КГБ = Клуб на Готините Баби - 74

  • 19 961
  • 448
  •   1
Отговори
# 435
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Маргита , незнам тук къде има разсадник.
Ако ми дадеш координати къде точно се намира утре мога да проверя и да ти кажа.  Peace

# 436
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАРГИ ако имаш снимка моля те прати ми да ти направя и на теб именце и снимчица вече си в кЮпа на КГБ .. Mr. Green Mr. Green
само ако може веднага за да я прибавя към темата сега която ще пускам след малко  Hug Hug Hug Hug Hug

# 437
  • Мнения: 5 001
Мутра си избрал риза в магазина.
 - Дайте ми онази люляковата риза?- казва той на продавачката.Тя му дава лилава риза, той казва че не е тая, после му давала розова, синя, какъв ли не цвят, а той все казвал, че не е тая която си е харесал. Останала само една бяла риза, подава му я продавачката и той казва, че е тази ризата. Момичето му казва:
 - Но вие ми казахте , че е люляков цвят.
А човечецът и отговаря:
 - Че ти бял люляк не си ли виждала?

# 438
  • Мнения: 3
Момичета (Яжка, Римар, Шпунц), аз трябва да тръгвам,
че не съм си приготвяла багажа, пък и на милото да сготвя нещо за дните, докато ме няма.
Няма да мога да дочакам да се "съберем" във форума тази вечер.
Така че, моля ви да се уточните за срещата, а пък аз утре ще ви се обадя по телефоните.
На всички -  Heart Eyes  Hug Heart Eyes  Hug Heart Eyes  Hug Heart Eyes  Hug
Като се завърна има пак да наваксвам с четенето.
Приятна вечер на всички!

# 439
  • София
  • Мнения: 1 740
    Georgena,довечера ще се разберем и ще ти звъннем.

# 440
  • София
  • Мнения: 98
Маргита , незнам тук къде има разсадник.
Ако ми дадеш координати къде точно се намира утре мога да проверя и да ти кажа.  Peace

Ами аз знам,че е като идваш от Драгалевци към Околовръстното,сега се сещам,че там направиха Фантастико,може да е преместен newsm78

# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАРГИ  готово  Peace пременена си с име и снимчица Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 19:27 от ЗИЧЕ

# 442
  • София
  • Мнения: 16 024
Тук съм, ако съм липсвала.
Марги, добре дошла!
За разсадника  - продават храсти, дръвчета и цветя. Преди год. бях малко в цветарския бизнес, та го знам. Изобщо разсад от домати освен на Женския пазар не съм виждала никъде.
Габке, много сте хубави всички.
И шампионката видях, все по-големи успехи да има детето.
Георгена, приятно пътуване за София. Съжалявам, че няма как да се видим. Ако продължите след 6 ч. може и да дойда.

# 443
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Маргита , сега проверих , там непродават разсад.
Едни от комшиите ми имат склад за дърва и са ограда до ограда ,
ма разсад няма , само дървета и китки.  Peace

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ГОРЕ ГОРЕ НА ЧЕРЕШАТААА Wink Wink  ЩЕ ДРУСНА КЛОНяяяяяяяяя Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ЕЙ ГОЛЯМА СТЕ РАБОТА ВИНАГИ ЧОВЕК МОЖЕ ДА РАЗЧИТА НА ВАС ВЪВ ВСИЧКО ,НЕ ВЕДНЪЖ СМЕ ГО ПОКАЗАЛИ В НАШАТА ТЕМИЧКА ЧЕ Е ТАКА Hug Hug Hug Hug

# 445
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Зиче , ма нали за това сме се сбрали.  Hug
Ти беше първата която подаде ръка , това не се забравя.   bouquet

# 446
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Всеки в темичката на някой е подал ръка ,кой с каквото може Hug правим всичко за да сме едно задружно семейство Hug..
Помагаме си и се подкрепяме  в лошо,споделяме радостите си ,обменяме опит във всичко  Peace
Това е  ГОЛЯМОТО ФЕМИЛИ  К Г Б  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 19:48 от ЗИЧЕ

# 447
  • Мнения: 77
Здравейте!
Цял ден нямам Интернет, големи нерви и скука беше!
Изчетох всичко, видях клипчетата на Вики, браво на плувкинята ни, видях снимките на Гъбка,
наистина и четиримата сте хубави, на момичетата пожелавам много късмет в живота!
Днес ходих до Пенсионерския клуб, че събират помощи за Дом "Майка и дете", дрехи и бисквити.
Аз занесох няколко пакета бисквити, че малки дрехи от внуците няма у нас.
Каква държава сме бе, не може децата си да облече и изхрани! Пфу!
Минах през пазарчето на центъра и купих домати и тиквички. Сготвих постни тиквички с непълна ч.чаша ориз, много копър и джоджен, не им направих поливка, че нали не ям яйца заради алергията. Стана много вкусна манджичка, сипах си два пъти, уж по малко, ама сега пъшкам. Ще има и за утре, поне за готвене да не мисля.
Светле, в нашия квартал една кутия от 30 бр. дозички от течния Ариел за пране в единия магазин беше 20.90лв., а в другия 23.00лв. В първия една доза е 0.70лв.
Маргита, добре дошла при нас, дано да ти е приятно в нашите редици!
                           КГБ-то е сила,
                           КГБ-то е мощ,
                           кагебейката е мила,
                           не само за една нощ!

# 448
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ТЕМИЧКА МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397996.new#new

Общи условия

Активация на акаунт