Семейните снимки в домовете ни?

  • 5 419
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 380
Имам доста, да.
Дори покрай бюрото ми и до монитора за да си гледам хората които ми липсват постоянно.

# 31
  • Мнения: 111
Нямаме,  не ми допада. Има в кухнята календар с малкия и две малки в рамки пак негови на етажерка.

# 32
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
Сложила съм снимки, да.
Има моменти, които са ми скъпи
и така ги поддържам свежи.
А колкото до бърсането на прах -
понеже и аз мразя това съм си
измислила улеснение - с мека четка
се изчистват добре рамките с мотиви

# 33
  • София
  • Мнения: 62 595


   Прави ми впечатление, че в къщите си англичаните навсякъде държат семейни снимки сложени в рамки.Лично аз не харесвам това, най-малкото, че трябва да вървя постоянно с парцала и да бърша прах(мразя да го правя) и да бутам всички рамки и снимки.Също така семейството си е около мен, предпочитам да ги гледам на живо Simple Smile.За това ме гризе любопитството, във вашите къщи има ли подобни галерии по стаите?

КАто не се виждат по цял ден на живо ще си слагат снимки! А това със снимките на бюрото в офиса е пълно лицемерие. С две думи, вижте ме колко държа на семейството си, нищо че съм готов да спя в офиса, за да се докажа на шефа.

Не слагам снимки вкъщи. Не виждам никакъв смисъл. Според мен мястото на снимките е в албума.

# 34
  • Мнения: 529
Слагам снимки в рамки---харесва ми.

# 35
  • Мнения: 1 897
Имаме една в спалнята и една в хола. Не са много и не се натрапват на очи.
В офиса нямам.

# 36
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Имаме, разбира се! Навсякъде имаме снимки в разкошни рамки от различни периоди от живота ни, включително от моите прародители, в автентични за времето си рамки. Това е нашата семейна история. Обожавам снимки, точно поставени в рамки.

# 37
  • Мнения: 49
Nansen, много мило ми стана, когато прочетох поста ти. Представих си дома ти, пълен със снимки. Много харесвам такива къщи - с история! И аз обичам снимки в рамки, но все още не съм подредила любимите си запечатани моменти, защото хубавите рамки са си сериозна инвестиция. Embarassed Когато съм гостувала на приятели-чужденци, при това от различни националности, най-силно са ме впечатлявали паната, ако мога така да се изразя, със семейни снимки. И не мисля, че това има нещо общо с факта, дали виждаш хората от снимките често или не. Може би просто искаш да си заобиколен от тях. Но снимки на работа никога не съм държала. Не ми е приятно. Тази част от живота ми пазя за себе си.

# 38
  • Мнения: 636
В стаята имаме календар на който има места да се сложат 3 снимки:
едната е на хлапето с нейната класна, на другата сме аз и любимият мъж.
Отделно имам пак на детенце 2-3 снимки - които са доста култови и тя държи да
са на видно място в специални рамки Wink

# 39
  • Мнения: 4 380
Ако има нещо което никога не бих закачила в дома си, това са календари. При цялата им полза, даже около бюрото си подобно нещо не бих изтърпяла. Naughty

# 40
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Имаме три снимки на секцията - една малка, една още по-малка и една нормална - от сватбата Grinning На другите две сме на един ферибот в Унгария и на една пейка в страхотно красиво словенско градче.

# 41
  • гр.София
  • Мнения: 380
На мен пък това много ми харесва. Доскоро държах на секцията две наши снимки-една от изписването с бебето и една където сме само двамата-влюбени и прегърнати. Сега съм ги прибрала, защото търся подходящи рамки. Според мен е хубаво да си примомняме хубави съвместни моменти, както някой беше написал по-горе-всеки път като погледна към снимките, се усмихвам. Откакто съм в отпуск по майчинство мъжът ми си е взел една много хубава моя снимка, в рамка и я държи на бюрото си. Това да имаш снимка или някакво лично предметче на бюрото си също ми харесва и не мисля, че е лицемерно.

# 42
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Купища снимки имаме, но всички са прибрани в едно огромно чекмедже на секцията.Никъде нямаме сложена снимка за гледане.
...И при нас така .

# 43
  • Мнения: 2 603
Nansen, И не мисля, че това има нещо общо с факта, дали виждаш хората от снимките често или не.

Аз също не мисля така, защото снимките запечатват отминали моменти, които няма как да се върнат и чрез тях ние си припомняме точно тези моменти, а не толкова хората. Даже предпочитам да слагам снимки на хора, които виждам често, а не на хора, които ми липсват, защото това би ми навявало носталгия.

# 44
  • Мнения: 2 388
Ако има нещо което никога не бих закачила в дома си, това са календари. При цялата им полза, даже около бюрото си подобно нещо не бих изтърпяла. Naughty

Аз също. Незнам защо, но изобщо не ми допадат, а и полза от тях не виждам.

Общи условия

Активация на акаунт