Одорекс део

  • 100 162
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 914
E то мисля, че нормалното е да се изчака да изсъхне и тогава да се облечеш. Все пак ти като го избършеш в блузата, ефектът ще е по- малък после.

Под мишниците нямам нищо вече, но се бяхме бъзикали с приятелки, че потта се насочвала на други места.  Laughing Не знам дали е вярно и има връзка, но при мен започна целият гръб много да се поти. Както и над устната много.

# 46
  • Мнения: 19
Някои ще каже ли във Варна къде има такъв спреи??????

# 47
  • София
  • Мнения: 1 914
В повечето аптеки го има.  Peace

# 48
  • Мнения: 19
Ясно, благодаря!

# 49
  • Мнения: 1
            И аз от скоро ползвам Одорекс. Доволна съм за сега. Сухи мишнички през целия ден
и без миризма на пот. СУПЕР Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 2 132
Най-добре го спирай. Явно не ти понася. На мен ми се потят доста ръцете през лятото и си го бях купила преди няколко години. Напръсках се и изобщо не ми понесе. Ръцете ми станаха на малки червени пъпчици, после май и ми се пообелиха. Повече не съм повторила.

# 51
  • Мнения: 1 131
И аз скоро си купих прехваления Одорекс.Потя се доста от както се помня, особено ръцете и краката. Взех си този, който е за подмишници и ръце. Пръсках според указанието 3 поредни дни. Под мишниците леко ме защипваше и засърбяваше, но го преживях в очакване на добрия резултат. Наистина ефектът беше страхотен.Но за съжаление при ръцете такъв нямаше. Не ме щипеше, не ме сърбеше, само като че ли леко ми се набраздиха дланите и сутрин ги чувствах сякаш изтръпнали. Продължих да пръскам още няколко дни, но пак нямаше желания ефект. Смятам да си купя и спрея за крака да пробвам и него. Нека някой, който го е използвал за ръце и крака да сподели ефекта при него. Че досега мненията са май само за действието му под мишниците. Благодаря предварително.

# 52
  • София
  • Мнения: 38 419
Мисля че този за подмишници става и за крака.
Аз си ги напръсках и беше ок.

# 53
  • Мнения: 522
Мисля че този за подмишници става и за крака.
Аз си ги напръсках и беше ок.

Точно така е и при мен. И за мишници и за крака е супер ефект, като се има в предвид че лятото често ходя с маратонки на бос крак и нямаше капчица пот.

# 54
  • София
  • Мнения: 58
Аз ползвам този за подмищници и съм доволна.
Но наистина бях приятно изненадана от този за крака.
Мъжът ми беше много тежък случай,какво ли не е ползвал без ефект.
Одорекса го ползва от два месеца и няма нито миризма,нито изпотяване.
Страхотен е.

# 55
А някой от вас съветвал ли се е дерматолог или с ендокринолог за Одорекс део и за изпотяването си?

# 56
  • Мнения: 89
Мили съфорумки,напръсках се с така известният ви Одорекс(3 ве4ери-спазих си вси4ко)и наистина 2 седмици напълно сухи мишници.Обаче не знам защо,реших да не повтарям и действието му свърши някъде преди седмица.Продължих си както преди,сутрин със стик и това е,всичко е ок.прз деня,но......вечер направо мириша на лук под мишничките Embarassed Ужас-това не ми се е случвало никога-дори и след физическо натоварване #Crazy Дали е  реакция от Одорекса?Помагайте.... Praynig

# 57
  • Мнения: 522
Мили съфорумки,напръсках се с така известният ви Одорекс(3 ве4ери-спазих си вси4ко)и наистина 2 седмици напълно сухи мишници.Обаче не знам защо,реших да не повтарям и действието му свърши някъде преди седмица.Продължих си както преди,сутрин със стик и това е,всичко е ок.прз деня,но......вечер направо мириша на лук под мишничките Embarassed Ужас-това не ми се е случвало никога-дори и след физическо натоварване #Crazy Дали е  реакция от Одорекса?Помагайте.... Praynig

Не е от Одорекса , просто си отвикнала от миризмата си на пот. А защо го спря? Аз започнах да го  ползвам от миналото лято, а от около 2 месеца не съм защото ми свърши и все не намирам време да си купя, обаче не се потя вече. Според мен има и лечебен ефект който е дълготраен.

# 58
  • Мнения: 13
            И аз от скоро ползвам Одорекс. Доволна съм за сега. Сухи мишнички през целия ден
и без миризма на пот. СУПЕР Joy Joy Joy
Peace

# 59
  • Мнения: 240
Точно от него е! Миналото лято същото стана и при мен, мишниците абсолютно сухи, а около мен не се живееше от смрад  ooooh!, и не е да съм отвикнала от собствената си миризма. Добре че имах мокри кърпички и стикче под ръка, да спася положението докато се прибера.

Общи условия

Активация на акаунт