Рицарки на Бялото кантарче 11.05.2009 - ...

  • 18 866
  • 442
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 806

тъй, върнах се от мероприятието ... под надслов "... червено вино днеска пих ...  #Silly  над 10 вида пробвани ... сега ми е малко смотано на стомаха, ама малко ... на кантара ми е по-смотано, а пък утре сутрин какво ще е - не ми се мисли, ама ще докладвам, честна рицарска ...  Hug   

И никоя да не се чувства в "край на режимстването" ... ааааа, ще се караме ...  Hug 

# 436
  • София
  • Мнения: 8 348
аз още не към упущила новия фронт, че то за стария ясно
ям криво-ляво режимно, ама предимно да
свалям долу-горе тук там, ама предимно долу
ши я видим таз работа, чесна рицарска
ако ще и кантар да стане да си купя


суга отивам да пека тиквички, ама лечко, да са почти сурови
така ги обичам

# 437
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
По повода на "едни килограми тука въртим" - ми въртим ги, има оборот. Ако я нямаше тая темичка и нашите усилия, всичките килограми все в плюс щях да ги броя - пък така - 5 в минус, после 4 в плюс--- сега... 7 в плюс с тенденция да станат по-малко... Тъй си се успокоявам аз.

Я да хвана Пол Маккена - много добре ми действа тоз човек, да ви рекА. Едно хууубаво ми става. На работата с него си успокоявам нервите, че иначе досега да е станало убиВство.  ooooh! Що не го слушам достатъчно?  newsm78

# 438
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Дани айде да се Орежимваш, че само с четене и чакане на музата, накрая ие теб ще те заплашим с физическа саморазправа  Hug


 hahaha ти все едно да скачаш на Калоян Михалев
ЪЪъъъ, само да не е Махлянов  Laughing

Пиле, тая сметка, ако взема съвсем, ама съвсем стриктно да смятам, че аз почти всяка неделя качвам лееекинко, дето после го разкарвам. По празници и не чак толкова лекинко. За двете ми години стаж тука цифрата е ...  Crazy

# 439
  • Мнения: 2 492
Ейй като ви хвана една по една и бой , бой - само Асса ще я подмина , ама нея ще я бия ей така , за да знае кво я чака , ако се изпусне .
Знаете ли , какво е човек със здравословен проблем да се бори да сваля .
И целият ти организъм да е срещу теб ... и да те обливат едни вълни , ако не си ял .
Да си имал периоди в които си стоял в къщи , защото те е срам да си покажеш новокачените 10 кг за една седмица .
И най - вече да мислиш , че за всичко това си виновен ти , че ти си една ламя , която няма мозък и явно сама си пречи .

Някои от вас знаят какво е ...

Сега ми е по спокойно , зная причината и не съм била виновна .
Но ако не направя нищо , ето тогава си е за бой .

И да , не беше лесно - но в един момент просто свикваш .
Апетита не те командва ти командваш него .

Утре почвам 90 дневната .
Само не зная дали да се отчитам при момичетата в съседната тема .
Доста от тях , не съм сигурна , че разбират значението на думата диета . newsm78
Четох някои менюта и си мислех - ама това момиче наистина ли си вярва , че така ще свали . hahaha

В протеиновият ден ще ям или риба , или нещо от соя . 
 

# 440
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Ейй като ви хвана една по една и бой , бой - само Асса ще я подмина , ама нея ще я бия ей така , за да знае кво я чака , ако се изпусне .
Знаете ли , какво е човек със здравословен проблем да се бори да сваля .
И целият ти организъм да е срещу теб ... и да те обливат едни вълни , ако не си ял .
Да си имал периоди в които си стоял в къщи , защото те е срам да си покажеш новокачените 10 кг за една седмица .
И най - вече да мислиш , че за всичко това си виновен ти , че ти си една ламя , която няма мозък и явно сама си пречи .

Някои от вас знаят какво е ...
Пуки, не съм много сигурна защо си ни толкова разгневена, всъщност мисля, че повечето от нас знаят какво е... За мен е ясно - качените килограми никога не са резултат от всичко бяло и розово в живота ни... винаги има някакъв проблем, който те кара или да ядеш повече, отколкото ти трябва, или да не изразходваш толкова енергия, колкото трябва. И стоенето вкъщи, защото те е срам от това или онова в доста случаи не е пряк резултат от килограмите, а от пониженото самочувствие. И килограмите са резултат, а не причина....  Не знам дали ще искаш да разбереш това, което казвам но това, че се шегуваме със себе си, често е само един начин да се опитаме да погледнем с хумор на не много ведрата си килограмова ситуация, за да съберем сили и да почнем отново... Аз съм цял живот така, с ленив метаболизъм... ако не внимавам, рано или късно се изпускам и качвам. После - пак...  И колкото повече върви, по-ленив става, но какво да се прави - търсим му колая. Изключение може би са само качените килограми в резултат на бременност, и то до определен период след нея.

Както и да е... Наденичка (92 % месо) със салата. МАй с това привършват диетичните ми запаси в хладилника. Ще ходя да пазарувам по нощИте .

# 441
  • Мнения: 2 492
Разгневена не ... ама то щото не съм нацъкала емотиконите и ето разбра ме накриво . ooooh!
Иначе по надолу текста имаше за цел да каже - не е лесно , има много пречки , ама няма отказване и връщане назад .
Бавно , славно към финала .
А на финала не е финал на диетата , а само началото по подръжането на постигнатото .

И да , когато кача 10 кг , не бликам от самочувствие .
Причината - чувството за вина , как успявах да го постигна това - а то имало причина .
Сега на кила , на които други се чувстват дебели , аз се чувствам прекрасно . Mr. Green
Защо - защото зная , че съм дала всичко от себе си и продължавам да го правя .   Simple Smile



# 442
  • Мнения: 1 369
Миле, за пореден път успяваш да облечеш мои мисли в думи    bouquet

ДА се довърша с отчетя - вечернята беше 1 домат с накълчан зелен чесън, извара и една идея зефтинь.

Айде на новата тема. Успешна да е   bouquet За следващата се гответе за мерки и теглилки  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт