шевове след епизиотомиа

  • 2 078
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 2 217
имам проблем и докато оти да на преглед 6те се побаркам,родих преди 26дена,конците ми паднаха по4ти вси4ки,има още 3-4 от 15ваншни,но досега неможех нито да седна нито да ходиа,болеше адски много,правиа си промивки през 15-20мин с тетра и после се праскам с оксикорт  или неуминициум,и такмо ме бе6е успокоило в4ера,днес взе да набира,в4ера гледам 4е единиа конец ме дарпа и ме е разранил,и ме болеше,и реших да го подрапна леки4ко.тои по4ти излезе,но бе6е захванат от двете страни,после го резнах да не ме дарпа поне,пак да пада когатоа иска,и днес ве4е беше набрало
имаше нещо като гноина папка с врах,аз иа пукнах леки4ко,и после с тетра баня,после пак набра на друго място,после само се спука,сега ми е на рани4ки и боли адски
и пак тетра после спреи4е и така
кажете ми какво да правя
докторат ми ще етук след 3-4дена

И аз бих те посъветвала да отидеш на лекар възможно най-скоро. Ако твоя не е на работа, потърси друг специалист.  Naughty
Мен епизиотомията ме боля не повече от 14 дни - почти 30 дни ми се вижда доста дълъг период ...

# 16
  • Мнения: 12
много благодаря на вси4ки май4ета за саветите,наистина ме притеснихте,след два дена сам надоктор,дано няма проблемидотогава,засега като гледам маи гнои ве4е ниама,паднаха ми и другите 3 конеца,поне тези които се виждат,оба4е раните си стоиат,и си болиат
за една седмица биах спряла да се праскам с този неуминициум или оксикорт(6тото ги праскам за два дена и не винаги има едното)и като 4ели бях по добре,и ме самниава 4е от спрея ми се разлигавиха тези рани и не минават,6тото е по мазен,а тетрата нали изсу6ава,какжо 6те кажете,моля ви кажете ми не6то хубажо да ме успокоите,докато ида на доктор,не искам да ходиа на друг,6тото всеки е компетентен за себе си,всеки плуе другия,и ме е страх,а при тоиа сам свикнала поне :crazyeyes:6те се побьркам
благодариа предварително bowuu 

# 17
  • Мнения: 240
Според мен, когато има рана, гной и следователно някаква инфекция е по- добре да не предприемаш самолечение без лекарски съвет. Най- добре според моето мнение е да не слагаш нищо преди да те види гинеколог. Някои лекарства в едни случаи помагат, а в други вредят. Може би по- скоро трябва да ползваш евентуално билка. При всички случаи най- добре се следи и при първа възможност иди на лекар Peace

# 18
  • BG
  • Мнения: 2 217
много благодаря на вси4ки май4ета за саветите,наистина ме притеснихте,след два дена сам надоктор,дано няма проблемидотогава,засега като гледам маи гнои ве4е ниама,паднаха ми и другите 3 конеца,поне тези които се виждат,оба4е раните си стоиат,и си болиат
за една седмица биах спряла да се праскам с този неуминициум или оксикорт(6тото ги праскам за два дена и не винаги има едното)и като 4ели бях по добре,и ме самниава 4е от спрея ми се разлигавиха тези рани и не минават,6тото е по мазен,а тетрата нали изсу6ава,какжо 6те кажете,моля ви кажете ми не6то хубажо да ме успокоите,докато ида на доктор,не искам да ходиа на друг,6тото всеки е компетентен за себе си,всеки плуе другия,и ме е страх,а при тоиа сам свикнала поне :crazyeyes:6те се побьркам
благодариа предварително bowuu 

Много бих искала да те успокоя, мила nana_natali, но се притеснявам да не се получи усложнение.  Confused
Дали имаш пантенол спрей - той помага при възпаления и е някакво временно решение ... Истина е, че има различни лекари и не всички са добри специалисти. Нямаш ли някоя приятелка която да попиташ за специалист от когото в доволна или пък може да попиташ във форума за добри лекари. По-добре да те види специалист - казвам го с най-добри чувства!  Hug

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Мен също ме боля повече от месец. Конците ми паднаха сами, но гной не съм имала. Отивай на лекар, преди инфекцията да стане по- голяма, да вдигаш Т и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт