да избегне. Peace
bubalanak моят съвет е:тръгваш по магазините,мериш наред роклите които ти харесват и сама преценяш коя ти стои добре и коя да си купиш Peace Hug
 

# 7
  • Мнения: 1 731

bubalanak моят съвет е:тръгваш по магазините,мериш наред роклите които ти харесват и сама преценяш коя ти стои добре и коя да си купиш Peace Hug
 

 Peace Успех в търсенето!   bouquet
А между другото защо малко не посвалиш , Hug за да ти е по-лесно в избора.Не искам да те засегна ама понеже знам какво се предлага на пазара и колко е трудно да се намери нещо хубаво ,затова питам. Peace

# 8
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
bubalanak за свалянето на килограми и аз съм ЗА  Peace

# 9
  • Мнения: 22 408
Единият вариант е наистина да обикаляш по магазините и да пробваш наред модели и цветове.
Което ти стои най-добре, него взимах.
Другият вариант е да отидеш в някое шивашко ателие и да ти ушият роклята. Със сигурност ще ти дадат съвет към какъв модел да се насочиш и какво би ти стояло добре.
И според мен това е по-добрият избор.

И все пак, някой момичета и на 50кг казват, че са дебели, други на 70-80кг....ако не те притеснява да пуснеш твоя снимка, или поне да кажеш някакви размери, височина, килограми, др. мерки.

# 10
  • Мнения: 330
Магазин Миролио - има официални тоалети до 62 номер, някои от роклите са със сака, някои с наметка, а някои с нещо като шал през раменете и корема, така че може да се скрие доста. Кройките са специално за по - пълни хора и са съобразени с фигурите им - има с укроени парчета отстрани на ханша, има с платка за корема и т.н. Има и официални тоалети с панталони - аз поне ги харесвам.
Магазин Овиесе - там роклите не са строго и тежко официални, но са класически официални - черни с паети или камъни.
Раксевски - тези са ми много любими. От официалните тоалети имат доста големи размери включително и с подсилени рамки  на роклите за бюста. Стоят страхотно, недостатъкът е, че са скъпички - около 600 лева средно.

Успех!

# 11
  • София
  • Мнения: 9 846
От дебел до дебел разлика колкото от небето до земята.
Аз съм дебела доста.и имам огромен бюст,който всъщност ме прави още по дебела.И корем.Е,описах се като свиня Mr. Green.Да ти кажа честно с никаква рокля не мога да се харесам и това си е.За официални случаи се обличам с костюм с панталон.
а тази рокля с вдигнатата талия-на мен нещо подобно ми стои точно като на свинче -звънче. Laughing
А между другото защо малко не посвалиш , Hug за да ти е по-лесно в избора.
CrazyИ аз не искам да те обидя,но така написано изглежда толкова лесно.а не е,повярвай ми.Особенно ако е намесен и здравословен проблем.
успех на авторката!

# 12
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 360
Рокли и блузи с талия под бюста стоят ужасно на по-дебели хора и е прикриват корема  Stop
Аз си мисля за комбинация рокля със сако, което е с дължина около ханша. Друг дори по-подходящ за мен е вариантът с панталон и сако, както е писала Валенцето.

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 15:32 от Lady Incandescent

# 13
  • Мнения: 1 324
Сега нали има една камара колани за пристягане, разни видове корсети. Не помня, в коя тема бяха писали от кои точно видове ластично бельо бяха доволни. Пробвай с нещо такова да прибереш коремчето.
Иначе и аз съм за роклите с висока талия. Освен, че не подчертават талията са и супер актуални. Обаче повечето на са много дълги. Не знам как си с краката. Може да пробваш и дълга пола с туника отгоре. Наблегни на деколтето ако имаш голям бюст, за да отвлича вниманието от корема. Успех с търсенето!  Hug

# 14
  • Мнения: 208
Предлагам този вариант,защото видях моя позната бременна в 5 месец с рокля от този тип и направо не и личеше,че е бременна.Обикновено ходи по анцуг и някакви блузи и доста и личи корема.

Общи условия

Активация на акаунт