обича ли ме още?

  • 15 882
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Малко ми е тъпо, че пиша тука, но ножа вече е опрял до кокала и не знам какво да правя. Съпругата ми всяка вечер ми казва че ме обича, но от месеци не сме правили секс. Всеки път като я докосна се започва - спи ми се, уморена съм, боли ме главата, в цикъл съм и какво ли не още. Мене ми става криво и само за това си мисля. Вече не мога и да работя нормално. Просто не знам какво да правя. Затова споделям, дано ми олекне. Ако дадете и някои съвети........

# 1
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Да не би да сте станали родители скоро? Тогава е нормално да има спад в либидото. Също може да има проблем с хормоните и да не и се прави секс. Липсата на желание не е показател, че не те обича. Дай малко повече подробности, иначе трябва да гадаем.
А в ежедневните отношения как сте?

# 2
  • Мнения: 61
  Опитай се да поговориш деликатно с нея,без да я нападаш и обвиняваш  Naughty
  Тя най-добре си знае причината,ние само може да гадаем Rolling Eyes....

# 3
  • Мнения: 171
  Опитай се да поговориш деликатно с нея,без да я нападаш и обвиняваш  Naughty
  Тя най-добре си знае причината,ние само може да гадаем Rolling Eyes....


Аз също съм на това мнение...Поговори сериозно с нея...,но без да се карате...

# 4
  • Мнения: 1
ами не сме родители отскоро, опитвал съм се да водя разговор и насреща получавам само цупене. иначе отношенията са ни ок, не се караме, никога не съм и викал дори. просто......

# 5
  • Мнения: 431
За мен няма връзка между секса и обичането. Както можеш да правиш секс без любов, така можеш и да обичаш някого без да правиш секс с него.

Повече неща ще трябва да напишеш. Откога, във връзка с какво жена ти е престанала да има нужда от секс. Раждане на дете, стрес, семейни/финансови проблеми. Преумора, депресия, нехаресване на собственото/чуждото тяло. Хормони и други здравословни причини. Може и да има някой трети.

Като съвет - не си искай, не прави намеци, не подхващай темата известно време. 1-2 седмици. После разговор, като възрастни хора, за причините. Ама по възможност не вечер, в леглото, а когато сте спокойни, отпочинали, някъде навън. Без укори, без обвинения, без да я караш да се чувства като пред съд. Търси причината за безсексието, оттам и решението.

# 6
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Заведи я някъде например за уикенда. Откъснете се от ежедневните грижи.

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а преди тези месеци как беше?

# 8
  • Мнения: 1
преди да кажем година всичко си беше ок. секса беше редовен и по мое мнение качествен. относно почивките - всеки уикенд гледам да ходим някъде. ако тя не си харесва тялото, аз го харесвам. не е истина просто във какъв филм съм попаднал. като не ме харесва вече и не иска секс, защи ми повтаря непрекъснато че ме обича? не мога да разбера и това си е.

# 9
  • Мнения: 830
Представи си, че наистина е изморена! Помагаш ли и с децата и домакинството?

# 10
  • Мнения: 41
".....опитвал съм се да водя разговор и насреща получавам само цупене"
е само толкова ли ...така ли не ти казва нищо друго....май ще трябва да се проявиш като психолог, а за нас просто остава да гадаем

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
преди да кажем година всичко си беше ок. секса беше редовен и по мое мнение качествен. относно почивките - всеки уикенд гледам да ходим някъде. ако тя не си харесва тялото, аз го харесвам. не е истина просто във какъв филм съм попаднал. като не ме харесва вече и не иска секс, защи ми повтаря непрекъснато че ме обича? не мога да разбера и това си е.

да не се такова с някой друг?

# 12
  • Мнения: 2 448
Ами то да обичаш и да желаеш някого са две различни неща и не винаги съвпадат. Може да смята, че си добър мъж и наистина да те обича, но да и е минала тръпката към теб. Това е най лошия вариант, но за съжаление май в повечето случаи е той.  Confused

# 13
  • Мнения: 332
преди да кажем година всичко си беше ок. секса беше редовен и по мое мнение качествен. относно почивките - всеки уикенд гледам да ходим някъде. ако тя не си харесва тялото, аз го харесвам. не е истина просто във какъв филм съм попаднал. като не ме харесва вече и не иска секс, защи ми повтаря непрекъснато че ме обича? не мога да разбера и това си е.

да не се такова с някой друг?
уф, най-после някой да го зададе тоя въпрос  Whistling, че ми беше неудобно  Mr. Green

# 14
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
А какви усилия полагаш за да я има тръпката?
Защото ако в рутинното ежедневие само я сръчкваш с палаво намигане, а не вършиш нищо за своя секси имидж, няма чудно и без да се такова с друг да те отрязва. " Таковането" не е панацея, така че моля мъжете да не се превъзнасят.

Общи условия

Активация на акаунт