Одорекс део

  • 100 244
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Перник
  • Мнения: 726
И аз ползвам Одорекс от около 2 години. В началото го пръсках според указанията, но като потенето спря не го пръскам веднъж на 2 седмици, а само когато имам нужда-горе-долу веднъж в месеца. По повод щипането и паренето- и на мен ми се зачервяваха подмишниците от него през зимата, когато го пръсках и не чаках да попие , а си обличах веднага вълнената блузка,заради студа  Blush , но ми е по-добре да ме щипе, отколкото да се потя като сумист... ooooh!

# 31
  • Мнения: 4 120
аз също си го взех преди седмица, определено има ефект, и моят е в по-тънък флакон. Слагам си Lady speed stick  след това. Не ми щипе, дори след бръснене, но пише че не е препоръчително да се слага до 24 часа след бръснене.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 53
И аз се присъединявам с положително мнение  Peace Доволна съм и от спрейчето за крака.

# 33
  • Мнения: 3
Преди две-три години го ползвах и бях много доволна от резултата-никакво потене в продължение на поне седмица и половина,но в един момент просто кожата на подмишниците ми сюкаш привикна,пък и аз самата започнах доста рядко да се пръскам и.....спря да ми действа.Предполагам,че сега ако си сложа пак ще има ефект,тъй като както казах от две години не съм го ползвала.
Относно неприятното щипене и сърбене бих предположила,че причината е именно в това,че не трябва да се прилага на току що обръснати мишници.Авторката на темата според мен направо си е изгорила кожата по този начин и скоро не трябва да прилага отново Одорекс...

# 34
  • София
  • Мнения: 4 052
... Относно неприятното щипене и сърбене бих предположила,че причината е именно в това,че не трябва да се прилага на току що обръснати мишници.Авторката на темата според мен направо си е изгорила кожата по този начин и скоро не трябва да прилага отново Одорекс...
Съгласна съм, че направо си изгорих кожата, но пак казвам, че причината не е епилация. Повече от 24 часа преди това не съм се епилирала.

п.с. Днес вече съм по- добре.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 443
момичета като се напръскате мирише ли на нещо  Grinning

Одорекса има много лек, кремест аромат. Но е много лек - почти не се усеща.
И аз се присъединявам към това мнение-на мем ми мирише много леко като на някакво сапунче или кремче Peace

А на мен на лакочистител-много остра и задушлива миризма,но това е само в началото,като се напръскаш.

# 36
  • Мнения: 218
Момичета днес си купих одерокс део,но се чудя дали да го ползвом,тъй като съм бременнна newsm78 Има ли някоя от вас да го е ползвала по време на бременността си?Питах лекарят ми,но той каза,че не може да ми каже дали е безвреден

# 37
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Светланка, и аз съм като теб.
Няма да го ползвам.
Защото сега целият организъм е натоварен повече, за да изхвърля токсините.
Натоварени са повече и бъбреците.
Много е ефикасен, но спира потенето.
Аз мисля, че това не е редно сега.  Grinning

# 38
  • Мнения: 4 435
Мисля че на старите опаковки, или някъде другаде, съм чела, че ако се появи такова нетърпимо щипане, веднага трябва да се измият мишниците.
Аз го ползвам, но за да има ефект определено си пръскам по-често от 1 път на 10дни. И няколко пъти ми се е случвало така да вземе да щипе и да сърби, макар че не съм се епилирала тогава, не знам от какво се получава, но се измивах веднага, иначе направо имам чувството че ще ми изгори кожата.

# 39
  • Мнения: 140
momi4eta daite snimka ili link kum produkta molq vi 4e mi stana interesno
tursq si nqkakuv hubav dezedorant koito naistina da vur6i rabota makar 4e ne sum ot tragi4nite slu4ai ne6to ne miram takuv ot koito da kaja 4e sum dovolna

# 40
  • Мнения: 374
аз също имам почти нетърпимо парене, но се опитвам да издържа, защото ефектът е наистина поразителен!дори и зимата по принцип се изпотявам под мишниците и не можех да нося светли блузи заради грозните петна....одорекса помогна за това, но явно понеже кожата ми е много чувствителна, даже само да се почеша и ми се зачервява веднага мястото, мисля че за това много ми се пресушава, зачервява и последния път чак ми се нацепи малко кожата като го ползвах Sick

# 41
  • Мнения: 743
Аз също си го купих и останах поразена - няма потене. При мен пощипваше съвсем леко, за много кратко - около 5-10 мин.
Сега един малко тъп въпос, но наистина не съм наясно - в състава на продукта има ли хормони?
Питам, защото ми е препоръчано от лекар да не приемам никакви.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 052
momi4eta daite snimka ili link kum produkta molq vi 4e mi stana interesno
tursq si nqkakuv hubav dezedorant koito naistina da vur6i rabota makar 4e ne sum ot tragi4nite slu4ai ne6to ne miram takuv ot koito da kaja 4e sum dovolna
Мила, още в първия си пост, съм дала линк. Пиши на кирилица.

Мисля че на старите опаковки, или някъде другаде, съм чела, че ако се появи такова нетърпимо щипане, веднага трябва да се измият мишниците.
Аз го ползвам, но за да има ефект определено си пръскам по-често от 1 път на 10дни. И няколко пъти ми се е случвало така да вземе да щипе и да сърби, макар че не съм се епилирала тогава, не знам от какво се получава, но се измивах веднага, иначе направо имам чувството че ще ми изгори кожата.
Точно това се получи при мен. Не знаех, че трябва да се измие при щипане. Не го пише на тази опаковка, ааа!

# 43
  • Мнения: 4 435
Мисля че на старите опаковки, или някъде другаде, съм чела, че ако се появи такова нетърпимо щипане, веднага трябва да се измият мишниците.
Аз го ползвам, но за да има ефект определено си пръскам по-често от 1 път на 10дни. И няколко пъти ми се е случвало така да вземе да щипе и да сърби, макар че не съм се епилирала тогава, не знам от какво се получава, но се измивах веднага, иначе направо имам чувството че ще ми изгори кожата.
Точно това се получи при мен. Не знаех, че трябва да се измие при щипане. Не го пише на тази опаковка, ааа!

Някъде съм го чела, но не помня със сигурност, така че може и да не е било на опаковката.
Случи ли ми се да щипе пак толкова много се измивам веднага, и пръскам след няколко дни.
И се пръскам докато съм гола, и обличам дреха едва когато Одорекс-а е попил изцяло и мишниците ми са сухи. Като че ли като изчаквам така нямам проблеми като парене, щипане и т.н.

# 44
  • Мнения: 1 237
И аз го ползвам от около 1 седмица и съм много доволна.Пръсках се даже след бръснене и щипането беше много леко.

Общи условия

Активация на акаунт