С какво завивате дечицата си ?

  • 917
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Искам да питам това защото моето синче сутрин като го взема към 6 ч. да яде , откакто е по хладно ръчичките и нослето са му направо ледени . Случва ли се това и с вашите деца или просто му е студено на бебочето ми. Вкъщи по принцип си е хладно , няма зиме няма лете .Завивам го с олекотена завивка /тънка/.

# 1
  • Мнения: 2 531
Аз бях с памучно одеало, но минах на олекотена завивка, лятна, като затварям прозореца!

# 2
  • София
  • Мнения: 66
С лятно чувалче сме newsm10

# 3
  • Мнения: 429
И ние сме с лятна чувалче.  Той много рита и откато е с него съм по-спокойна.В нас също е доста хладно и когато видя, че му е студено нослето, слагам и едно тънка памучно одеалце

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами по принцип лятото Мая спи по потник и памперс. Ако ми се стори хладна вечер й нахлузвам много тънко лятно спално чувалче.
Потърси такова нещо, най-удобно е, ако ти се струва хладно, пък и щом на човека му студени крайниците... Нашто девойка не търпи топлини, все потна, все й пречат дрехите...  Blush

# 5
  • Мнения: 5 241
С чаршавче, което на сутринта е в другия крах на кошарата  Laughing

# 6
  • Мнения: 5 255
Боди потник и тънко спално чувалче я слагам да спи, но я намирам само по боди потник и чувалчето е извън борда  Crazy
Каквото и да сложа всичко изхвърля тая мойта калпазанка  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 613
С чаршавче, което на сутринта е в другия крах на кошарата  Laughing

И ние така  Mr. Green

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Спи с боди с къс ръкав или без ръкав и една тънка пижамка до глезените, без чорапи. Ако се опитам да я завия дори и когато е заспала дълбоко се събужда.

# 9
  • Мнения: 800
само с чаршавче , което сутринта е на земята , голямо мятане е вечер.

# 10
  • Мнения: 4 629
С одеалце или тънка пелена. Когато е студено го пухам в чувалче, за да не се отвива. А и винаги спи на отворенабалконска врата, за да му влиза чист въздух в стаята

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И ние сме с лятна чувалче.  Той много рита и откато е с него съм по-спокойна.В нас също е доста хладно и когато видя, че му е студено нослето, слагам и едно тънка памучно одеалце
И ние сме така. Чувалчето ни го подариха и съм много доволна-на ТСМ

# 12
  • Мнения: 8 505
С тънко памучно одеалце или с чаршаф.

# 13
  • Мнения: 5 299
Спи със спално чувалче, но когато е хладно - затварям всички врати и прозорци. Като се събуди винаги е топла главицата и ръчичките.

# 14
  • Мнения: 6 390
Когато е студено спи със спално чувалче а като е топло с чаршаф

Общи условия

Активация на акаунт